רון חולדאי

From איןציקלופדיה
(Redirected from ראש עירייה)
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

חולדאי
מחלקה תלונות הציבור
סדרה צפונבוניים
משפחה עיריתיים
שבט תל אביביים
סוג חולדאיים
מין הנמנע שהוא יבחר שוב, הצביעו והשפיעו!
שם מדעי
ahhhhhhhh!!!!!1
"מה, רגע. על כל שקל שאנחנו לוקחים מילד רעב, בונים עוד שדרה. אז מה אם הוא רעב, מה אוכל עכשיו? יש דשא! שיצא! ישחק!"
~ עיריית ת"א על פרוייקט אייס-קפה לכל ילד


החולדאי הינו יונק-מכרסם החי בסביבות בעלות רמת חמצון גבוהה (כגון צנרת-הביוב של תל-אביב), וניזון משאריותיהם המרקיבות של סקרי דעת-קהל. בשל היותו צורת-חיים בעלת כושר שרידות חסר מעצורים ואופי קלוקל, בתקופות בצורת במגזר המוניציפאלי יכול החולדאי לכרסם כמות נכבדה של צורות-חיים נחותות יותר, כגון יריבים פוליטיים זוטרים למיניהם.

החולדאי הינו יצור אגואיסטי ובלתי-מתפשר, דבר המקנה לו פופולאריות נמוכה בקרב הסובבים אותו בכל הדרגים הרואים בו לרוב מפגע פוליטי ותברואתי אשר לא ניתן בשום-אופן לעבור דרכו או מעליו. החולדאי ידוע כבעל אופי חם-מזג וקדחתני, המוביל אותו להתנהגויות אנטי-סוציאליות ורודניות בסקאלות חברתיות נרחבות; פסיכולוגים ממיטב האוניברסיטאות חקרו פן זה באופיו של החולדאי, ונוכחו לדעת שאין זה משנה מה תאמר ואיך תנהג עם החולדאי, הוא יחרבן עליך וינגוס ביד שמאכילה אותו בכל מקרה נתון.

בשל נטייתו האיומה למגר ולהשמיד כל צל של תחרות המאיימת לערער את מעמדו הגס, יחלוש החולדאי גם לשטחים המרוחקים ממרחב מחייתו המיידי להם הוא אינו זקוק בפועל, במטרה לזרוע נזק. התנהגות זו מקורה במגמה עתיקת-יומין של החולדאי הגובלת בצרות-עין, ועיקרה שעבוד כמה שיותר נשמות-טועות, מיסים ונכסי נדל"ן מכל מצאי.

ביתו של החולדאי מצוי לרוב בצנרות-ביוב של קיבוצים שכוחי-אל במרכז-הארץ. במשך כל שארית חייו ירוץ זכר החולדאי במעלה הצינורות המדיניים, כשהוא רומס כל יצור שנקרה בדרכו לפסגה.

בשנות בגרותו המוקדמות, מצמיח החולדאי כנפיים ושיגעון גדלות בלתי ניתן-לסיפוק, אשר הופך ברבות-השנים למטרד בכיר ובלתי ניתן-לסילוק הפוקד מוסדות צבאיים ואקדמיים כאחד.