שוטגאן סם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

"יאי! אני מכיר אותו! הוא אצלי בFriends!"
~ כל שחקן סורס שחושב שהוא מכבד את עצמו על שוטגאן סם.


שוטגאן סם הוא דמות מוכרת בקרב שחקני משחק הCSS בארץ.בגלל היותו משחק במחשב 37 שעות ביממה , נמצא כי שוטגאן סם הוא למעשה קוריאני , והזמן שלו יותר איטי משלנו.ולכן יש לו תופעת Bullet Time טבעית אין-סופית (כמו לשחק Max Pain 2 על צ'יטים).

חייו מחוץ למחשב

שוטגאן סם הוא למעשה מהגר רוסי-סורי מניו-זילנד , שם רכש את המבטא החזק שלו. בגלל שהאור היחיד שהוא ראה במשך 15 שנות חייו הוא אור המחשב , הוא נעשה רגיש במיוחד לאור שמש רגיל , דבר זה הפך אותו לערפד , ומחייב אותו לשאת חלפית נינג'ה. בגלל שחיקת טביעות האצבעות שלו בגלל מגע ממושך בעכבר , והרווח הענק בין שיניו , לא ניתן לפצח עשרות תיקים פליליים אשר יוחסו אליו, עקב אי מציאת דגימות DNA. הנורא מביניהם הוא אונס משולש של מסכי מחשב בכפר סבא בזמן מלחמת לבנון השניה. עוד נודע לנו ממקורותינו הרשמיים, כי בחייו האמיתיים שוטגאן סם, נודע בקרב הקהילה האגזוזנית בתל אביב כאגזוזן מפתח וכמומחה בין-לאומי בענייני הרקטום האגזוזני.

בשנת 2050 נפטר שוטגאן סם בשיבה רעה בארץ מולדתו, בניגריה בגיל 152 מסרטן השד. בהלוויתו נכחו כל חבריו למיטה מכל הדורות, וביניהם: אורי אבנרי, יוסי ביילין, מחמוד אחמדינג'אד ושטן666. בהלוויתו נכחו גם חבריו מCSS אשר ביקשו להישאר עלומי שם לאור הבושה הגדולה.

בשנת 2061 כיכב בסרט "314: רבולושיינ'ס" בתפקיד הספרטני שצועק "Das Ist Persia!!"

מאכלים אהובים

מאכליו של שוטגאן סם ("אוכל של פרואליסטים"):

פריץ (שטיח) שהורם מהרצפה מחוץ לקפיטריה.

קולה (בחינם) מהקפיטריה.

פופקורן: מאכלו העיקרי של סם.

תכנונים לעתיד

עקב קטיעת כל גפיו , סם עומד לעבור מCSS לCNC3 , ולהקים קהילה.בגלל היותו חצי סורי , הוא מתכנן להגר לרומניה באשרת עובד זר לא חוקי ישראלי , ולעבוד שם בעזרת מוחו 56 שעות ביממה.

וזה יהיה סופו של שוטגן סם , אבל הוא ישאר כאגדה בלב של כולנו.