מחמוד אחמדינג'אד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Ahmad.jpg הערה: מוסלמי

הערך מחמוד אחמדינג'אד הינו ערך מוסלמי! נא לוודא:

כמו כן, מומלץ להתפלל 5 פעמים אחרי יום מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו של בני דודנו.


"אין להם זכות להתקיים!! יש למחוק אותם מעל דפי ההסטוריה!!! אני שונא אותם בדם!!"
~ מחמוד אחמגינג'אד על מספרות ושאר העולם
"פיצחנו גרעינים ביחד "
~ שבתאי צבי על מחמוד אחמגינג'אד
" לאוייב הזה אין זכות קיום!"
~ מחמוד אחמדיניג'ד על סכיני ומכונות גילוח
"אתם הקוצים, אני השושנה!"
~ מחמוד אחמדיניג'ד על מדינת ישראל
"יופי של חיית מחמד"
~ ולדימיר פוטין על מחמוד
"פיקאצ'ו אני עוד אתפוס אותך!!!"
~ מחמוד אחמדינג'אן בזמן צפייה בסדרה פוקימון
"תוכנית הגרעין היא הקש ששבר את גב הגמל! נמאס לי!אני עולה על הגמד!"
~ בנימין נתניהו על מחמוד אחמדיניג'אד

קוף מצוי(1956-) (שם מלא: מי-חמוד-של-אמא) הוא נשיא (בפרסית:گمراهی راشی קמצן ראשי) איראן לשעבר.

חייו[edit]

ילדותו עברה עליו בקשיים רבים. הוא נולד בתור פג בגיל 77- חודשים כתוצאה מסיבוך ניתוח הפלה של אימו (בכל זאת, מדובר כאמור בכבשה). עד גיל 15 הוא גדל בכפר עני ביותר, בדירה לידו גרו הומלסים (סבא וסבתא). תקופת ילדותו היתה מלווה בתלאות רבות. בגיל 5 אחמדי הקטן שרף את בית אביו לאחר שפוצץ בטעות אריזה של גרעיני חמניות, מה שגרם לאב לחפש קופסאת קרטון חדשה להתנחל בה עד לפעם הבאה שרכב איסוף האשפה יעבור שוב בסביבה ויפנה אותה. בגיל 6 הוא הלך לראשונה ללמוד אצל חסן הקמצן (בפרסית בית ספר) אך גורש משם על היום הראשון בצירוף מכתב תלונה חריף לאביו המסביר בפירוט את יתרונות הגילוח ומדוע חשוב ללמד את אחמדי הקטן להתגלח על אף שהוא בן 6.
לאחר שסולק מבית הספר הוא התעצבן והתחיל לצעוק.
והוא עוד לא גמר כבר חצי שעה הוא מאונן.

מקור מדיניותו התוקפנית[edit]

בצעקותיו של אחמדי ניתן להבחין מעת לעת בתוקפנות הולכת וגוברת כלפי אימפריית הרשע (ארצות הברית בפרסית) וכלפי האלה ש-אני-לא-זוכר-איך-קוראים-להם-אבל-בין-לאדן-אמר-לי-שהם-חארות-אחושרמוטה (ישראל בפרסית). זואולוגים מכל העולם התגייסו כדי לפענח את הצעקות שהוא משמיע. יש לציין שעל מנת לחקור את מקור הצעקות נדרשו גם פרוקטולוגים. המחקר עדיין לא הסתיים אך כעת כבר ברור כי שנאתו לישראל נובעת מקנאתו בפארוק בן ארצו שהשתתף בסרט אלכס חולה אהבה בגלל שאין לו שעירות יתר כמו לאחמדי.

אחמדיני..אחמדיני..אחמדיני..ניג'ד בעבר[edit]

אחמדיני..אחמדיני..אחמדיני..אחמדיני..ניג'ד ידוע בכך שהקים לתחייה את "העם האירני", המכונה גן חיות לשימפנזות מהרצפה אל התקרה, ומשם למטה. ישנן מספר טוענות המעידות על כך שהוא ברח מגן חיות, כאשר צעק לשאר השמפנזות בכלוב שלו "מוחמד מתגלה אליי"...

לאחרונה, הפריחו מדענים את טענה זה, עקב כך שאין לו מספיק שער על-מנת להיות שימפנזה, והוכיחו כי הוא הינו צונזר לטובת הקוראים הרגישים.

בימים אלו עובר אחמדיני..אחמדיני..אחמדיני..אחמדיני..אחמדיניני..ניג'ד ניתוחי לייזר כדי להסיר את שאריות השער שנותרו עליו, ניתוח זה נורא כואב, וכדי להוציא את הכעס והכאב הפנימי והחיצוני שלו החוצה הוא מאיים על העולם.

לאחר השמעת השיר של ישראל באורוויזיון האחרון, החל אחמדיני..אחמדיני..אחמדיני..אחמדדדד... ינעל אביו איך שלא קוראים לו לבכות במיטה, ובתגובה החל להכין טילים גרעיניים על ישראל. חשוב להזכיר שהוא לא גמר להתגלח עדיין והוא אולי פיתח את הטיל בשביל להוריד את קווצת השערות באזור 6.66 בפנים שלו. את הדעה השניה הוא ניסה להסביר לעולם בכך שאמר-"המדענים התחילו להעשיר אורניום" (או בפרסית-"אני מכין קצף גילוח"). כיום הוא מתגורר במלונה, בבית של פוטין, והוא קשורברצועה למרפסת במשך רוב שעות היום.

מאהבי אחמידניג'אד[edit]

עקב כמות האיומים הגדולה עליו מטעם הגורילות מארגון הגרילה, החל אחמדינידנדידנדידני.....ג'ד בחיפוש אחר מישהו ש"תרגיע" אותו. בחיפושו, מצא את דיסני, התומך הגדול שלו IF YOU WHAT I MEAN שהביעה הסכמה עם דעותיואבל נאלצו להיפרד מפני שדיסני גילה אחמדינידנדידנדידני.....ג'ד ז&*ן את מיקי מאוס מול מיני מאוס שנקשרה לכיסא לפני זה ואז אחמדינידנדידנדידני.....ג'ד יצא עם אורנג אוטנג ג'ינגי שבגן החיות הפרסי וילדו את אחמדינידנדידנדידני.....ג'ד הצעיר כי בטעות תמימה קנה אחמדינידנדידנדידני.....ג'ד קונדומים קטנים שנקרעו בזמן הס*ס כי חשב שהבובול של אורנג אוטנג קטן

קרובי משפחה[edit]

מהמעטים ששרדו, הנה רשימת המשפחה של אחמדיני.....ג'אד: