שיחה:צבא הגנה לישראל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מספר הסברים על הערך[edit]

  • הערך כתוב עם די הרבה סלנג צה"לי שיכול להיות לא מובן למי שאינו שירת כאן. חוזר די הרבה השורש חפש"ן. מקור המילה האו ראשי תיבות של "חייל פשוט", כלומר חייל חסר התמחות במקצוע מסויים. השורש התגלגל לחייל שאינו מועיל ואז לחייל שאינו עושה כלום, או מנמע מכל פעולה שאפשר לעשות(הן תוך כדי תפקיד והן למרות התפקיד). "חפשנות" היא אי עשיית כלום. "להתחפשן" זה לא לעשות כלום.
  • הערך צוחק על כל החילות וברור שרב הדברים הם דעות קדומות (מן הסתם שלא כל החיילים במשטרה הצבאית קיבלו מכות במהלך שירותם, ושחיל הרפואה לא אחראי על גימלים).
  • הערך מאשים את הצבא בכך שהוא מנצל נוער תמים, באלימות כלפי אוכלוסיה אזרחית, ובכך שאינו מועיל. מן הסתם שזה שטויות - לא צריך להפגע.
  • ברור שזה לא נכון שרב הצבא לא עושה כלום. אמנם כמות החפשנים גבוהה, אבל לא רב הצבא.

Corvus,(שיחה) 14:42, 31 במאי 2008 (UTC)

אני בעד לשים פה "מערוך" (אליה 09:48, 26 ביוני 2008 (UTC))

שאלה לגבי קישור חיצוני[edit]

האם זה בסדר שאני אשים קישור חיצוני לדף הזה? http://www.ilankatz.com/ זה קישור לערך של עורך דין פלילי תודה No4in (שיחה) 05:40, בספטמבר 20, 2012 (UTC)

אני חושב שכן, אבל תוסיף לזה איזה כיתוב סאטירי כמו "הרס"ר תפס אותך מציץ למגורי החיילות? כנס ל..." או "אם אתה חושב שמחבוש זה מוגזם על עבירת כומתה-לא-מדוגמת" או משו בסגנון שזה לא יהיה סתם פרסומת. אגב, קראת מה שכתבתי לך בדף שיחתך? אפרסמיהו ג'וניור/הקו החם מישו ראה מכנסיים?! 05:59, בספטמבר 20, 2012 (UTC)