שיחה:שמעון פרס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
שמעון פרס מחוקק חוק שמוודא הבקעת שער.

אפרופו זכויות יוצרים, מה דעתכם על זה? גם פה זו קריקטורה+סימן לזכויות יוצרים. אם מחקתם את ליברמן כדאי שתמחקו גם את זה. ואגב, מישהו מוכן למצוא תמונה חלופית לליברמן בשביל התבנית? נוי 19:09, 14 ביוני 2007 (UTC)

עצה לתוספת פתרון הפרדוקס

נראה לי שניתן להוסיף את העובדה כי שמעון פרס ניצח לנשיאות כי בסופו של דבר הוא היה המועמד היחידי, לא חבל לבזבז את העובדה הזאת? א. ב. מאיר 10:04, 10 בנובמבר 2007 (UTC)

הפלצת הערך (מחדש)

לדעתי צריך להפליץ את הערך הזה מחדש. זה ערך טוב והוא גרם לי להפליץ המון. פלצצצצצצ הנה זה שוב. איכס התלכלך לי כל ה^#@&%^#$&&**!. כיצד אני יכול להפוך ערכים למופלצים?

Neet 12:46, ביולי 22, 2011 (UTC)

על פי הידוע לי, כל הנאמר בערך זה אינו מדוייק בחלקו. שמעון פרס במקור נולד בתור שמעון לוי משכונת מבצר מרמורק שבעיר לוד, עיר קטנה וציורית בין נתב"ג לרמלה, ושינה את שמו בתקופה שכיהן כמזכ"ל תנועת הנוער המלאניסטית של מעריצי מלאני פרס. בגיל 22 נבחר ככמעט חלוץ השנה בקבוצת "נערי הפרפר" לאחר שהבקיע יותר שערים עצמיים מכל שחקן אחר בליגה האזורית של מחוז בן שמן עלית. מעמדו כלוזר התקבע סופית כאשר מכר את הסלוגן הגאוני "נ"נ אני אוהב אותך" לעוף מוזר אחד, ובכך חיסל במו ידיו את הסיכוי להיות הקמע של המחסן בבנין 'אתר הארץ' הידוע בכינויו "המחסן הנטוש". בשעות הפנאי אהב להיות נשיא מדינה, אותה נקרא להציל מידי האנס יורגן ואן דן אובך, מגיב מזג אויר הולנדי מטורף ונצר למשפחת מגיבי מזג אויר הולנדיים מטורפים עוד יותר. בזכות פעולת הצלה זו הוענק לו בידי יו"ר בית"ר ירושלים, רובי ריבלין, מגן כבוד ומנוי על כל משחקי בית"ר עד סוף 2015. (כותב בקפה 20:23, בדצמבר 28, 2011 (UTC)).