שיחת משתמש:ינון/ארכיון 11

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מדריך

היא מחקה את מרחב השם! אני יבקש מJSharp לסדר את העניין 77.127.118.82 14:19, 21 במאי 2008 (UTC)

היא כתבה לי איזה משהו בדף שיחתי בwikia אבל האנגלית שלי היא כמו העיברית שלך (סתם, סתם). ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 14:26, 21 במאי 2008 (UTC)

המבורגר

יש יותר מידי דיונים באקספרסו בר ואני הולך לאיבוד שם, צריך לעשות עם זה משהו... ולא הבנתי מה זה "איןספר", "איןטקסט" ו"איןברסיטה"? ‏פאי - שיחה - Yours truly 14:41, 21 במאי 2008 (UTC)

מיזמים חדשים, רוצים להגדל את האתר? אם יהיו כמה מיזמים יותר אנשים יחליטו שיש להם כאן במה לכתוב ערכים כפי כישרונם וימשוך יותר אנשים. ככה נראה לי...‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 14:44, 21 במאי 2008 (UTC)
אני התכוונתי למה המשמעות שלהם?-מה צריך לכתוב בכל אחד? ולא ענית לי בקשר לאקספרסו בר. ‏פאי - שיחה - Yours truly 14:47, 21 במאי 2008 (UTC)
אקספרסו? לשם מה אתה פקח אם לא בשביל לארכב דיונים שנראה לך שהסתיימו כבר? ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 14:48, 21 במאי 2008 (UTC)
ושוב אני שואל: אילו סוגים של ערכים צריכים להיות בכל אחד מן המיזמים הבאים: "איןטקסט" "איןספר" ו"איןברסיטה"? ‏פאי - שיחה - Yours truly 17:12, 21 במאי 2008 (UTC)
במקרה שאתה מכיר (ואני מניח שכן) את המקור (כלומר "ויקיטקסט", "ויקיספר" ו"ויקיברסיטה"), אז מדובר על אותו רעיון. אם אתה לא מכיר, אז אני ארחיב:
  • ויקיטקסט מכיל מסמכים וטקסט כגון התנ"ך ומגילת העצמאות.
  • ויקיספר מכיל מדריכים או סיפורים חופשיים.
  • ויקיברסיטה הוא מיזם אשר מציג מידע בנושאים לימודיים של ההשכלה הגבוהה. (למען האמת אני לא רואה איך זה עובר לאיןציקלופדיה.)

עכשיו רק תדמיין את המיזמים האלו באיןציקלופדיה. --yoyole123 (משתמש Smile.png שיחה) Clock.png 17:21, 21 במאי 2008 (UTC)

אזהרות או חסימות?

אני שם לב שלא ממש מזהירים יותר יוצרי ערכי זבל וחוסמים אותם מיד. האם זוהי מתקפה כללית נגד משחיתים שהחלה כלא הייתי? כי בינתיים, אני ממשיך להזהיר. --yoyole123 (משתמש Smile.png שיחה) Clock.png 16:21, 21 במאי 2008 (UTC)

כשאני רואה ערך זבל אני מזהיר את הכותב ואומר לאחד ממפעילי המערכת למחוק אותו. אם הוא מתעלם אז המפעיל צריך לחסום אותו. ‏פאי - שיחה - Yours truly 17:05, 21 במאי 2008 (UTC)
העברנו חוק (עוד הרבה לפני שנבחרתי למפעיל) שמשתמש אנונימי או חדש שאין ספק שכוונתו להשחית יחסם בלי אזהרה מראש. החוק מופיע באיןציקלופדיה:חוקים ונהלים בפרק על כללי חסימות. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 20:41, 21 במאי 2008 (UTC)
אך כתיבת ערך זבל אחד אינה בהכרח על כוונה זדונית. כבר ראינו אנשים שהתחילו בזבל וסיימו בערכים... סבירים. --yoyole123 (משתמש Smile.png שיחה) Clock.png 11:46, 22 במאי 2008 (UTC)
הכוונה לא לערכים שנכתבו מתוך כוונה טובה אך נחשבים ערכי זבל, כותבים כאלו לא צריך להזהיר אפילו אלא להדריך בנועם. הכוונה בחוקים ונהלים היא לכותבי ערכים כמו שי ההומו, אלו נחסמים בלי כל אזהרה, מסיבות מובנות. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 12:24, 25 במאי 2008 (UTC)

איןוויזיון

התחרות התחלה כך שלמעשה ערכים חדשים מוזמנים להתחרות, למרות שכרגע כנראה אין ערכים חדשים, אתה יכול להוסיף הודעה על כך? ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 13:01, 22 במאי 2008 (UTC)

בקשר לפאי

תחילה קרא ציטוטים:

אוקיי

מישהו צריך לתת לך את האמת לפרצוף. הערכים שאתה עושה לא טובים, לא מתאימים לאתר בקיצור הם ערכי זבל-הם לא כתובים בצורה איןציקלופדית, הם קצרים מידי וברובם יש אפילו הומור אנאלי מוגזם. אבל אני אומר מילא... מילא אם הם היו מצחיקים אז לא היתה בעיה... אני אומר לך את זה לא בגלל שאני כועס עליך או מזלזל בך או משהו, אני פשוט אומר לך את האמת. אני מפציר בך להפסיק לכתוב ערכים שכאלה כי יצירת ערכי זבל באתר נחשבת להשחטה וזו עילה לחסימה. ולפני שמישהו מתחיל לבקר אותי ואומר לי שאני מגזים, אני ממליץ לו לקרוא קודם את כל הערכים שלו ואז להתלונן. ‏פאי - שיחה - Yours truly 13:40, 22 במאי 2008 (UTC)

אחרי שאתה מביע את דעתך,התייעצת עם חבריך? ואמרתם פה אחד שהרכים שלי הם זבל,או שזוהי דעתך האישית,והמישהו הזה זה נראה לי רק אתה כי חברים שלי צחקו ואיפלו הדפיסו כמה ערכים זה שאתה מפעיל מערכת זו מעלה גדולה אולי אתה פשוט לא מבין את הערכים שלי כאילו אתה פשוט לא מתחבר אליהם כי הרבה ילדים אהבו את זה אז אני מציע לך לשמור את הדעה האישית הזו לעצמך דבר כזה אין להגיד כלל אם תראה חבר שאתה שונא מה תגיד לו אני שונא אותך בגלל הזה וזה לא כך גם אתה צריך לנהוג אתה לא חייב לאהוב את הערכים שלי אבי 14:54, 22 במאי 2008 (UTC)

עכשיו הכול מתחבר לי רק בגלל זה שמחקתי את הערכים המועמדים למחיקה ובגלל שעשיתי דברים שלא מצאו חן בעיניך לא בגלל הערכים ואני מבקש ממך לא להגיב לי בדף תגובה הבאה שלך תימחק זו זכותי המלאה למחוק הודעות בדף המשתמש שלי ואני אדבר עם ינון על זה אבי 14:57, 22 במאי 2008 (UTC)

האם גם אתה חושב שערכיי הם זבל אני מבקש ממך לדון עם חבריך מפעילי המערכת,אם ערכיי אם באמת זבל,כנראה שפאי לא מתחבר לזה,יש ערכים שמיועדים לאנשים כאלה ויש ערכים שמתאימים לאנשים כאלה,אם זה לא מוצא חן בעיניו,זה לא אומר שזה לא ימצא חן בעיני אחרים אבי 15:08, 22 במאי 2008 (UTC)

אני גם כתבתי לו עוד משהו:

"זכותך המלאה למחוק את מה שאני כותב לך בדף. רק רציתי להזכיר לך בפעם המליון שאני לא מפעיל מערכת ושתפסיק להגיד את זה. אני לא כועס עליך או שומר לך טינה. מה שאמרתי את צריך לקחת כ"ביקורת בונה" ולא כזלזול, העלבה או התנשאות. אם הערכים מצחיקים אותך או את החברים שלך אז שיהיה לך בכיף... אבל לפחות תעלה אותם לרמה של ערכים סבירים שכתובים בצורה טובה כמו שידידי yoyole123 אמר (שהוא דרך אגב כן מפעיל מערכת ואני לא להזכירך...)-אנחנו בדרך כלל לא מוחקים ערכים שהם רק לא מצחיקים. אין לי משהו אישי נגדך או נגד הערכים שלך ואני רוצה שתבין את זה. גם כשאני הגעתי לפה דווקא כן נזפו בי ואף חסמו אותי ובכל זאת התגברתי על זה. אני אף... אבל אף פעם לא דיברתי אליך בטונים לא טובים או כעוסים-אף פעם לא כתבתי סימן קריאה כשדיברתי איתך. ולסיכום: זאת בחירה שלך אם אתה רוצה או לא רוצה לעזוב ואף אחד לא מכריח אותך לעשות כך או כך. אני מבין שיש לך מוטיבציה ורצון להשקיע באתר ואנחנו רק מייחלים לאנשים כאלה אההה... ו... אני לא מפעיל מערכת (: ‏פאי - שיחה - ירקות זה רצח! 17:01, 22 במאי 2008 (UTC)"

וזה אחרי, כמובן, שהוא התעצבן עלי שוב ואמר לי שהוא "ירמוס" אותי לאחר שיהפוך למפעיל מערכת. ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:29, 24 במאי 2008 (UTC)
אני לא פניתי אליך בנוגע לזה קודם... הוא פנה אליך ואז אני הוספתי את מה שהוא לא. אני לא מתככון לעשות "סולחה" איתו מ-2 סיבות: 1 מעולם לא הייתי בריב איתי. 2. אני לא מתכוון לתקשר בכלל עם אדם שמדבר בצורה הזאת ומאיים על משתמשים. ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:34, 25 במאי 2008 (UTC)
שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מצדיק את האיומים הללו, אני רק טוען שהוא נעלב וגם אני או אתה היינו נעלבים אם היו כותבים לנו ביקורת בונה כמו שכתבת לו, גם אם כוונתה טובה וטהורה. תנסה לפרגן לו על המוטיבציה והרצון לתרום, תראה לו את הערכתך לכוונתו הטובה, ואח"כ אני מאמין שהוא ישמח לשמוע את הביקורת הבונה שלך, משום שהוא יבין שהיא ממטרה טובה ולא מהתנשאות שלך כלפיו. בכלל, כדאי שכולנו נאמץ לעצמנו נוהג של פירגון ושיבוח הדדי של כולם. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 12:47, 25 במאי 2008 (UTC)
אני חושב שזה מאוחר מידי, תסתכל מה שהיה כתוב שם (ותמחק את זה אחר כך) ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:50, 25 במאי 2008 (UTC)

רציתי

לעשות תבנית שמסבירה למשתמשים חדשים על תבניות הויקי הבסיסיות באתר אבל הבנתי שזה ארוך מידי בשביל תבנית וזה צריך להיות מדריך. אני צריך עזרה איתו אשמח אם תעזור לי עם בעיות ניסוח ועיצוב שם ואם יש לך עוד אז תוסיף. בתודה מראש ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:26, 24 במאי 2008 (UTC)

אשמח לעזור. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 12:49, 25 במאי 2008 (UTC)
יש כרגע בעיות ניסוח ועיצוב בעיקר... זה פה. ‏פאי - שיחה - Yours truly 13:00, 25 במאי 2008 (UTC)
ואם תוכל לעזור להוסיף מעט הומור. דולי 13:16, 25 במאי 2008 (UTC)

Namespaces

Hi, please could you check the namespaces and let me know if they are all right now? Sorry it's taken so long, we had problems getting the system to accept the right-to-left language... Mediawiki really could do better with that

<staff />sannse

12:01, 25 במאי 2008 (UTC)

סקרים

אני לא אשנה את ההצבעה, אני מאמין לעצמי שמספיק ברור שאם שינו סקר קיים בלי סיבה באמת מוצדקת יבטלו את השינוי, אם בכל זאת נראה שזה לא ברור או שמשתמשים משנים את הסקרים הקיימים נוכל לפתוח הצבעה על הוספת הסעיף הזה. דולי 14:13, 25 במאי 2008 (UTC)

כרגע לא נראה לי שצריך להוסיף את הסעיף הזה. צריך להוסיף סעיף אחר, למען הסר ספק, שלמפעילי המערכת סמכות להטיל הגנה על דפים מתוקף תפקידים, ולמצוא נוהל למקרה שיש מחלוקת בין המפעילים (כמו שיש בנושא החסימה ומחיקת ערכי הזבל המובהק), ככה יהיה יותר מקום לשיקול דעת ופחות הצבעות בירוקרטיות אינסופיות. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 14:18, 25 במאי 2008 (UTC)

מה Dantal עשה?

פאי - שיחה - Yours truly 15:19, 25 במאי 2008 (UTC)

שיחזר בפעם הרביעית את הערך טל גרעין אחרי ששירבי, יויו וגרביל מחקו אותו היום. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 15:20, 25 במאי 2008 (UTC)

יש קשר בינו לבין Dantav? ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:22, 25 במאי 2008 (UTC)

תסביר לי משהו...

למה חכמולוג עדיין פקח? העיקרון בפקחים שהם עוזרים לתחזוקת האתר ולמפעילים... אני לא ראיתי אותו מאז שהוא התחיל להתלונן פעם שעברה... אתה? אני לא מבין את הקטע הזה, תסביר לי למה הוא תופס מקום של פקח פוטנציאלי? ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:45, 25 במאי 2008 (UTC)

יש בעייה חוקתית- הוא התמנה ע"י הצבעה ולא עקב מינוי מטעם מפעיל, והצבעת ההדחה שלו לא עברה. אם הוא יודח בהצבעה אז מעמדו יהיה שווה לכל פקח אחר ואז יהיה מקום לשאלה הזו, אם בכללע. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 15:49, 25 במאי 2008 (UTC)

נראה לי

שמרחב בית הקפה צריך להיות תחת "הצבעות ודיונים" ולא תחת "ניווט"... ואני חושב גם שצריך להחזיר לשם את "הגרביל הרביעי". רציתי לשאול אותך באמת... מה ההבדל ביניהם? ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:18, 25 במאי 2008 (UTC)

אתה צודק, מיד עובר לשם... הגרביל הרביעי הוא דיווח כאילו עיתונאי על הנעשה באיןציקלופדיה (בניגוד לאיןחדש שהוא על הנעשה בעולם) ובית קפה הוא לשיחות חולין, זה מרחב בלי ערכים, מאמרים וכד' אלא רק דפי שיחה (שלהם יש גם דפי שיחה).... ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 16:25, 25 במאי 2008 (UTC)

יש

פה ערכים לא מצחיקים מעליבים ובעיקר פרטניים. מחק אותם בבקשה: טוב ביי, וסרחנן, מילח, תיקימבה וגעל חמית.

ואלה סתם זבל: זן הגמדים, חטפני ושבלולי מתכת (לא נראה לי שזה הולך לאיןשהוא).

יש גם מלא תמונות שעלו בלי תעודת זהות בזמן האחרון-צריך למחוק אותן. ‏פאי - שיחה - Yours truly 17:04, 25 במאי 2008 (UTC)

מה דעתך על

הערך שלי נולד למעוד האם הוא ראוי להפלצה ? --אם תרצו אין זו איןציקלופדיה 20:47, 25 במאי 2008 (UTC)

אוקיי

אבל אני עדיין מעדיף להימנע בהצבעה.. ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 16:29, 26 במאי 2008 (UTC)

בהתחשב בזה

שהכרזנו על הפסקת אש, אני שם לב שאתה מקפיד להאשים אותי בכל הזדמנות בכל הרעות חולות של האתר. Mordillo 16:44, 26 במאי 2008 (UTC)

אני שב ומסביר, מבחינתי הסיפור נגמר. אבל אין זה אומר שאני צריך להסכים למה שאמרת בזמנו. זו הייתה הסתה, אבל עכשיו התפייסנו. התייחסתי לדבריך מלפני חודש ולא לאיך שאתה היום. נשאלתי למה חסמתי אותך והסברתי איך ראיתי את הדברים בזמנו. זה לא אומר שכך אני רואה אותך עכשיו. בברכה, ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 17:29, 26 במאי 2008 (UTC)

איחולי

על עיפרון הזהב (: ‏פאי - שיחה - Yours truly 11:52, 27 במאי 2008 (UTC)

רגע... אתה בטוח שיש לך מעל 5,000? ‏פאי - שיחה - Yours truly 11:53, 27 במאי 2008 (UTC)

איןציקלופדיה:איןוויזיון

לאור העובדה שהתחרות משתקדמת וישנם כבר שלושה משתמשים המשתתפים בתחרות (אם כי לפי מה ששמעתי אחד מהם פרש. שוב) כדאי לפרספ את התחרות בעמוד הראשי או מתחת להברה שבראש הדף באתר. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 19:53, 27 במאי 2008 (UTC)

בקשר לעמוד הראשי- כפקח אתה יכול לערוך אותו. בקשר לsitenotice- תכתוב לי טקסט ואכניס אותו לשם. ‏ינון TalkΩ אין לנו איןציקלופדיה אחרת! (אלא אם אתם שולטים באנגלית כמו עמיר פרץ). 19:55, 27 במאי 2008 (UTC)
בסדר תודה. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 20:03, 27 במאי 2008 (UTC)