שיחת משתמש:ינון/ארכיון 5

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

>:

למה הערך אומואיזם נמחק? זה לא הוגן! אני דורשת תשובה. הערך לא פגע באף אחד והוא רק שעשע אותנו, אז מה הרעיון של אנציקלופדיה שטותית פתוחה אם לא ניתן לממש אותו ומוחקים לנו ערכים?

טוב

אירכבתי את ההצבעות של הסרת ההפלצה שנגמרו, הסרתי ממה שהיה צריך את תבנית המופלץ והחלפתי אותם בתבנית "מופלץ לשעבר". רק לא הבנתי למה התכוונת שכתבת "כל צבעה חייבת להיפתח בזמן תחילת ההצבעה אחרת אינה חוקית." התכוונת לזה שכל קול שהוצב בהצבעה מסויימת לאחר תום זמן ההצבעה נחשב כלא חוקי? אם התכוונת לזה אז אני ידעתי את זה אבל למה אמרת לי את זה שוב? למה? ראית קול כזה? אה, ופתחתי הצבעה להסרת התואר "מופלץ" מהערך טלמרקטינג בסוף. אם יש לך זמן תקרא אותו ותצביע. פאי 09:59, 2 באפריל 2008 (UTC)

האירכוב מוקדם מדי

לא עבר שבוע מפתיחת ההצבעות על כל מה שאירכבת, תחזיר את ההצבעות. שבוע פירושו עד אותה שעה בדיוק בשבוע הבא. ואל תשכח שהשעה הכתובה בהצבעות מאחרת ב-3 שעות אחרי השעון בישראל. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 10:02, 2 באפריל 2008 (UTC)

אוקיי, סליחה, הייתי בטוח שזה נגמר אתמול והאמת רק עכשיו הבנתי, אחרי שאמרת את זה, למה הזמן שונה פה... (: פאי 14:30, 2 באפריל 2008 (UTC)
העברתי אותם, עכשיו רק צריך להוריד אותם מרשימת הערכים המופלצים ורשימת מופלצי העבר. אתה יכול לעשות את זה בבקשב? תודה. פאי 16:26, 2 באפריל 2008 (UTC)

אני לא בטוח

אם התכוונת לזה בבקשה ששאלת אותי בדף השיחה שלי אבל אני היסתכלתי ומצאתי שהערך ג. יפית אינו מופלץ עוד ועדיין נמצא ברשימת מופלצי העבר. אני חושב שלזה התכוונת, בכל מקרה צריך למחוק אותו משם. פאי 07:52, 3 באפריל 2008 (UTC)

ג. יפית מופלץ והתבנית הוסרה ע"י אנונימי שנחסם על מעשה זה. זו בדיוק הסיבה שבחוק המוצע רק פקח או מפעיל רשאי להוסיף או להסיר את התבנית. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:12, 3 באפריל 2008 (UTC)

אני חושב שצריך להוסיף עוד כמה סעיפים לחוקי הפקחים

  • מפעיל מערכך אשר חפץ שמשתמש מסויים יהיה פקחו יהיה חייב לשלוח לו הודעה רשמית, לדף שיחתו, עם ההזמנה וסיבותיה.
  • משתמש אשר קיבל הזמנה ממפעיל מערכת חייב לגשת לדף איןציקלופדיה:אכיפה ולכתוב את תשובתו שם. במידה וכן המשתמש חפץ בתפקיד-(תחת לשמו ששם שם מבעוד מועד המפעיל) יחתום הפקח העתידי ומאתו הרגע הופך הוא לפקח רשמי. במידה והמשתמש אינו חפץ בתפקיד, יחתום המשתמש תחת שמו וינמק למה לא חפץ בתפקיד הוא (המפעיל אינו רשאי לחלוק על החלטתו).


יציאה מהתפקיד

  • כל מפעיל, לפי רעות עינו, יכול להשיל את אחד מפקחיו מתפקידו רק לאחר שפנה אליו באופן אישי והסביר לו למה עשה זאת, בכל זמן. במידה ואי הסכם בין הצדדים תועבר ההחלטה לדיון עם מפעילי מערכת ובירוקרטים אחרים.
  • כל פקח יכול לעזוב את תפקידו בכל זמן וללא התראה מוקדמת רק לאחר שפנה אל מפעילו באופן אישי וביקש ומנה את סיבות עזיבתו מהתפקיד (למפעיל אין זכות לערער על החלטת הפקח לעזוב ולהכריח אותו להשאר "בכח").

הקטע של האישור של הפקח זה בשביל שלא יקרה מצב שמפעיל יפנה לפקח שלו והפקח שלו לא ידע שהוא בכלל פקח או שהפקח לא רוצה להיות פקח בכלל וכו... אפשר להוסיף את החוקים בהצבעה הבאה, מה אתה חושב עליהם?

פאי 08:17, 3 באפריל 2008 (UTC)

תגובתי

1)בהחלט צריך שהפקח יהיה מעוניין לכהן כפקח. אין אפשרות לפתוח את הדף איןציקלופדיה:אכיפה לעריכה ולכן הפקח לא יוכל לחתום שם, אבל אולי נחייב חתימה של המפעיל והפקח בדף השיחה של דף האכיפה? למשל, אם אני ממנה אותך ואת דולי אז צריך- "אני ממנה את דולי ופאי" וחתימה שלי, ואח"כ "אני מסכים להתמנות" וחתימה של הפקח. ואותו דבר בהפסקת כהונה "אני מפטר את פאי" וחתימה שלי, או "אני מגיש התפטרות" וחתימה שלך. כמובן בדף השיחה יהיו כל המינויים, גם אלו שלא רלוונטיים. 2)הגיוני לחייב שהפקח או המפעיל יצרו קשר אחד עם השני לפני המינוי או ההדחה\התפטרות. לא משנה שדף השיחה של מי ואם דרך המסנג'ר או המייל, העיקר שפקח יכול לכהן רק כשמתמלאים שני תנאים: הוא רוצה בכך ואחד המפעילים רוצה בכך. ההוכחה הרישמית לרצון של שניהם היא חתימתם בדף השיחה של דף האכיפה המוזכר בסעיף 1. 3)תנסח רק את מה שכתבתי בסעף אחד ותן לי לראות לפני שאתה מעלה הצבעה רישמית. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:24, 3 באפריל 2008 (UTC)

ועוד דבר, אולי נשנה את הקטע של פקח ל"בעל הרשאות שיחזור מהיר", כלומר כל ההרשאות של פקח יועברו לבעלי הרשאות שיחזור מהיר. צריך לחשוב על נוסח.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:28, 3 באפריל 2008 (UTC)
אתה מתכוון ללשנות את השם? ובקשר לסעיפים האחרים: אתה לא רוצה אותם או שהם ברורים מאליו או מה? פאי 14:18, 3 באפריל 2008 (UTC)
זה שצריך שהפקח יסכים להתמנות זה מובן מאליו, אבל אתה צודק, עדיף חוק רישמי. לחייב פרוצדורת הודעה מסובכת לא נראה לי, הרי גם כשמציעים מישהו למפעיל סומכים על הסכמתו בדף שיחתו או במסנג'ר, וכל שכן בפקח. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 17:26, 3 באפריל 2008 (UTC)

הוספתי

את המשפט:"כמו כן הצבעה בתבנית:שיהיה או בתבנית:מתלהב שוות ערך להצבעה בתבנית:בעד." כהמשך להערה באיןציקלופדיה:הפלצות. רציתי רק לדעת אם זה בסדר ולהגיד שלפי דעתי צריך לשים את זה בכל דפי ההצבעות (לטובת כלל המשתמשים). פאי 14:47, 3 באפריל 2008 (UTC)

תגיד

לא צריך להגיד למפעילים שהדיחו אותם? שלא יבהלו ויעשו בלאגן או משהו... פאי 17:00, 3 באפריל 2008 (UTC)

תכין תבנית מיוחדת ותשים בדף השיחה של כל ה-4 (ה-2 מעכשיו וה-2 שלפניהם. התבנית תסביר גם כי קהילת איןציקלופדיה מביעה את הערכתה הרבה לפועלם ונאלצה להסיר את סמכויותיהם עקב חוסר פעילות מובהק באתר. בברכה, ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 17:22, 3 באפריל 2008 (UTC)

סליחה

אני רק בן 11 ואני לא יודע מה זה :-) ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 17:38, 3 באפריל 2008 (UTC)

בני גורן

למה הכותרת אדומה? מה עשו לערך הזה???? raymondAK-47 17:51, 3 באפריל 2008 (UTC)

הייתה בקשה בreporte problem למחוק את הערך משום שטוענים שהיתה בו הוצאת דיבה. לא יודע מי כתב אותו, אבל מחקתי אותו מיידית. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 17:54, 3 באפריל 2008 (UTC)

אם כבר הזכרת מסנג'ר

אני מעדיף לדבר איתך בצורה יותר מהירה וישירה מהדרך הזו. אם יש לך, בבקשה תשלח לי בויקי החדש של סוזה ואם אין לך או יש לך בעיה עם זה אז אתה יכול למחוק את ההודעה הזאת (כרצונך) ולהגיד לי למה בויקי של סוזה בדף השיחה שלי. אני אשמח לדבר איתך בדרך אחרת (יש לך את המילה שלי שאני לא פדופיל אינטרנט או משהו (אבל מצד שני אני יכול לשקר אז אל תסמוך על המילה שלי :)). אני מחכה להודעה שלך (אני לא רציתי לפנות אליך שם מכיוון שלא ענית לי שם אז חשבתי שישנה בעיה...). פאי 20:19, 3 באפריל 2008 (UTC)

נזכרתי שחסמת אותי שם ורצית שאני אשחרר את עצמי אבל לא מצאתי את דף החסימות שם אז תשחרר אותי אתה בבקשה שם. תודה פאי 09:41, 4 באפריל 2008 (UTC)

מה דעתך על זה?

תבנית:לא חבל? נ.ב אני מוסיף את ה"הערה" בכל דיוני ההצבעות. פאי 10:33, 4 באפריל 2008 (UTC)

אני צריך את האישור שלך לפני שאני מפיץ את זה... פאי 19:06, 5 באפריל 2008 (UTC)
זה נראה לי בסדר, ואגב, אתה לא צריך אישור שלי לכל דבר, (למרות שזה מחמיא לי :-)) בדיוק בשביל זה עשינו את חוקים ונהלים- שידעו לאילו פעולות צריך מפעיל או פקח ולאילו פעולות לא צריך. יצירת תבנית אינה צריכה אישור. החשוב שתהיה ידידותית ולא פוגענית. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 19:29, 7 באפריל 2008 (UTC)

תשיב לדניאל ב.

תשיב לדניאל ב. באקספרסו ברRocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 16:35, 5 באפריל 2008 (UTC)

לא ענית לי

על הנושאים תחת הכותרות "אם כבר הזכרת מסנג'ר" ו-"מה דעתך על זה?" עדיין אנא השב לי. פאי 16:02, 6 באפריל 2008 (UTC)

ההצבעה לא על המדריך

אלא על המרחב שם ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 18:21, 6 באפריל 2008 (UTC)

לא צריך הצבעה לזה, לדעתי. אגב, אז תבקש מרחב שם גם לאיןמילון ולאיןציטוט (שיהיו במסגרת האתר שלנו). ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 18:24, 6 באפריל 2008 (UTC)

היה לי זמן במחשב בבית ספר

אז הייתי באיןציקלופדיה :-) ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 08:51, 7 באפריל 2008 (UTC)

סליחה

אבל אני חושב שזה באמת לא בסדר מצדך. אני מנסה לשאול אותך שאלות ואתה לא עונה לי. למה?! אני יותר משבוע כבר מחכה לתשובות (בקשר לתבנית, בקשר להערה, בקשר למסנג'ר, בקשר לחסימה...). יש סיבה מיוחדת שאתה לא עונה בגללה? עשיתי לך משהו רע? פאי 14:23, 7 באפריל 2008 (UTC)

ממש ממש לא, ואני מתנצל אם נפגעת. פשוט תראה, אני לא כל הזמן באתר ולא תמיד אני מצליח לעקוב אחרי כל השאלות. תוכל לרכז כאן את כל השאלות? ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 19:26, 7 באפריל 2008 (UTC)

שאלות

1. את הערה-"הבהרה: הצבעה בתבנית:ווטו שוות ערך להצבעה בתבנית:נגד. כמו כן הצבעה בתבנית:שיהיה או בתבנית:מתלהב שוות ערך להצבעה בתבנית:בעד." (ששיניתי בעצמי) שמתי בכל דפי ההצבעות, האם זה בסדר מבחינתך?

מצוין, כבוד הפקח.

2. אתה חסמת אותי בויקי של סוזה ואמרת לי לשחרר את עצמי אבל אני לא מצאתי את דף החסימות אז בבקשה או שתשחרר אותי או שתראה לי את דף החסימות שם (עדיף את השני).

שיחררתי אותך מזמן‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:26, 10 באפריל 2008 (UTC)

3. יש עדיין את הבעיה של הערכים המופלצים שבה לא רואים את הכיתוב למעלה של: "ערך מופלץ" מכיוון שמסיבה כל שהיא תפריט הניווט מסתיר אותה.

תפנה לאובונטו

4. אני שאלתי אם יש לך מסנג'ר ואם אתה מוכן לתת לי אותו? פאי 13:31, 8 באפריל 2008 (UTC)

אין לי מסנג'ר.

החסימה לא הוגנת!

המשתמש לא בא להשחיט! הוא נעלב מהתוכן בדף, משתמש שבא להשחיט הכוונה, שהוא משחיט כמה ערכים או/ו מרוכן אותם, הוא רק רוקן דף אחד, שתאמין לי אם זה לא היה נגד החוקים הייתי גם מרוקן את הערך הזה, בבקשה תן לו עוד צ'אנס ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe סוזה מן 13:09, 8 באפריל 2008 (UTC)

ינון אתה קראת את הערך הזה? הוא מלא בדברים פוגעים, אני בטוח שהוא לא רוקן אותו סתם ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 09:11, 8 באפריל 2008 (UTC)
אוקי, סליחה, אני משחרר אותו. אבל תשאל אותו למה הוא רוקן את הדף, ואם אשתכנע שזה לא מהסיבה שאמרת אחסום אותו שוב. ואגב, תוכן פוגעני צריך להסיר ומייד, מכל ערך שהוא. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 13:18, 8 באפריל 2008 (UTC)

אתה יודע איך...

...פותחים קטגוריה???אני מתכנן פרויקט מיוחד אבל זה קריטי שלפרויקט הזה תהיה קטגוריה... אז אם אתה יודע איך עושים אני בהזדמנות אבקש ממך לפתוח קטגוריה מסוימת.(אם זה בסדר...) raymondAk-47 09:56, 10 באפריל 2008 (UTC)

כשאתה כותב בערך מסוים [[קטגוריה:ללל]] אז נוצרת קטגוריה כזו. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:25, 10 באפריל 2008 (UTC)
תודה RaymondAK-47 09:28, 11 באפריל 2008 (UTC)

עניתי לך בדף שיחתי

נ.ב צריך למחוק את סטיקוגנוזה, ההצבעה עברה. פאי 10:30, 10 באפריל 2008 (UTC)

"דבר ראשון ראשון"

בקשר לחוק של הפקחים:

  • לאחר שבחר המפעיל את פקחיו הוא רשאי לסור אל דף השיחה של איןציקלופדיה:אכיפה ולרשום: "אני ממנה את (פלוני) ואת (אלמוני) לפקחי" (וחתימה). לאחר מכן המפעיל יפנה אל הפקח העתידי ויספר לו על רצונו. כאשר הפקח העתידי יקבל את ההודעה הוא יהיה חייב לסור אל דף שיחה של איןציקלופדיה:אכיפה ולכתוב תחת פקשת המפעיל: "אני מקבל עלי את התפקיד" (וחתימה) או "אני לא מקבל אלי את התפקיד" (וחתימה). יציאה מהתפקיד תעשה באופן דומה.

לזה התכוונת? אם אין לך בעיה אז בבקשה תפתח הצבעה על זה אם יש לך בעית ניסוח אז אני סומך עליך שתסדר את זה ותפתח הצבעה. אני פשוט חושב שזה יעבור דרכך אז יהיה יותר יעיל ואם אתה תפתח את ההצבעה זה יהיה יותר מהיר. דבר שני, אני חושב על עוד הצעת חוק שתאמר: שאסור להעתיק חומר מאיציקלופדית האחרות כי בכל זאת אנחנו מדברים פה על איןציקלופדיה עברית. אני לא מדבר על הקטע של "העתק הדבק" וזכויות יוצרים אני מדבר על הקטע של לקיחת חומר ובדיחות משם וההעתקתו לערכים כאן. אחרי הכל אנחנו עושים פה הומור ישראלי. אני יודע שלא יהיה מישהו שיוכל באמת לאכוף את זה אבל לפחות שזה יהיה רשמי ושתשתמשים יבינו את העיקרון. מה דעתך? פאי 17:29, 10 באפריל 2008 (UTC)

אזהרת זכויות יוצרים

יצרתי את תבנית:אזהרת זכויות יוצרים 1 והעברתי את התבנית הישנה לתבנית:אזהרת זכויות יוצרים 2.

--דולי 10:24, 11 באפריל 2008 (UTC)

???

1.אתה מבלבל אותי... אתה אמרת לי לנסח חוק לזה. אתה סותר את עצמך... ("זה שצריך שהפקח יסכים להתמנות זה מובן מאליו, אבל אתה צודק, עדיף חוק רישמי.","תנסח רק את מה שכתבתי בסעף אחד ותן לי לראות לפני שאתה מעלה הצבעה רישמית.")

2.עוד לא ענית לי בקשר להצעה השניה שלי, של העתקת החומר מאיןציקלוםדיות אחרות. פאי 10:19, 12 באפריל 2008 (UTC)