שיחת משתמש:RaymondAK-47/ארכיון 10

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ארכיון

ארכיוניםלריי מונד או ג'יימס בונד או קיי 300

אני מבקש ממך בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים (או שפנים) שתמנה את דואי שמבה למפעיל מערכת. הוא אחד מוותיקי האתר, נכנס אליו כמעט כל יום, עורך, מפליץ, מופלץ, מתריע על ערכי פיפי-קקי למיניהם ובקיצור עושה כל מה שאדם עם גנים איןציקלופדיים משובחים היה עושה. (מה שכנראה כבר אין לפאי/דולי/כולם היו ביגפוטיי) אני מבקש מכל מי שאיןציקלופדיה יקרה לו שיוסיף את תמיכתו בדואי כאן למטה!!! ריימונד היקר, חייבים עוד לפחות מפעיל אחד חוץ ממך שינסה להחיות את האתר המכובד הזה!

אפרים-בלי-מכנסיים 05:07, ביוני 28, 2012 (UTC)

ניסים

נא לשלוח העתק של הערך "ניסים מזרחי אדרי בן זקאי" ל- TCTF1423@gmail.com. זהו אחד הערכים הכי חשובים פה, ואם אתם לא יודעים להעריך אותו כמו שצריך, אז נמצא מקום אחר בו הוא יקובל באהבה ובחמלה כי לאנשים שם תהיה נשמה טובה.


לריימונד חסימת כבוד

לאחר שזכיתי בחידה השבועית ה-56 (ווהו) התבקשתי לבקש ממך לעשות לי חסימת כבוד לדקה וכל מה שמתלוה לכך nyan gaga

כן ריימונד, אני שלחתי אותו לבקש משום שאיני אדמין (בעברית לחה: מנהל), וד"א, האם האיןוויזיון הולך להתקיים? הוא היה אמור להתקיים אתמול (17.07.2012) והיו אמורות להיות תוצאות. נעלמתם כולכם... בעז"ה שיהיה לכם יום טוסט דואי שמבהשיחה מתמודד לאיןוויזיון - עזרו לי לנצח - הצביעו לי! D: 16:31, ביולי 18, 2012 (UTC)

ריימונד שלום,

חברי היקר אפרים-בלי-מכנסיים יידע אותי על ערך שהושחת בעבר, ועזר בכך שהוא מחק את התוכן והציב תבנית השחתה. בקשתנו (בקשתי ובקשתו) היא שתמחק את הערך לצמיתות או לפחות תשים עליו ועל אחרים הגנה מפני משתמשים אנונימיים. לתשובתך אודה. יום טוב :) בעז"ה שיהיה לכם יום טוסט דואי שמבהשיחה מתמודד לאיןוויזיון - עזרו לי לנצח - הצביעו לי! D: 07:36, ביולי 24, 2012 (UTC)

פנייה חשובה מהמטה הרשמי למאבק בשלטון המשחיתים!

טוב אז ככה, אני דואי ושאר חברי מטה המאבק הרשמי בשלטון המשחיתים החלטנו לבצע אליך פניה רשמית וחשובה לנקיטת מס' צעדים שאולי יצילו קצת מכבודה האבוד של איןציקלופדיה. המצב באתר כיום בלתי נסבל שכל מי שרשום כמפעיל אתר לא פעיל כאן בכלל. גם אם מפעיל מתגייס לצה"ל או משו אחר שמונע ממנו לשמש כמפעיל (שים לב שחלק מהמילה "מפעיל" הוא המילה "פעיל"!)יש לבצע הליך של העברת סמכויותיו לאדם אחר בעל ניסיון באתר ותורם לו וכו'.

לכן ברצוננו להמליץ על הצעדים הבאים:

1. מינויים של דואי,סטנדאפיסט בגרוש וitaly למפעילים הם מנוסים ותורמים בקביעות לאתר.

2. יצירת קבוצה בפייסבוק לאתר. שתעוצב ותפורסם על ידי המטה שלנו ושם גם נעלה לינקים לערכים נבחרים שמראים את הפוטנציאל הסאטירי הגלום באתר. כל אחד מהמטה ינסה להביא לכאן (דרך הקבוצה הנ"ל) מוחות כשרוניים שייתרמו להצלחת האתר והשבתו לרמה ראוייה לקריאה.

3. ניסיון לקריאה מחדש למפעילים הותיקים (פנייה שתבוצע באמצעותך) לחזרה לפעילות באתר. פאי,דולי, כולם היו ביגפוטיי (ועוד) עשו פה פעם עבודת קודש ואנו צריכים אותם!

אנא שתף איתנו פעולה בצעדים הנ"ל למען עתיד טוב יותר לנו לילדינו ולאיןציקלופדיה-שהיא ביתנו!

אפרים- בשם מטה המאבק הרשמי בשלטון המשחיתים!


אפרים-בלי-מכנסיים (talk) 08:06, ביולי 26, 2012 (UTC)

השם

השם הוא מונד?

מאחל לך שירות מוצלח ומשמעותי. השם הוא אהיה, אשר אהיה. | שיחה עם השם (תפילה)

-- פשוט באתי, ראיתי ועכשיו אני לא זוכר מה הלאה If you want to talk talk, don't Pashute. 02:43, בינואר 10, 2013 (UTC)

איןנובלה

שלום,

אני רוצה, ברשותך, לכתוב את פרק הבכורה של איןנובלה. שלחתי לך מייל עם הצעה להתחלה לפרק הבכורה, אם אתקבל אוכל להמשיך את הפרק, ואם תרצה אני גם יכול לכתוב עוד. אנא צור איתי קשר, באימייל או בדף השיחה שלי, Oronik (שיחה) 16:10, במאי 22, 2013 (UTC)

חבל שאתה פונה למשתמש שלא פעיל כבר כמה שנים טובות. אפרסמיהו ג'וניור/הקו החם מישו ראה מכנסיים?! 19:19, במאי 22, 2013 (UTC)
מה?! נפרק האחרון של איןנובלה נכתב ב-2010?! מי אחראי עכשיו על זה? למי צריך לפנות? הכתובת אימייל שרשומה בדף הראשי של איןנובלה זה של ריימונד? למי אני צריך לפנות אם אני רוצה לכתוב את פרק הבכורה או שבכלל לא תהיה עונה שנייה כבר?

Oronik (שיחה) 12:21, במאי 23, 2013 (UTC)

המפעיל מערכת היחידי שפעיל באתר זה איתי, דבר איתו. הוא נחמד מאד. אפרסמיהו ג'וניור/הקו החם מישו ראה מכנסיים?! 17:00, במאי 23, 2013 (UTC)
"פעיל" לחסל את כל הג'ינג'ים! עכשיו!! (שיחה) 20:18, ביולי 27, 2013 (UTC)

היי מונד

אתה אמנם לא חי, אבל כידוע, לעשות לך סיאנס זו אחת הדרכים הטובות ביותר להפיג את השעמום. אתה הוא אריה הים. גדול, גדול. ההומור שהנחלת לנו יישאר לדורות. אתה הוא אריה הים! גדול. גדול. אללה וואטאבר! (שיחה) 10:28, בספטמבר 8, 2013 (UTC)

היי

למה אסור למחוק את תבנית ברוך הבא בתחילת דף השיחה? איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 18:10, באוקטובר 24, 2013 (UTC)

הסיאנס מכה שנית. אפרים-עם-מכנסיים/בואו להטריד אותי אפלטונית מצאתי את המכנסיים! 18:26, באוקטובר 24, 2013 (UTC)