עגבנית שריסון

From איןציקלופדיה
(Redirected from שרי אריסון)
Jump to navigation Jump to search
TimeSpand.PnG

הבהרה

דף זה נבדק ונמצא לא ידוע כ"פואנטה", ולכן קריאתו אינה בזבוז זמן מוחלט. איןציקלופדיה מבקשת להבהיר כי קריאת ערך זה נעשית מרצונו החופשי של הקורא ואין היא אחראית על כל נזק שייגרם לו, פיזי או נפשי, כתוצאה מקריאת הערך וכן לא אחראית לפיצוי על בזבוז הזמן אותו הקדיש הקורא מחייו למטרת קריאת ערך זה.

בתמונה: שרי אריסון בצעירותה
"אוי, אני לא מצליחה להירדם. טוב, אני אספור עמלות"
~ שרי אריסון
"סבתא זאת שוב את? אה לא, סתם לקחתי יותר מדי סירופ שיעול"
~ שרי אריסון בהזיות
"לא, אני לא מאמינה באסטרולוגיה, זה שטויות. רגע, סבא שלי ז"ל מתקשר אליי"
~ בראיון לערוץ 2


שרי '$' אריסון היא האישה העשירה בישראל, וגם מתקשרת עם חייזרים וחדי קרן. לאחרונה היא הצילה את כדור הארץ מפני ה'גואולד', גזע חייזרי מתקדם שניסה לפלוש לכדור הארץ ולשעבד את האוכלוסייה שלו. הונה של אריסון מוערך בכ-3E$, שאותו קיבלה בזכות עבודה קשה, יושרה, וזה שאבא שלה היה מיליארדר.

==

יכולתה לתקשר (ב-Wifi)

כבר בצעירותה כשהייתה טחונה בכסף, הבחינה שרי שהיא שומעת קולות ורואה אנשים מתים (I see dead people), התסמינים לסכיזופרניה. שהבינה שיש לה יכולת מופלאה, היא בישרה להוריה את החדשות הטובות:

"אימא, אבא, אני מדיום!"

"טוב חמודה, תזמיני גם לנו".

כשגדלה, החליטה שרי להשתמש במחלה הפסיכולוגית שלה לטובת העולם. היא ניסתה להצטרף לליגת הצדק, אך בקשתה נדחתה בגלל שהיא חולת נפש יהודייה.

ב-2004, חזתה אריסון שגזע חייזרי מתקדם בשם ה'גואולד', בעל יכולת לנוע בחלל תוך שימוש בחורי תולעת ובסטארגייט, יפלוש לכדור הארץ עם אלפי חיילי הג'אפה שלו וישעבד את אוכלוסיית העולם, כדי להפוך אותם לפונדקאים. בצירוף מקרים נדיר, היה בדיוק כזה פרק בסדרת המד"ב 'סטארגייט SG1'. אריסון הכחישה שראתה את הפרק, ולהגנתה אמרה שהיו הבדלים בין החזיון שלה לפרק, כמו כמות ספינות ה'אם' וההאטקים שהגואולד שלח.

הגואולד, לאחר שהבינו כי הובסו בהשגת טכנולוגיית הקדמונים

כסף$$$

אריסון היא הבעלים של בנק הפועלים, The Marker, ולאחרונה רכשה את הזכויות לסדרת הטלוויזיה הכושלת 'מדיום' בערוץ 3, בגלל שהדמות הראשית שחולה גם היא בסכיזופרניה, מזכירה לה את עצמה.

כאישה העשירה בארץ וכחזירונת קפיטליסטית, שרי אריסון דוגלת בשיטת הסוציאליסטית מרקיסיסטית של סטלין- האזרחים הפשוטים מהמעמד הנמוך יעבדו קשה, ואני יעשה עליהם כסף בעמלות לא נורמליות. לדוגמא: אם אדם בעל הכנסה ממוצעת של 4,000 שקל רוצה להוציא 50 שקל מהבנק, הוא ישלם 30 שקל עמלת מעבד, ו-25 שקל עמלת צבע של השטר.

ראה גם