תגובות נאצה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: אין פסקאות מסודרות. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

תגובות נאצה הן תגובות מרושעות, מעליבות, ופוגעות. בדרך כלל ניתן לראות אותן כתגובות לבלוג בישרא בלוג, ב90% מהמקרים בעילום שם.

מגיבי הנאצה הם אנשים משועממים, חסרי חיים, וטיפשים, שהדבר היחיד שמסב להם אושר הוא לחזות בסבלם של אחרים, או לחשוב שהם גרמו לסבל של אחרים, בכך שהם מגיבים תגובות מרושעות ומעליבות לכותב הבלוג.

ישנם מספר סוגים של מגיבי נאצה:

הנאצה בהכחשה- מגיבי הנאצה האלה נחשבים ביום ליום לאדם חביב ונחמד. בישראבלוג, הם בדרך כלל גולשים בבלוגים של אנשים שהם מכירים. לעיתים יש להם את הצורך להגיב להם דבר רע, אך הם לא מעיזים לעשות זאת מפני שהם מפחדים מתגובתו של האדם.. ולכן הם מגיבים נאצה. דוגמא לנאצה של מגיב הנאצה בהכחשה: "אני חייב להגיד לך שאת ממש מטומטמת, מכוערת, ושמנה. זה לא נאצה, אני אומר לך את זה אך ורק במטרה שתוכלי לשפר ושתדעי מה אנשים חושבים עלייך! לטובתך! זו לא נאצה!" כמו שבוודאי הבחנתם, זו ועוד איך נאצה, מטומטמת אך בכל זאת. והמגיב- בהכחשה, בטוח שהתגובה שהגיב רק תעזור לכותב, ושהיא בכלל לא נועדה לפגוע.

הפקאצות- הפקאצות הן בנות משועממות שגולשות בישראבלוג כדי לראות תמונות של כ!0!J*ם. או כדי לרדת על בנות שמנות ומכוערת (לטענתן). בדרך כלל הן יגיבו נאצה לאותן בנות, שבדרך כלל נראות הרבה יותר טוב מהן, והנאצה-באה מקנאה כמובן. דוגמא לנאצה של מגיבת הנאצה הפקאצה: "ש*!א! אתתתתת כזזות מחוארתתת איןן לחח חיייים כאילווווו שאתת שמהההה תמונותת שללךךך זהההה כאילוווו בושההה לך ששענשיםם רועיםםם אותךךךךך וצוחקיםם עלייך כ!Jפה!!!!!1" כמו שראיתם, תגובת הנאצה של הפקאצות מתאפיינת בשגיאות כתיב, משיכת אותיות ושפה נמוכה. בדרך כלל, הקארמה מתנקמת בפקאצות וגורמת לאנשים שפויים להגיב תגובות נאצה בבלוגיהן של הפקאצות.

המטיפים- ישנם שני תתי סוגים למטיפים. מתקן שגיאות- המטיף מתקן השגיאות קורא את מה שהבלוגר כותב, ובמקום להגיב על מה שכתב, מתחיל לתקן שגיאות. דוגמא: הבלוגר כתב 1000 מילים על כמה שרע לו בחיים, ושהוא הולך להתאבד. בטעות הוא כתב להתעבד במקום להתאבד. מתקן השגיאות, שקרא את זה, מעדיף לתקן את השגיאה במקום לתת תגובה עניינית לקטע. הוא בדרך כלל רק יכתוב "*להתאבד", וזה הכל. המטיף עם הדעה השונה- המטיף הזה הוא יותר נדיר, וכאשר הוא קורא פוסט עם עמדה מסויימת, שנוגדת לעמדה הזאת, הוא יתחיל לחפור בתגובה למה הדעה של הכותב לא נכונה, וינסה לשכנע ששלו- כן. דוגמא אני לא אתן מחשש שתרדמו על המקלדת. שני הסוגים האלה של המטיפים הם בדרך כלל חנונים משועממים וחסרי חיי חברה.

הערס- גם הוא דיי נדיר, הוא בדרך כלל גולש בבלוגים של אנשים שהוא מכיר, בדרך כלל שונא, ומאיים עליהם בתגובות. לדוגמא: "זה XXXX מכיתה X. יהומו תיזהר שאני לא אפוצץ אותך מכות למה אתה לא בא לי בטוב מה זה השטויות האלה יזין אני יזיין אותך מאחורה אני אפוצץ אותך לא יראו אותך יותר תיזהר ממני מחר זה הסוף שלך.." עצוב.

כמו שבוודאי הצלחתם לראות, מגיבי הנאצה הם לא אלא אנשים משועממים שאין להם דבר לעשות בחיים מלבד.. להגיב נאצה.