Wii

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

האם התכוונתה לWii U

Wii
יצרן אלברט איינשטיין
חברת ייצור נינטנדו ובניו בע"מ
סוג לבנה עם כפתורים
בקרים שני חצאים של ג'ויסטיק שלם
נמכרו E=mc2
נשלחו בסביבות ה-6000 (גרבילים אוסטרליים)
המשחק הנמכר ביותר בני גורן ומסדר עוף החול
"למה אין כאן שום כפתור?"
~ אדם ממוצע שקנה WII ולא מבין מה עושים עם השלט
"מה הפואנטה בקינקט שמזיעים בו במקום לעשות כיף?"
~ שבתאי צבי על WII
"למה הכדור בבאולינג לא נזרק לי אני עושה מה שצריך"
~ הסקין נגר מהפורטנייט על WII
"יצרתי את עצמי וה-Wii פשוט התפוצץ. כמובן שתכננתי את זה"
~ צ'אק נוריס על WII
"כן בטח צ'אק....ברור שזה היה מתוכנן...."
~ שבתאי צבי על צ'אק נוריס מדבר על WII


WII

WII(בעברית:"יש" או "אנחנו" ובערסית: "מה זה? אקס בוקס טוב יותר") היא קונסולת משחקים יקרה להחריד שפותחה על ידי אלברט אינשטיין מבית נינטנדו ובניו בע"מ.

היסטוריה

בשנת 123 לפני הספירה הייתה יריבות קשה בן פאקמן לסוניק הקיפוד על "מי יותר נוסטלגי" ולכן שניהם יצאו בחברות שיכבשו את העולם. סוניק מנהל את "סוניקפלייסטיישן" בעוד שפאקמן מנהל את "X-Ball".לאחר הצלחה רבה שקיבלו השניים, אלברט איינשטיין קינא ולכן יצר את נינטנדו.אחרי שחברה זו המציאה את רוב ההמצאות כיום כמו: מריו, דונקי קונג, ערוץ 2, תפוצ'יפס, אריק קרטמן וצבע מאכל לשיער, החליט אלברט ליצור את ה-WII. ה-Wii זכה להצלחה מסחררת, בעיקר בקרב קהילת הגרבילים האוסטרליים שכיום הם המשתמשים העיקריים בקונסולה.

ערוצים

ב-WII ניתן לבחור בשישה ערוצים שונים:

 • ערוץ דיסקים - לערוץ זה מכניסים דיסק של משחק כלשהוא נכנסים ומבינים שבזבזת כסף על חרא משחק.
 • ערוץ ה-MII - בערוץ זה תוכלו ליצור דמויות מצוירות של גברים, נשים, חצי חתול חצי ביסקוויט שמפליץ קשת, גרבילים, חצילים וספרי בני גורן.
 • ערוץ תמונות - ערוץ "פוטושופ" מטופש, סתם תופס מקום בזיכרון ו-WII הוא מספיק סנילי.
 • ערוץ הקניות - בערוץ זה אתה מבזבז כסף על משחקים שלא שרדו יום וחצי בשוק הפשפשים והחליטו לנסות למכור משחקים אלו בכל זאת.
 • ערוץ מזג האוויר - ערוץ זה מחשב טמפרטורה בכל מקום מלבד ישראל, עיראק, מרוקו, תימן וכל שאר המדינות במזרח התיכון. ערוץ זה הינו משעמם וגזעני מומלץ לא להכנס.
 • ערוץ חדשות - כתב החדשות ב-WII, גדי פישנזון מנהל את הערוץ והחדשות הן מאז שנת תרל"ח ואין מה להכנס לערוץ זה.

ערוצי בונוס

בנוסף לערוצים המשעממים הנ"ל, ניתן להוריד ערוצים אחרים:

 • ערוץ מצביעים - ערוץ מפגר שאתה וחברך מצביעים כן או לא לשאלות כמו:"השמש שוקעת במזרח","האם אתה מאמין ברוחות","האם אתה מתחבא מתחת לשמיכה שלך" וכיו"ב. ערוץ זה מנוהל על ידי דורה ובוץ הפדופילים ומומלץ לא להכנס אליו.
 • ערוץ המזלות - במילים אחרות "ערוץ הנוכלים". בערוץ זה נותנים לך הורוסקופ על מה שתאכל מחר, תעשה מחר ותטפל מחר. בקיצור, ערוץ לילדים עצלנים שאין להם כח לשאול את אמא שלהם שאלות פשוטות כאלה.
 • ערוץ BBC - ערוץ עם קטעים באורך של 13 שניות מסדרות "קומדיה" ו"דרמה" באמריקה.
 • ערוץ נינטנדו - ערוץ בו תוכלו לשמוע משפטים של זאב רווח כמו המשפטים "מי מתעסק? זה מיקו" או "מה רוצה התולעת?" ולהוריד אותם לסלולר ב20 שקל. כל הקונה יזכה גם בסרטן מתנה. ניתן להוסיף שקל עשרים ולראות את אלברט איינשטיין מכין סנדוויצ'ים.
 • ערוץ MII עולמי - בערוץ זה תוכלו לראות דמויות מצוירות שנעשו על ידי גרבילים אוסטרליים מכל העולם כמו למשל ג. יפית, פרות ים, גרבילים, גרוזינים, גרבילים גרוזינים,האחים מריו, האחים החורגים לואיג'י, ג'סטין ביבר, Family Guy, בארני, אבי ביטר, ג'ורג מקרטני ואם תחפשו טוב תוכלו למצוא את בני גורן ואבן החכמים.
 • ערוץ אינטרנט - ערוץ מיותר, אין מה לחפש בו, לא כמו האינטרנט הרגיל, אפשר לכתוב רק באנגלית, יש קישור לאתר של בני גורן, אין אתרי פורנו ואם מצאתם, התרחקו מיד! זו מלכודת של בני גורן לפתות אותנו אל 87 הגרושות הזקנות שלו מתמזמזות עם ניאן קאט.

אביזרי WII

ל-WII יש מעל 500 אביזרים בנוסף לשלט הרגיל יש גם :נונצ'ק (החצי השני של הג'ויסטיק), רובה, חרב, גיטרה, פסנטר, חליל, חליל צד, משטח, קופסא לבדיקת שתן, שוקר חשמלי, דוקים, מזגן טורנדו, ערכה לפאקצה המתחילה וכיו"ב. זהו יתרון ענק ויקר על X-Ball וסוניקפלייסטיישן שיש להם רק ג'ויסטיק אחד...

משחקי WII

כיום, נינטנדו המציאו משחק ל-MII שנקרא WII "Sport" Resort שזה לא ספורט אלא למעשה מין שילוב מטופש בין WII לנענוע התחת. בנוסף יש משחק לרגליים WII FIT שבו אתה צועד 800 צעדים לשום מקום או להתאגרף עם מכונת אגרוף שקנו בשקל תשעים בארוחת ילדים במקדונלדס. בנוסף תוכלו להשיג את הארי פוטר ומלחמת הכוכבים (לגו). ועוד משחקים כמו "נושכי הכריות", "מריו גלקסי", "מריו גלקסי 2" (כי נגמר לנו הדלק), "נסיכות דיסני והביקור בנתניה" ו"אגרוף תילאנדי" ובו אתה רב עם המוכר על המחיר ונאבק בליידי בוי.