אבולוציה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אבולוציה היא כמו ספר טוב"
~ שבתאי צבי על אבולוציה
"טוב בעצם לא..."
~ שבתאי צבי על הציטוט הקודם שלו
"אמא תמיד אמרה לי להתנהג כמו בנאדם"
~ עוזי כהן על אבולוציה
"יא דוחה!, נראה לך שאמא'שלי קופה? אמא שלי בכלל מחיפה, ואין בחיפה קופים!"
~ מושיק עפיה על אבולוציה
"מי כתב ת'שטויות האלה!"
~ צ'ארלס דארווין על הספר "מוצא המינים"
"אתה"
~ שבתאי צבי על צארלס דארווין
"שמעתם על האבולוציה?! אנחנו כבר לא קופים!"
~ צ'ארלס דארווין על אבולוציה


"אבולוציה" הינה תאוריה המקובלת בקרב אוכלוסיית הקופים העולמית. תאוריה זו פותחה על ידי הפרופסור עוזי כהן והדוקטור ג. יפית, כאשר טענתה המרכזית של התאוריה היא שבני אדם (δημοτική) הגיעו מזן קדום הנקרא חתול מעופף מצוי עם קרניים עגולות במיוחד, כתוצאה מאכילת בננות הנגועות בוירוס הקטלני "אבולוץ". הדבקות באבולוציה גורמת למספר תופעות ושינויים בגוף האדם. תואריה זו הועלתה לכתב ע"י דודו זר בספר "למה מסטיק זה טעים". ככל הנראה, חיה שמרגישה לחץ סלקציה, רווייתי; טריפה, משנה את הגנום שלו על מנת להתמודד עם גורם הסלקציה. לדוגמה, הצמדת הצוואר של ברבורים יצרה בעבר צורת תפוח אדמה, אבל כדי שבני אדם יאכילו אותם יותר, אגודת הברבורים החליטה לשנות את הצורה ללב רומנטי.

השפעת האבולוץ על גוף בני האדם ועל אגוזי פיסטוק בפרט

פרופ' כהן מאיים להתאבד בעזרת טלפון

חיידק האבולוץ הינו חיידק נדיר המצוי בבננות מקולקלות בלבד. לאבולוץ מספר השפעות על מולקולות גוף האדם ועל התנהגותו בציבור.

  • מחקר ממושך של כהן קבע כי האבולוץ משנה את מבנה המולקולות במוח על פי לוח השידורים בערוץ האופנה. עקב תופעה זו, מנת המשכל של החולה צונחת באופן משמעותי, צניחה חופשית ללא מצנח חלופי.
  • האבולוץ משחרר הורמונים בלתי מזוהים לתוך מערכת הדם. עקב כך עור החולה הופך כהה יותר ויותר, ושיערות צומחות בכל גופו. עקב השפעת השינויים השכליים, החולים בכלל לא שמים לב לשינוי הפיסי.
  • האבולוץ מדכא ומשמיד תאים במוח באופן שיטתי. עקב הידבקות חברי להקת דרים ת'יאטר בחיידק הקטלני כתוצאה מאכילת בננה הנגועה בחיידק בצוותא, הוציאה הלהקה אלבום חדש בשם "סיסטמטיק כאוס" ("הרס שיטתי") כתוצאה מתסכול ממושך.
  • אגוזי פיסטוק אשר היו בקרבת הבננה בעת אכילתה, ישחררו זיקוקי דינור לאוויר מסיבות לא ברורות. העניין נבדק בימים אלו על ידי כהן ושותפתו ג'.
איור של צ'ארלס דארווין המדגים את האבולוציה.

מתנגדים לתאורית האבולוציה

כנגד מיליונים התומכים בתאוריה בכל העולם, קיים מספר מצומצם של מתנגדים לתאוריה, אנשים בעלי הפרעות שכליות שרק חיפשו משהו להתנגד לו. קבוצת אנשים אלו טוענת שפעם הם היו קופים, ויום אחד הם התעוררו בבוקר וגילו שהם נראים כמו בני אדם, ושהם מצליחים לספור עד 10 בלי לדלג על אף ספרה. כמו כן מתנגדים מפוקפקים אלו מהווים מקור לבדיחה ולגלוג בכל רחבי העולם, מכיוון שכל טיפש מבין שאי אפשר להפוך בין לילה לבן אדם, ועוד להצליח לספור עד 10.

כמו כן קופים מזן הבאבונים מתנגדים לתאוריה, ומביעים זאת על ידי חיכוך איברם בעצי דקל, הקמת קבוצות תמיכה, בתוספת מחאה גסה הכוללת הסרת שערות מישבנם בשיטת השעווה הפרימיטבית, וצביעתו בצבע אדום בהיר.