הורמונים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אין להם כבוד, להם!"
~ שבתאי צבי על הממשלה

הורמון (מיוונית όρμή הורמון) הינו חומר פעיל בגוף האדם הנועד לאימלול הזכרים. ההורמון מורכב מיצור חד תאי (חיידק) ורכב קטן מאוד המתאים למידותיו. חלומו של כל הורמון הוא להחליש את האדם בכדי לאפשר ביום מן הימים שליטה עולמית של חרקי אימה (ג'וקים), חלומם של ההורמונים בא לידי ביטוי בכך שההורמונים מנסים להכחיד את המין האנושי, משום שהמין האנושי מתרבה בעזרת זיווג (בניגוד ליצורים חד תאים אשר מתחלקים לשניים) ההורמונים מנסים לחסל את הזכרים בכך שהזכרים יהרגו את עצמם כאשר הם מנסים להרשים את הנקבות.

הפסיכולוגיה של ההורמונים

מדי שבוע רוב ההורמנים הולכים לפסיכולוג הנקרא פסיכולוג, שם פורקים ההורמונים את הבעיות בתסביך האדיפלי שלהם, בכך שהם רוצים להשתגל עם אמם, הבעיה בתסביך זה היא שלהורמונים אין אמא, אז הם רוצים להשתגל עם כל הורומונית הנמצאת בקרבתם. בעיה נוספת בתסביך זה שהורמונים לא יכולים להשתגל ולכן הם מוצאים את עצמם מדוכדכים ומדוכאים.

כפי שכולם יודעים ההורמונים היו חלק משגרת יומו של הפסיכולג המפורסם זיגמונד פרויד, שהגה את רעיונותיו המופרכים בעקבות פרוידופוביה של אחד ההורמונים בגופו.


ההורומונים בישראל

בישראל יש הורמונים מיוחדים הנקראים ערסמונים (אין להתבלבל עם ערסימונים, המטבעות של הפארק ערסילאנד), הורמונים אלו בעלי מזג חם וערק קר. הערסמונים גורמים לאדם להתנהג מוזר ולגדל שערות בכל מקום בגוף.טעות נפוצה היא המחשבה שרק לערסים יש ערסמונים, לכל הישראלים יש ערסמונים אך אצל הערסים מספרם גבוה במיוחד והם ההורמונים הדומיננטים בגוף.

ערסמון האומר אמא'שך למיקרוסקופ

הורמונים דתיים

בישראל ישנם הורמונים דתיים הנקראים דוסמונים, הורמונים אלו מאופיינים במשמעת רבה ובחיים על חשבון אחרים.מועצת ההורמונים בגוף מעניקה לדוסמונים מחלה נדירה (או לא כל כך) הנקראת "חרדיות" בה הם חרדים מכול דבר אפשרי, מה שמזכה אותם לקצבאות וזכות להשתמט ממסדר הצבאי של ההורמונים ה.צ.ל (הורמונים צריכים להלחם).הורמונים אלו הם הורמונים שומרי שבת וההורמונים האחרים צריכים לבצע את עבודתם בשבת, דבר זה אינו משמעותי משום שהדוסמונים לא עושים שום דבר גם בימי חול.