אודטה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הגעתם לערך אודטה הבת אנוש (בערך) לאודטה התוכנית לחצו כאן

"אין כמו על האש! פשוט אין!"
~ אוטדה על שריפה בבניין מגורים


"עבדתי קשה מאוד כדי להגיע לאן שאני"
~ אודטה על המשקל שלה


"הערך הזה מצחיק"
~ אף אחד על הערך הזה


אודטה גדולבטן בורקס שוורץ נולדה מתישהו במאה העשרים לאריאל שרון וסופגניה. אימה כמעט מתה כשלאחר שהניקה את אודטה, אודטה שאבה אותה לבטנה צוותי מד"א הצילו אותה בסוף. אריאל לבדו לא יכל לטפל בה (לא כאילו שהסופגניה עבדה והרוויחה כסף) בגלל תיאבונה הגדול, שאפילו הוא עצמו אריאל שרון לא האמין כמה היא שמנה. לכן בגיל שנה הוא מסר אותה לאימוץ.


ילדותה

אודטה, לצערה הרב, אומצה ע"י משפחת ערבים באפגניסטן (ראה ערך בעלי ארסנל). בשנות נעוריה אודטה התמכרה לסמים. כשהגיעה לבגרות אודטה השתתפה בתחרות להרזיה וזכתה כשהורידה 3 טונות ממשקלה. היא אמרה שזה היה קשה "3 טונות? קלי קלות" ושהתאמנה הרבה "כל היום עישנתי חשיש" והיא אף תרמה את כסף הזכייה לצדקה "בזה אני אוכל לקנות יותר קראק!". המשפחה הייתה גאה באודטה "היא בושה מהלכת! ורשמה אותה לתיכון יוקרתי "שלחנו אותה למוסד עבריינים" והם מצפים לעוד דברים טובים ממנה "רק שלא תיכנס לכלא". התוכנית האהובה על אודטה שוורץ בילדותה היא "ליסה אל עזיזה". התוכנית משלבת רמת טמטום רבה ורמת טמטום רבה עוד יותר,ולכן כשהתבגרה היא פשוט העתיקה אותה..

החיים בגלות

בשנת 1340 לספירה אודטה הועלתה למשפט (מסכן מי שהעלה אותה) על האשמה שהיא גמרה את כל 35,000 העדרים של בקר שהיו לעיר, אחרי שהודתה במעשיה נגזרה לגלות להרים הקפואים של גרמניה. אבל בגלל המשקל שלה הם הצניחו אותה 30 ק"מ מוקדם מדי ברומניה. הם הפילו אותה מהמטוס והיא פתחה את 30 המצנחים שהיו לה אבל היא עדין נפלה במהירות גבוהה וכשהתנגשה בקרקע נתקעה. במשך 15 ימים היא ניזונה מהשומן שלה ומהעצים שהיו בסביבה. עד שלבסוף היא פגשה את חני נחמיאס ועודד מנשה והם הוציאו אותה משם. כשהיא יצאה היא הייתה במצב של תת תזונה, היא שקלה רק 45 טונות. והיא נדהמה שהורידה 300 טונות. אבל לאחר 2 שבועות ו15,000 פרות מסכנות, היא חזרה למשקלה המקורי עודד וחני הציעו לה לחבור אל חבורתם ח"מ שמ"רב"ע ראשי תיבות של "חבורת-מעריצי-השטן-ומשתיתי-הרוע-בעולם" יחד עם אודטה הם היו בלתי מנוצחים הם הלחינו שירים בינהם יש את השיר הנצחי שלהם"עוץ לי קפוץ לי":


"בכל מקום שיר מטומטם נשמע באופק ולא נפסק. לכל מקום אנו הולכים ונמחץ אנשים כמו מקק. עודד יבוא וישמיע שרים, חני תבוא תחלק תקליטים. ואז אחרונה אבל בהחלט לא חביבה, אודטה באה ומכינה מהם חביתה. היא אוכלת אנחנו עובדים. היא יכולה לאכול אותנו אז איננו מתלוננים. אז בואו תשלמו בעד השירים, כי לא אכפת לנו אם אתם עניים או עשירים."

במשך המון שנים הם חיו כך, כמה חוקרים סוברים ש200-400 שנה. אבל אז אודטה החליטה שהגיעה הזמן לחזור הביתה אז היא אכלה שעועית זהב והפליצה את עצמה בחזרה אל אפגניסטן.

תחילת הקריירה

בסביבות גיל העשרים עזבה אודטה את אפגניסטן, ארץ מגוריה ועברה לישראל. היא הגיעה לתל-אביב כדי לסחור בסמים. אחרי שנגמר לה הכסף התחילה אודטה לגנוב אוכל אך המשטרה שמה לב שכל יום נעלמים חמש עדרים של בקר ועלתה עליה. אחרי שיצאה מהכלא (כי היא החליקה על הקיר ועשתה בו חור).הדרדרה לזנות.בגלל שאף אחד לא רצה אותה, היא הדרדרה למקצוע הגרוע ביותר, מנחת תוכנית בוקר. בוקר אחד אישה עשירה עברה ליד אודטה ודיברה איתה קצת. כשדיברה איתה שמה לב שלפני השיחה היא הייתה עצבנית ולחוצה מהחיים שלה, אבל אחרי שראתה אותה נגרעה כי הבינה שיותר גרוע ממנה אין. וכך היא החלה לשווק את התוכנית.


העונות הראשונות

אחרי שעוד הרבה אנשים ראו יותר ויותר את התוכנית אודטה החלה לעלות במשקל עוד פעם. וברור שהייתה צריכה להסתיר את העובדה שגדלה באפגניסטן, וגם שהייתה נרקומנית. לשם כך היא הייתה צריכה להרוג את האנשים ממשרד ההגירה. אודטה חשבה שזהו משרד ההריגה ולכן נכנסה פנימה ופשוט שאבה את כולם בלי ששמה לב ששאבה פצצה גרעינית. הרדיו אקטיביות שלה גרמה לה סרטן ואחרי שנה הסרטן נפטר, אבל הנזק נשאר, מאותו היום החיוך שלה התרחב והתרחב והתרחב עד שהוא נתקע ככה. והיא צוחקת על כל דבר אפילו על חולי סרטן. ואנשים שצופים בא מאז, הפכו לזומבים וממשיכים לצפות בגלל הרגל.

שיא הקריירה

מ-2005 אודטה צברה תנופה (הודות לשעועית הזהב) וכנראה שהיא תמשיך עד יום מותה (ברוך שיבוא) עכשיו פועל מסע קמפיינים אדיר בכל הארץ כדי להביא לציבור את האמת. אך אודטה כבר חזקה מדי היא כבר אכלה 15,000 אנשים שניסו להביא את האמת לעיני הציבור, כתוצאה מכך כולם מפחדים לומר את האמת כי חלילה יאכלו.


קשר עם חברים

כיום השלושה פנו לדרכים שונות מאז ימיי הביניים, נכון שהם כבר לא שודדים זקנים וצעירים ברחוב אבל הם עדיין דובקים במסר שלהם. "להוציא כסף מאנשים בכוח, לא מ'עניין אותנו עם זה לא נוח. ואחר כך לאכול להם את המוח" (אודטה הוסיפה את החלק האחרון). עכשיו כשעודד נשוי לנסיכת חסרי המוח אז יש לו פחות זמן למרר לאנשים את החיים, וחני תקועה בערוץ עם הרייטינג הממוצע הכי נמוך שיש אז הגישה שלה לציבור חלשה. ובינתיים אודטה עסוקה בתוכנית, והיא היחידה שנשארה במצב טוב כדי לאמלל אנשים. אבל כולם עדיין רשומים כמעריצי השטן והכת שלו. יכול להיות שמתישהו בסוף הדרך השלושה יפגשו ואולי אף יגדילו את חבורת החולניים.

חיים אישיים

בשנת 1992 התחתנה אודטה עם ג'ימי אוזוטיס מאמריקה. רוב האנשים לא הבינו איך מישהו נישא לה ואחרי ששמעו כי הוא עיוור הבינו. ב1993 נולדו להם זוג תאומים הם החליטו פה אחד (וזה חתיכת פה! לבעל לא הייתה שום התערבות בשמות) לקרוא להם "מתאבנים" ו-"מנה עיקרית". ב16 ליולי 2003 בעלה עבר ניתוח להשבת הראייה שלו, הניתוח הצליח. ב-17 ליולי 2003 נמצא בעלה בתוך קרקעית בריכת השחייה שלהם.(חוקרים יודעים שהוא התאבד, אבל אודטה איימה שתוכל אותם אם יגלו למישהו אז הם סתמו)

פגיעתה בגרבילים

אודטה פועלת לפגיעה בגרבילים על ידי בישולם ברוטב חמוץ חריף המאכל האהוב עליהם (היא חושבת שזה מצחיק).

הישגים

File.jpg

 • 1 מסך הזהב (אבל היא רימתה)
 • 2 ניצחה במסתנן השנה ע"י הממשלה האפגניסטנית. על הסתננות שלה לישראל.
 • מאז שגינס יצא לראשונה לאור היא הייתה האישה הכי שמנה בעולם.
 • 5 פעמים "שמנדוזת השנה" (כמו שרואים בצילום, היא מחזיקה את הגביע)
 • היא פעם אכלה 500,000 עדרי צאן ב25 שעות,2 דקות,ו58 שניות (הישג אישי ועולמי)
 • טיפסה על האוורסט. (בזמן שהיא ישנה היא התהפכה חצי התהפכות ומחצה את האוורסט לגובה של 1 ננומטר ואז בבוקר טיפסה עליו.)

כפילים

אביגדור ל., מהנדס חשמל לעתיד וחברו הקרוב של אוווווווווווווו , זכה גם לכינוי אודטה.

ראו גם

 • מ1 ל-100- סיפורה המרגש של העלייה במשקל של אודטה
 • בשריקו-רשת המסעדות של אודטה. בואו תגלו איך הם עומדים בקצב של התיאבון הגודל שלה.
 • הוא כן יחסר-הסיפור על משפחת כהן ועל הטראומה. יום אחד אודטה דפקה בדלת, ביקשה את בן טולילא ומאז הוא לא חזר.
 • שישליק בע"מ- על החברה המצליחה של שישליק בע"מ. סיפור של בשר מקולקל שהגיע רחוק
 • סודות המדבר- ביום חמישי בערוץ 1 לא לפספס.( או שנשדר את זה שוב!)