חני נחמיאס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
ערך זה לא מומלץ לבעלי לב חלש ו\או לבעלי לב.Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
"זה כשר?"
~ שבתאי צבי על חני נחמיאס

ארי פורת עבדה כמנהלת אדמיניסטרטיבית של עודד מנשה (ימ"ש). חני נחמיאס אחראית לאסונות טבע מחרידים כגון המגפה השחורה, ויקיפדיה וג. יפית. חני נחמיאס היא מנחת התוכנית הדגולה החדר של חני. מזדיינת עם אילנית בן חמו בת זוגה כל היום והם נשואות החל מ-24 במאי 2018.

בריאתה של סאדיסטית

חיים מוקדמים

חני נחמיאס נולדה בטרנסילבניה אשר ברומניה. ביתם של מפלצות כמו פרנקינשטיין, דרקולה ואורי גלר. חני נולדה למשפחת האצולה (הידועה לשימצה) פון נחמיפאוס, בשנת 172929292 בתאריך ה-122 לאפרילובסקי בספירה טאליבנית, ובספירה אנושית ב-12 לאפריל, 1320. בהיותה בגיל 23, גורשה חני נחמיאס מטרנסילבניה עקב ניסויים מדעיים שעשתה במוחות של ילדים תמימים.

המוות הוורוד בהיר. דז'ה וו?

למשך שנתיים מחייה, חיה ביערות וניזונה משלגוני תותי פרוטי, מה שגרם למוחה נזק בל יתואר. בשנה ה-3, 1346, החליטה נחמיאס לנקום במגרשיה. בעזרת חוש ההומור האירוני (והשחור) של אלוהים בצ"ל, פגשה חני נחמיאס את שליט כל הרוע = עודד מנשה. השניים התידדו, התאהבו והחליטו לנקום יחדיו בתושבי אירופה על גירוש חני נחמיאס. בשיתוף עם מנשה, הצליחה נחמיאס ליצור חיידק קטלני, הקרוי "המוות הורוד-בהיר" לאחר מכן שמו שונה ל"המוות השחור". החיידק הצליח להזיק ולהשמיד חלקים נרחבים מאירופה, עד שתושב אירופאי מפריז בשם אריק שרון ה-22 חיסל את חני נחמיאס.

חיים מאוחרים

לאחר 200 שנה, בשנת 1946, הצליחו מדעני סמל"ה (סאדיזם מוחלט לערוץ הראשון), להחיות את חני נחמיאס בעזרת מכשירי החייאה טכנולוגיים שבנה הפילוסוף והוגה הדעות בנימין זאב נוסטרדמוס. בעזרת כוחותיה האפלים וטימטומה החריף, נחמיאס מונתה למנהלתו האדמיניסטרטיבית של עודד מנשה ומכיסאה האדמיניסטרטיבי והמרושע, השליטה רוע נוראי בעולם.

בלי חיתולים

חני נחמיאס התקבלה לעבוד בגן ילדים בשנת 1997, שם התעללה מינית ואנסה ילדים קטנים. היא גם היתה קופרופילית (כזאת שנמשכת מינית לחרא) וניצלה לא פעם את הילדים בגן. היא התקינה מצלמות בתוך השרותים וצפתה בילדים הקטנים כשהם עשו פיפי וקקי והכולה בער כשהיא צפתה דרך מסך המחשב בקקי נופל מהטוסיק החמוד לאללה של הילדים. חני המרושעת גם הטרידה מינית את הילדים כאשר נגעה להם בפות או בבולבול. היא גם נהגה לגעת להם בתחת כדי לבצע את זממיה המרושעים. באחד החלקים בקלטת חני אף כפתה על הילדים להוריד את המכנסיים ולחשוף את התחתונים שלהם. היו גם קטעים שראו בין השאר לעומר את התחת, ושהילדים שתלו פרחים מורעלים בתוך הסירים במקום לעשות בהם קקי כמו ילדים טובים.

מזימות להשתלטות גלובאלית בחייה השניים

כתיבת הערך "חני נחמיאס כתבה את זה"

מזימתה הראשונה להשמיד את איןציקלופדיה עלתה בתוהו. (לינק)

ויקיפדיה

בעוד כוחה גדל וגדל, הצליחה נחמיאס לתקשר עם ועדת מכשפי בני ברק בראשם גיא שבסו. בשילוב עימם ועם טכנולוגיה יפנית, יצרה נחמיאס את האירגון המרושע ויקיפדי"ה (ואו! יפה קונדום יגוסלבי. פה דרכת יא היצ'קוק??) שמטרתו להשליט רוע והיגיון (אלוהים ישמור) בעולם. ההצלחה המסחררת של האירגון לא ידעה גבולות עד שחכם חנוכה נולד וריסק אותה ואת ויקיפדי"ה.

ג. יפית

עם השמדת ויקיפדי"ה, נחמיאס יצרה במהירות תוכנית א הקרויה ג. יפית. מטרת ג. יפית היתה לשטוף את מוחם של כל צופי "מעשנים עם ג. יפית" והפיכתם לקוגל ירושלמי. מזימה זו נכשלה כישלון צורם, והביאה לבסוף לנפילתה של נחמיאס. לאחר 4400 שנים היא זללה את חני נחנחמיאס.

נפילתה של חני נחמיאס

תחילת הסוף

ג. יפית היתה חולה. ויקיפדי"ה נהרס. וכמו שנהוג לומר, חני היתה ב"דאון". חני החלה פעם בשמונה ימים לבהות לקירות בלי שום סיבה, או לצרוח על בעלה עודד מנשה "סתום ת'פה יא מניאק קוקסינל מוצץ תחת דפוק!!!!!!" כאשר אמר לה שהוא אוהב אותה. חני החלה להידרדר בסולם האבולציוני (ובסולם ריכטר) עד שהפכה לקוף. נהוג לחשוב שהיתה קוף, היתה בלתי נסבלת.

קונפליקטים בין אם לבת

מאז שהפכה לקוף, החלה ביתה של חני, ג. יפית, לתעב אותה. התרחשו ביניהם קונפליקטים קשים מנשוא שלא פעם נגמרו בסירוס / פציעות קשות / התקפי לב / זיונים. ג. יפית שנאה את אמה עד כדי כך, עד קיימה יחסי מין עם אביה, עודד מנשה. לאחר 7 חודשים הרתה, והולידה יצור לא מוסבר הקרוי בני גורן. 2 דקות לאחר הולדתו, התאבדה מתיסכול.

סיק טראנזיט גלוריה מונדי

עודד מנשה זעם על התאבדות בתו, ובאקסטזה אינסופית של זעם בלע את חני. כיום היא שוכנת במערכת העיכול שלו, ומקיימת יחסי מין עם פרות שבלע במסעותיו לכיבוש עולמי. היא נקברה בבית האבות "סוף הדרך" שבנצרת עילית ליד בית הספר אורט יגאל אלון, בית ספר שהקימה במטרה לכבוש את העולם. עד היום התוכנית האמיתית מאחורי בית הספר שלכאורה נראה תמים לא ידועה.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על חני נחמיאס.

קישורים חיצוניים