אף אחד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הערה: כותב ערך זה הינו חנון או מחונן או שניהם

ערך זה פילוסופי! נא -

  • לומר דברים מטומטמים כמו: הכדור הוא עגול ולכן הוא חלקלק
  • לשתות מיץ עשבים שהמליצו עליו בערוץ הבריאות
  • להלל את השטן
  • לפתור תרגילי חשבון בהנאה
  • להעריץ את ויקטור בטטה

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול את האף של עצמך אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, ארגון הטישו המשומש קובע כי ערך מלא בנזלת של עודד מנשה.


אף אחד הם קבוצה של אפסים, שלא נחשבים בעיניי החברה המודרנית לבני אדם שווי זכויות.

שני אנשים מסוג אף אחד בתצלום אולטרה סגול

אבחנה

ניתן לזהות אף אחד כאשר הוא פונה אליך ואתה לא שומע או רואה אותו. אם אף אחד לא פונה אליך, סימן שאף אחד פונה אליך, ולכן אף אחד פונים לכולם כל הזמן, ומכיוון שאף אחד לא רואה אותם, הם גם לא רואים את עצמם. אף אחד בא בכל מיני צורות וגדלים, ולעיתים הם אף כמעט מוחשיים. ניתן לפעמים להרגיש בנוכחותם וממש להאמין שהם קיימים, אם כי הם לא באמת יכולים להשפיע על כלום. למשל, אתם אף אחד. כמו כן, אף אחד הם לרוב כושים. הם נמנים לרוב עם משפחת פרוקי רגליים.

השפעות תרבותיות

לאף אחד אין אף השפעה תרבותית ולו הקלה ביותר, מכיוון שלא ניתן להרגיש בקיומם המוחשי בעולם האמיתי. אף אחד לא באמת יכול להציע רעיונות או להביע דעות, ובכללי אף אחד לא משפיע על מה שקורה במדינה הזאת (למעשה, כולנו מעט אף אחד).

אף אחד למחצה

אף אחד למחצה היא תופעה מוזיקלית מעניינת. אחד מכל שישה אף אחד הוא אף אחד למחצה למעשה. אף אחד למחצה מתאפיין בכך שהוא אכן קיים, הוא צורך מזון ובגדים, שותה מים, מתגורר ואף משלם שכר דירה לאדם אמיתי בדיוק כמו כל אחד אחר אך הוא לא יכול להשפיע על שום דבר. אף אחד למחצה לעיתים עלול לחשוב שהוא אדם אמיתי (יעני, כמו פינוקיו) אך הוא לא ולא יכול יכול לגרום לשום דבר משמעותי לקרות, לא משנה אם זה בשביל עצמו או למישהו אחר. אף אחד למחצה יכולים להופיע במקומות שונים בעולם אך המשותף להם היא שכולם חלק ממיעוט מסוים. למשל, האף אחד למחצה הכי נפוץ בישראל (למעשה, 20 אחוז מהאוכלוסייה) הם ערבים, אשר מתקיימים בעולם האמיתי אך לא יכולים להשפיע על כלום. אף אחד למחצה נוספים:

תאוריית היקום הנוסף

ישנה תאוריה שפיתח המדען, הפילוסוף, הרופא והשרברב החובב שבתאי צבי שאומרת כי האף אחד חיים באמת, אך ביקום נוסף שמורכב מגרביים ופרינגלס והם למעשה מאמינים שזהו העולם האמיתי... חה, הצחקתם.

האף אחד שאתם מכירים

ישנו אף אחד מסויים שאתם בטוח מכירים - אתם. אולי אתם חושבים שאתם קיימים, וזה אפילו נראה לכם הגיוני ברגע קריאת הקטע אך למעשה אתם לא. אם תחשבו על זה לרגע, תבינו שלמעשה חייתם עד כה באשליה (לא, לא בסרט "האשליה") ואתם בכלל לא אמיתיים - אתם אף אחד. שימו לב - אתם לא יכולים להשפיע על המציאות סביבכם, כשאתם פונים לאנשים הם מתעלמים מכם (ולא, זה לא בגלל שאתם חנונים, אם כי יכול להיות שזה מגביר את הבעיה) והאם אי פעם ראיתם את עצמכם באותו חדר עם אף אחד? לא, בגלל שאתם אותו אדם! וגם אי אפשר לראות אף אחד או את עצמכם אבל עזבו את זה

ראו גם