איןחדש:הזמר במסכה - עידו רוזנבלום מתגלה מאחורי המסכה וגורם לקריסה של חוקי הפיזיקה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!

עידו רוזנבלום ועידו רוזנבלום, צילום מסך מתוך הפרק האחרון של "הזמר במסכה".

הכתבה נכתבה ב-19 באוקטובר 2021 (י"ג בחשוון ה'תשפ"ב)

תוכנית הטלוויזיה המצליחה של קשת 12 "הזמר במסכה" הפתיעה צופים רבים מהרגיל עם הפרק ששודר אתמול (שני), שבו נחשף שעידו רוזנבלום הוא האיש שנמצא בתחפושת האיילה. עידו רוזנבלום, מנחה התוכנית, הופתע יותר מכולם לראות את עצמו מתחת למסכה. "רגע, מה קורה פה? למה יש עוד אני?" אמר רוזנבלום, אך לא הספיק לומר מילה נוספת לפני שהמציאות קרסה סביבו.

"לא ברור בדיוק איך זה התרחש", אמרה פנינה רוזנבלום, כתבת איןחדש לנושאים מדעיים. "מדובר בהפרה של כמה וכמה חוקים פיזיקליים. לא מצאתי לכך אף הסבר הגיוני. אולי קשת השתמשו באנרגייה שלילית (שניתן למצוא בכמויות רבות בעננת הייאוש שאופפת את פתח תקווה), ונעזרו בה כדי לפתוח חור תולעת למקום ביקום שבו יש עוד עידו רוזנבלום, אך אני לא חושבת שזה ההסבר הנכון."

למרות שאין הסבר ברור לתופעה, ברור מאוד מה היו תוצאותיה. "שכפולו של עידו רוזנבלום גרם לחוסר יציבות משמעותי ברצף החלל-זמן. היה לנו מזל גדול מאוד שנפח הפגיעה היה מאוד מצומצם, כי היה סיכוי סביר מאוד שהתעלול הזה היה גורם להשמדה של רוב היקום הנצפה." טוענת פנינה רוזנבלום. "קשת צריכים להבין שהסיכון שנובע מהתעסקות עם חוקי הפיזיקה גבוה מדי כדי להצדיק את העלייה ברייטינג שהמעשים האלו מניבים."

תגובתה של קשת לדיווח: "אנחנו מתנצלים על חווית הצפייה הירודה שצופינו חוו כתוצאה מהתרסקות המציאות באופן אזורי. נשתדל שמצבים כאלו לא יחזרו על עצמם. ואל דאגה - 'הזמר במסכה' תמשיך להיות משודרת היישר מאולפני הרצליה! או לפחות, מתוך החור השחור שהיה בעבר אולפני הרצליה."