פנינה רוזנבלום

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

Attention niels epting 01.png הערה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם פנינה רוזנבלום, אז יש לך את השכל לצחוק עליו.



פנינה רוזנבלום בע"מ
Nopicture.png
פנינה רוזנבלום

מקור בית שאן, ישראל

שנות פעילות 1989—היום

ז'אנר בי-סיידס של בלאקפילד

חברת תקליטים גפן אינטרנשיונל

חברי ההרכב {{{חברי ההרכב}}}

אתר {{{אתר}}}


"אה-הא!!"
~ פנינה רוזנבלום על עצמה


"יש לה שמפו מצ'ו מצ'ו"
~ שבתאי צבי על פנינה רוזנבלום


"יש פה איזה מיקרופון או משהו?"
~ פנינה רוזנבלום בכנס לחירשים


"נכון אומרים 'אני חושב - משמע אני קיים', אז איך זה שאני קיימת?!"
~ פנינה רוזנבלום


"אם אני אי פעם אגיע לירח, אני מקווה שלא תתפוצצו, אין דבר מה גבינה תעשה לי..."
~ פנינה רוזנבלום על הסיליקונים של פנינה רוזנבלום


"אני חושבת שכל העולם צריך את השמפו שלי, וגם אמריקה!"
~ פנינה רוזנבלום על פוליטיקה


"אף אחד לא צריך את השמפו שלך, לא את המרכך שלך, וגם לא את הקונדישנר"
~ אלון מזרחי על פנינה רוזנבלום


פנינה רוזנבלום, היא אשה מצליחה מאוד שהתחילה מאפס וכיום היא במינוס, זמרת, אשת עסקים, דוגמנית(?!) ופוליטיקאית. לאחרונה התפרסמה אודות למחקר מדעי המנסה להסביר כיצד אפשר לחיות ללא שכל.

ביוגרפיה

פנינה רוזנבלום ככל הנראה נוצרה עקב נחיתת עב"ם בשטח ישראל ו/או אסטרואיד, בקירבת בית שאן, והתפתחה בצורה לא יודעה. היא ככל הנראה, צורת החיים השלישית שהתגלתה עד היום (בני האדם, ג' יפית). פנינה עברה את רוב ילדותה אצל משפחת תנים, מהם למדה את צורת הדיבור המוזרה והלא מובנה המוכרת לנו בתור: אה-הא!. לאחר מכן החליטה לעזוב את הבית ועברה להתגורר עם משפחת חתולים פרסים, מהם למדה שני תוארים בקמצנות, אך בגלל האינטילגנציה שלה, לא שיננה כלום, והכל תורגם כאיך להוציא כסף ממיליונר אבוד. כיום ישנן מספר קונספירציות שטוענות שפנינה גדלה בבית בושת, מתחת לבית הנשיא בתקופת משה קצב, ושהיא למעשה זונה. בהמשך חייה החליטה פנינה לעסוק בטיפוח של עצמה, ושהבינה שהרבה אנשים רוצים לטפח את עצמם (הדבר השני שהצליחה בצורה לא מובנה להבין בחייה), החליטה להקים חברה לטיפוח וקוסמטיקה. יש כאלו הטוענים גם כי פנינה היא ערפד שמחבב בעיקר מיליונרים.

מקצוע וחוכמה

רוזנבלום עוסקת בפוליטיקה (או במילים אחרות, בגניבה) ודוגמנות. היא ידועה כדוגמנית החכמה בעולם (ה-IQ שלה גבוהה פי שתיים מהממוצע של הדוגמניות - 0). היא גם ידועה כפוליטיקאית הישראלית הרזה ביותר - משקלה כל-כך נמוך עד כי הפופולריות של אהוד אולמרט שוקלת יותר ממנה!

תפקידה הבולט ביותר של פנינה רוזנבלום הוא במסע האדיר למלחמה בנוער, בזכותה אחוז הנוער בישראל ירד מ-40 ל-5, בנוסף כדי למנוע את התפתחות הנוער היא פתחה בתי ספר רבים ברחבי העולם וקראה להם "תיכנונים" הכוונה כמובן לתיכנונה להשמיד את הנוער, לאחר זמן מה מוחה הענקי (...) שכח את ה-נ' הראשון והמילה נהפכה ל-"תיכונים".

לרוזנבלום רשימת הצלחות ארוכה באופן יוצא מגדר הרגיל. הצלחנו להשיג את הרשימה המלאה:

(רשימה זו ארוכה פי כ20 מהממוצע בקרב שאר הפוליטיקאים הישראלים).

כאמור, פנינה רוזנבלום חכמה מאד (אך כמו שאמר איינשטיין, "הכל יחסי"). משמאל, ניתן לראות (בערך) את תמונת מוחה שהושגה מהמחקר שנעשה עליה בנושא.

.

.מוחה של פנינה רוזנבלום בהגדלה פי מיליון

פנינה גם ידועה באנגלית המצוינת שלה, שכן אחרי הכל למדה מהטוב ביותר - עמיר פרץ.

קריירת זמר

פנינה ניסתה את מזלה בתור זמרת, אך באמצע השיר שכחה את המילים והתעלפה, לאחר שהתעוררה הודיעו לה כי זכתה במקום הראשון מהסוף ומאז החליטה לשיר (השב"כ פתר אותנו מהבעיה הזו מהר מאוד).

החזה

במקרה של פנינה רוזנבלום, יש הסבורים שהחזה שלה נוצר כתוצאה מחשיפה לקרינה רדיואקטיבית, כאשר ערכה ג' יפית ניסוי אם זה כדאי. בסופו של דבר השפעות חוץ מגודל החזה שלה לא היו. תוצאה מוזרה ביותר שקרתה מכך, היא שציפו לגדל משהו בתוך הוואקום בראשה, ובמקום זאת הקרינה שאבה עוד ועוד, ויש הסבורים כי אם ראשה יתפוצץ אי פעם, היקום יקרוס לתוך עצמו.

תמיד אישה

פנינה חיפשה דרך להבין שהיא בעצם נקבה. היא אימצה, יש הטוענים, ילדה נטושה, בכדי לעשות בה ניסויים, אך לא היה לה די בזה, והחליטה לצאת במשפט החכם ביותר שלה: תמיד אישה. יש הסבורים כי זו התפתחות קלה באינטילגנציה שלה.

סוף חייה

התהליך עדיין נמשך, אך אנו מקווים שבקרוב נוכל לסיים את הפיסקה.

ראו גם