איןחדש:חייזרים מאיימים על קיומו של כדור הארץ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הכתבה נכתבה ב-5 בספטמבר 2023 (י"ט באלול ה'תשפ"ג)

אחד מהחייזרים המושחתים

בשנת 1978 נצפו אבנים מיוחדים נזרקים מהחלל לכדור הארץ, כמובן שהמערכת ביון האמריקאית (CIA ו-FBI) סיווגה את המידע הזה, כמה פרופסורים רואי שחורות שנזדמנו ללשכת הנשיא בוש טענו כי חייזרים מהזן הענקי מאיימים על קיום "כדור" הארץ. הממשלה האמריקאית כמובן הוציאה אותם להורג עם רובה מושתק מבלי ידיעתם, חוץ מאחד שברח וגנב אבן אחת.

המדען ההוא הכיר מישהו שהיה במשטרה וטען שהקונספיציות של ההריגות הסמויות של האף.בי.אי והסי.אי.איי שזויפו כתאונות הם נכונות, ועזב את המשטרה בגלל זה (הוא לא סיפר להם את הסיבה), ואותו שוטר לשעבר אמר לו שהוא מוכן להיות שומר ראש פרטי, המדען שלא ידע שהממשלה עוקבת אחריו ורודפת אחריו חקר את האבן, ופענח:

 "נמאסתם לכוכב E34s56HfhljhJ7&i, אתם בכוכב fj345D#t (שמה החייזרי לכדור הארץ) סתם מפגרים, בקושי ויש לכם חמישה חושים, לנו יש 345,343,685,345,890,121,896 ועוד אחד שיש ספק אם הוא נחשב חוש בכלל, בקרוב נפוצץ אתכם, אולי בשנת 2025. תתכוננו!

המדען שהזדעדע שכתב את המכתב לעברית ומת מרובה מושתק של ה-FBI. השומר-ראש ראה את המכתב וברח, פרסם אותו והוציא הפגנות. מפגינים נורו, ואנשים מתו, אנשים לא הספיקו לפרסם את זה, והדבר נשאר בסוד.

אחרי המקרה שלא פורסם, החיים חזרו לשגרה עד 2023, שנפלו מלא אבנים מהשמיים, חוקרים חדשים ניסו לפענח, ופענחו: "אנחנו הולכים להקדים בשנה". הם לא הבינו במה מדובר, עד שאותו שומר ראש שהיה כבר זקן עבר שם, וזיהה את האבן, הוא שאל אותם מה קרה, הם סיפרו לו על מה שמצאו, הוא נלחץ, הם שאלו אותו מה קרה, והוא סיפר להם, הם נבהלו, ואחרי כמה זמן באזור-51, השתלטו חייזרים על המקום, והיכו תושבים ואזרחים, שלטו עליהם והרגו כמה.

כל המדענים צעקו: "ידעתי!" ומתו, החייזרים שלטו בהם ביד רמה והעבידו את כל מדינת נבדה שבארה"ב, חוץ מהמושל המקומי. ועד היום אנשים מחכים לשנת 2024, ולצפות בסוף העולם מהכי קרוב שאפשר.

ראו גם

EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!