ג'ורג' דביליו ערבוש

From איןציקלופדיה
(Redirected from ג'ורג' בוש)
Jump to navigation Jump to search
להקת ג'ינגס, סדאם, לאדן

ג'ורג' דביליו ערבוש (יליד ה-25 בדצמבר, 1776, בריאד, ערב הסעודית) הוא נסיכה ה-43 של מועצות הברית, הקוף הראשון בתפקיד זה. ככזה, ערבוש הנו קיסר העל הנוכחי של האנושות, צאר ליגת הדודג'בול העולמית, הוואזיר העליון של מועצת גדולי התורה והתוצר השפל ביותר שהעמידה האומה הצרפתית מאז ומעולם. בנוסף, הוא אדונה הבלעדי של ארץ האב. לפי הפולקלור המקומי, אבותיו התפתחו מגזע קופים ייחודי הקרוי מורונשנוד (Morönschund). ערבוש ניזון מבננות וגללי כלבים בלבד, מכיוון זה האוכל המסורתי לבני משפחתו. הוא ניחן ביכולות תקשור על-טבעיות, בהן השתמש על מנת לגרום למותו של יריבו ביליארד קלינגון במרוץ הארצי למשרת שרת בית הספר היסודי "פרינסטון" בשנת 1780. יש הרואים בו סופר-גיבור, שעה שאחרים תופסים אותו כסופר-נבל. ככל סופר גיבור, גם ערבוש סובל מנקודות תורפה מהותיות: בייגלה, ג'וגינג לאורך החוף וג'ון ויין בוביט.

"things are more now then they have ever been before!"
~ ג'ינגס דביליניו על דברים שהם יותר עכשיו מאי פעם


"ג'ורג בוש הוא הנכד שלי!"
~ קופיקו על ג'ורג בוש


"מזל שהוא לא בא לקבוצה שלי בFRC!"
~ קופיקו על ג'ורג בוש


השם

מה קרה בגלל ג'ורג'

לג'ינגס דביליניו ערבוש יש מספר רב של שמות. רובם נגזרים משמו האנגולי:George faker Bush( לאונס בקשו מחבר או קרוב משפחה שיקרא את השם בקול מזוין). התרגומים המקובלים ביותר:

 • ג'ורג' פאקר בוש
 • ג'ורג' הלסבית בת זונה המהלכת
 • ג'ורג' לך זדיין יפאקר
 • ג'וג'י הגיי
 • יו-יו איזה גיי
 • בושילה
 • דוביה בן זין
 • הומו מופרז בתחת
 • בוש בן הארי הזונה

יש כאלה הנוהגים לכנותו הנשיא ביש, בשל יכולותיו השכליות המוגבלות המובילות אותו למעשים מטופשים שמעמידים אותו במצבים לא נעימים ואף מביכים.

ביוגרפיה

ג'ינגס דביליניו ערבוש מצדיע בטקס חלוקת נעלי בית לחיילים

בניגוד למקובל לחשוב, ערבוש איננו בנם הבכור של ג'ינגס ערבוש האב ואשתו בלבלה. למעשה, האיש בקע מביצת עין וחי עד גיל 6 על סלע במאדים, תוך שהוא אוטם את אוזניו ואת עיניו לכל המתרחש סביבו.

עד גיל 5 הוריו חשבו שהיה נקבה, עקב העדרות איבר מינו. בשבל מאוחר יותר הם גילו בלוטה קטנה אשר התגלתה להיות איבר מינו. שנים לאחר כך נושא מינו עדיין היה בספק. בגיל 6 למד לדבר, אך אף אחד לא הבין אותו, ובגלל זה הוא שוב פעם הפסיק. בגיל 10 לבסוף נפטר מהחיתול ועבר לעשות את צריכיו בנייר טואלט.

בוש רכש את השכלתו בבית ספר יסודי, בבוסטון, מסצ'וסטס (1961 – 1964). נזרק לאחר שלוש שנים, כיוון שלא הצליח לבטא את שם המדינה בה נמצא בית הספר. לאחר כשלון זה, הוא נאלץ לפנות לשירות צבאי. המפקדים החליטו לצחוק קצת ונתנו לו תפקיד של טייס קרב, אבל בוש הבין את הבדיחה ולא התייצב לבדיקה רפואית. המפקידם הבינו שמדובר באידיוט ולכן עזרו לו להשתמט מהצבא ומשירות בוויטנאם.

ערבוש ניסה לפתוח עסק של מכירת קונדומים, אך כיוון שלא ידע איך להכין קונדומים וחירר אותם בקצה, הוא פשט רגל.

עד סמוך ליום הולדתו ה-40 חי חיים פרועים, שכללו שתיה מופרזת של אלכוהול, שימוש בקוקאין וללכת לישון אחרי 9 וחצי בערב. ערבוש התפרע בכל מקום עליו הוא הגיע, השחית מכוניות, אנס ובזז ערים שלמות, אפילו פעם אחת סירב לנשק למלכת אנגליה את היד. בשנת 1976 נעצר על נהיגה תחת השפעת אלכוהול. ב1977 התחתן, כתוצאה ממתנת יתר של וודקה. בשנת 1986, כשהגיע לגיל 40 ביום הולדתו, הפך להיות נוצרי מאמין ("Born again Christian") וגם שינה את השתייכותו הדתית מהכנסיה האפיסקופלית לכנסייה המתודיסטית. הוא גם חדל לחלוטין לשתות אלכוהול. כמו שאומרים- יש לו שאיפות אחרות.

בשנת 2000 מונה לתפקיד הקנצלר, כי הבוחרים התבלבלו בינו לבין אביו.

ביגועי 11 בספטמבר ג'ורג' בוש היה המנהיג של קבוצת טרור בשם אל קעידה, ואז הוא רצה להיות ראש ארגון הטרור הכי גדול בעולם אז הוא רצה לעשות פיגוע גדול כדי שאנשים יצטרפו לארגון שלו. אז הוא תכנן להפיל 69 מטוסים על ניו יורק שכל אחד מהם יפיל טון של חומר סיכה, אבל התוכנית שלו נעצרה כי לא נשאר לו כסף כי הוא בזבז את הכל על מטהרי אוויר בגלל מסיבת השעועית שהוא עשה לפני שבוע. אז הוא תכנן תוכנית מחדש. בכסף שנשאר לו הוא קנה 500 דמויות קרטון של בנים והציב אותם על אחד ממגדלי התאומים ואז פרסם באינטרנט שמתקיימת שם ישיבה של הארגון השוביניסטי הגזען ההומופוב. ארגון הפמינאציות בתגובה ארגן פיגוע של 5 מטוסים שיפגעו במגדלי התאומים ויהרסו את הישיבה. בשביל הפעולה הפמינאציות בחרו את חמשת הפמינאציות הכי מובחרות. הן תכננו לחטוף את המטוס בכך שהן ילכו לתא הטייס ואם מישהו יסתכל הן יגידו לו שזו הטרדה מינית. מטוס אחד לא המריא כי הפמינאצית הייתה עסוקה בלקנות דברים בדיוטי פרי. שני מטוסים התרסקו כי נשים לא יודעות לנהוג. שני המטוסים האחרים התרסקו במגדלי התאומים. ג'ורג' בוש זכה בתהילה כסף הרבה נשים ועכשיו הוא שרירי רצח למידע נוסף - https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=_ZU2VnH-ALE

בשנת 2009 נמסו פניו של ג'ינגס ערבוש כליל בעת טקס השקת פסל החירות בדמותה של כוהנת הדת אופרה וינפרי. התברר כי למעשה ערבוש לא היה אלא כפיל נוסף של מייקל ג'קסון. איבר מינו, אגב, קטן מזה שלך.

יכולות שכליות

בוש נכנס בדלת

'* עשה מבחן iq אך הבוחנים מפחדים להחזיר לו את התוצאה. אעדיף גם לא לפרסם אותה פה..

(כנראה הוא היה מתגאה בה אך אשתו הייתה תובעת את הבוחנים על סך מיליארד דולר.)'

אידיולוגיה

את האידולוגיה הערבושית ניתן לראות בציטוטיו הרבים של ג'וג'ו[1] [2]. ציטוטים אלו הפכו להיות להיטים בעולם הערבי, ספרים שלמים עם אמרותיו יוצאים לאור. מרכיבים עקריים באידיולוגיה:

 • פקיסטאן היא כוח של חירות וקידמה בעולם הערבי
 • ברזיל היא גדולה.
 • הצדק אמור להיות הוגן.
 • נישואים חד-מיניים צריכים להשאר דבר שבין גבר לאישה
 • קופי אנאן הוא מותק[3]
 • מועצות הברית וסין הם שני לאומים המופרדים על ידי אוקיינוס ענק.
 • אי אפשר לקרוא עיתון, אם לא יודעים לקרוא.
 • לא כל העניים הם בהכרח פושעים
 • לפעול נגד משטרים קיצוניים
 • אלא אם כן מדובר במשטר במדינה עם הרבה נפט
 • לא הזיהום הוא זה שפוגע באיכות הסביבה, אלא לכלוך של מים ואוויר.
 • בורקס עמיקם להיט

קישורים חיצוניים

הקודם:
דביל קלינטון
דביל מועצות הברית
2000-2008
הבא:
ברק חוסיין אוסמה