ההתיישבות החייזרית ביהודה ושומרון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
היישוב החייזרי ביו"ש
T4Ffr6hHgk7
Predator Retiro.jpg
פיסלו של זומבה הגדול במצפה קסנומורפ, 2023.
מדינה האימפריה האינטר גלקטית
ראש העירייה שמוקשפריצ הטורפ XXI
שטח מלאנתלפים דונם קממב"ר
תאריך ייסוד 4000 שנה אחורה בערך
מייסד זומבה הגדול
מוטו חייזרים ונהנים
www.haizarimvenehenim.org

ההתיישבות החייזרית ביהודה ושומרון הוא כינוי לגוש של יישובים אידיאולוגים המאוכלסים בידיי קהילות של חייזרים מכוכב P420 ו-P423, בעיקר באזור הר ברכה, דרומית לשכם, וממזרח לעיר חברון לחופי ים המלח. ההתיישבות החייזרית החלה בשנות ה-70, בתמיכת האימפריה האינטר גלקטית ובמימונה חרף התנגדותם של תושבי המקום, ולה מקורות היסטוריים אתניים עתיקים המעידים על קהילות חייזריות שחיו בה לפני כ-4000 שנה ויותר. ההתיישבות החייזרית אמנם מקבלת תמיכה ברחבי הגלקסיה, אך מעוררת מחלוקות רבות בכדור הארץ, בעיקר עם תושבי יהודה ושומרון בני האדם, הרואים בה פלישה לא מוסרית לשטחם.

מקורות היישוב החייזרי ביו"ש

ישנן עדויות עתיקות ליישוב חייזרי במקומות שונים ביהודה ושומרון עוד מימי כנען, בתקופה המתוארכת ל-2000 שנים לפני הספירה. ידוע לנו כיום כי קהילות חייזריות עתיקות שחיו בכדור הארץ התגוררו באזור אגן הים התיכון, והשאירו אחריהן חותם על הפלנטה כדוגמת הפירמידות במצרים וכיכר הכדורים בלוד. בזיפראורגלו, ספרם הקדוש של החייזרים, מתוארת ההתיישבות באזור זינדרפגר (המיוחס ליהודה ושומרון של ימינו):

גרשיים1.svg נוסעי החללית הראשונה הגיעו לזינדרפגר עם עלות השחר, כאשר תרנגולות קראו בקול ובני האדם הסובבים קרקרו סביב ורקדו את ריקוד עוף החול גרשיים2.svg

—ספר F7h פסוק ZIP, תרגום: אבשלום קור


באמונה החייזרית, בעיר ביפבופ (שכם של ימינו) ניתן למנהיג החייזרים זומבה השדכן הקדוש ששימש אותו לאחר מכן בקרב האדיר בחרטבנה (קדומים של ימינו) , והפך למוקד עלייה לרגל. החייזרים היוו חלק חשוב מהתרבות והסחר בארץ ישראל בתקופת בית ראשון, כשהמציאו את הלחם, הקונספט של מדפים והספרות 6 עד 9. החייזרים מייחסים לעצמם גם את המצאת הגלגל, אך אין לכך תיעוד מעשי מלבד עדותו של ג'ינגו המשוגע בספר משלי, אך ג'ינגו המשוגע היה חתיכת שרלטן ואנחנו לא מאמינים למילה שהוא הוציא מהפה הבן זונה.

בסוף תקופת בית ראשון החלו גלי הגירה של חייזרים מיהודה ושומרון חזרה לכוכב האם שלהם P420 בעקבות המצאת החצובה שם, דבר שהלהיב מאוד את הפזורה החייזרית, והתושבים החייזרים האחרונים עזבו/גורשו עם עליית הפרסים לשלטון בארץ ישראל.

ראשית ההתיישבות המודרנית

בתחילת המאה ה-20 החלו גלים של לאומיות מחודשת של חייזרים בעיקר בכוכב האם שלהם, וחייזרים שהיו צאצאיהם של תושבי יהודה ושומרון החלו לקרוא לאחיהם לחזור לכדור הארץ ולחדש את ההתיישבות. במשך המאה ה-20 התפתחה התנועה הציונית החייזרית, שדחפה להקמה של מאחזים ויישובים חייזריים בכדור הארץ. האימפריה האינטר גלקטית שקמה לאחר מלחמת העולמות השנייה תמכה מאוד ביישוב חייזרי ביהודה ושומרון, על אף ההתנגדות של התושבים האנושיים שהתגוררו במקום. האימפריה תרמה כספים רבים לבניית יישובים בתחומי הקו הירוק, קרוב לאזורים הקדושים לחייזרים שכם וחברון.

התושבים האנושיים טענו כי אין זה הגיוני שהחייזרים, שכף זנבם לא דרכה בכדור הארץ מזה 2000 שנה, ישובו להתגורר בשטחי יהודה ושומרון, ואף ראו בעניין קולוניאליזם שאינו מוסרי ואינו חוקי, בטח שלא ללא הידברות עם התושבים המקומיים והסכמה נרחבת לגבי פשרה בנושא. מן הצד האחד, החייזרים טענו שאף אחד לא שאל, והחלו בבנייה מסיבית של יישובים ומאחזים החל משנות ה-70.

ההתיישבות החייזרית כיום

שוטרי מג"ב אינטרגלקטים מגוננים על חברת כנסת חייזרית בלבוש מסורתי.

נכון לשנ"ץ 2022 ישנם בגדה המערבית למעלה ממיליון חייזרים המיושבים בגושי התיישבות באזורים שונים בגדה. על אף הביקורת המוסרית הבינלאומית, החייזרים המתגוררים ביהודה ושומרון זוכים לחסינות ולאזרחות בין גלקטית באימפריה, בעוד שהתושבים האנושיים לא. נעשו ניסיונות אזרחיים להיאבק ביישובים החייזריים, ובעקבות כך הציב צבא האימפריה האינטר גלקטית מספר חטיבות חמושות שנועדו להגן על היישובים החייזריים.

פוליטיקאים אנושיים רבים התבטאו נגד היישובים הללו, וטענו כי "הסכסוך בין בני האדם לחייזרים רק יחמיר כל עוד היישובים ימשיכו להעמיק את עמדתם על כדור הארץ", אך ראשי היישוב החייזרי השיבו כי "ניניביניני היינו פה קודם לכו זדיינו".

פוליטיקה

מספר חייזרים מהגדה המחזיקים בתעודת זהות ישראלית זכו לייצוג בכנסת ישראל, ביניהם שרים וחברי כנסת. בניגוד לדעה הרווחת, מוצאו של חבר הכנסת לשעבר הרב בא-גד אינו חייזרי והוא פשוט מעריץ של הסרט מוישה וינטלטור.

דת

הדת השלטת בקרב חייזרי הגדה היא הסיינטולוגיה. החייזרים מאמינים בקיומו של אל חייזרי יחיד בשם זינו, זנו או קסנו. הכהן החייזרי הגדול הוא טום קרוז והאורקל היא זינה הנסיכה הלוחמת. על פי אמונת החייזרים, זינה וג'ינגו המשוגע ישמידו יום אחד את השטן רידלי סקוט, והעולם יחזור להיות נטול סיקוולים וחופשי מבני אדם.

תרבות וספורט

בגדה המערבית מתנהלת ליגת ציד קסנומורפים, כאשר קסנומורפים רבים משוחררים ברחבי יהודה ושומרון וטורפים צעירים מתבקשים לצוד אותם, על מנת להוכיח את בגרותם וכישורי הציד שלהם. נכון ל-2023, אלופת המחוז מזה חמש שנים היא מועדון ספורט עירוני זינוצור יהודה, ויריבתה הנצחית היא משמר לאומי גוש בני גבירים.

כוכב נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר ומכבי תל אביב בהווה, ערן זהבי, העביר את רוב הקריירה הבינלאומית שלו כצייד קסנומורפים בקבוצת ע.כ. מעלה גוגואים סיטי, והושפע רבות מהתרבות החייזרית העשירה במחוז.

ראו גם