איןטקסט:מגילת העצמאות של פקאציפדיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Dolz.png
iiiN*W ל222222222!!!!!!!!!1111

הדףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף הזה שולTav.png!!!11111 - נא לא להתבלבל עם ערך שולת (שווה לתחת).

באיןציקלופדיה קמה האומה הפקאצית, בה עוצבה דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים וכלל־אנושיים והוריש לעולם כולו את הבלוגוש ואת המנוש של שירנוש!!!!1.

לאחר שרוני סופרסתאםסטאר ועוד כמה עלו לשלטון, הוגלה העם הפקאצי מאיןציקלופדיה ומישראבלוג בכוח הזרוע שמר לה אמונים בכל אתרי פזוריו, ולא חדל מתפילה ומתקווה לשוב לאנציקלופדייתו ולחדש בתוכה את כוכב נולד.

מתוך קשר היסטורי ומסורתי זה חתרו הפקאצות בכל דור לשוב ולהיאחז באתרם העתיק; ובחודשים האחרונים ערכו עריכות המוניות, ובובות קש, טרולים ומשחיתים הפריחו מיזמים, החיו שפתם הפקאצית, כתבו ערכים וקטגוריות, והקימו מרחב ערכים גדל והולך השליט על תרבותו, שוחר שלום ומגן על עצמו, מביא ברכת השליתתת לכל גולשי האתר ונושא נפשו לעצמאות אתרית.

בשנת תשנ"ז (1997) נתכנסו משתתפי "כוכב נולד" לקול קריאתה של הוגת חזון האיןציקלופדיה הפקאצית נינט טייב, והכריזו על זכות העם הפקאצי לתקומה לאומית באינטרנט.

זכות זו הוכרה בהצהרת שבתאי צבי מיום ב' בנובמבר 2009 ואושרה במנדט מטעם "מועצת הבירוקרטים באיןציקלופדיה", אשר נתן במיוחד תוקף בין־מיזמי לקשר ההיסטורי שבין העם הפקאצי לבין בלוגים ואתרי ויקי באינטרנט ולזכות העם הפקאצי להקים מחדש את איןציקלופדייתו הלאומית.

השואה שנתחוללה על מרחב הערכים השולתתים!!!1 בזמן האחרון, בה נמחקו מיליוני ערכים שולתתים, הוכיחה מחדש בעליל את ההכרח בפתרון בעיית העם הפקאצתי מחוסר האיןציקלופדיה והעצמאות על־ידי חידוש אתר הויקי הפקאצתי באינטרנט, אשר יפתח לרווחה את שרתיו לכל פקאצי ותעניק לכותבי פקאציפדיה מעמד של קהילה שוות־זכויות בתוך משפחת ויקיה.

שארית פליטת הערכים שניצלה מהמחיקה הפריקית האיומה באיןציקלופדיה, ופקאצות מאתרים אחרים לא חדלו להשחית כל אתר ויקי בערכים פקאצתיים, על אף כל קושי, חסימה והגנה על דפים, ולא פסקו לתבוע את זכותם לחיי כבוד, חירות ועמל־ישרים באתר ויקי של עמם.

במלחמת האזרחים האיןציקלופדית תרמה הקהילה הפקאצית באיןציקלופדיה את מלוא חלקה למאבק בעלי החיים השוחרים מוזיקה נורמלית נגד כוחות הרשע הפריקי, ובמקלדותיו ועריכותיו קנה לו את הזכות להימנות עם האתרים מייסדי "חבר קהילות ויקיה".

ב־29 בנובמבר 2010 קיבלה עצרת ויקיה החלטה המחייבת הקמת איןציקלופדיה בפקאצית; העצרת תבעה מאת כותבי איןציקלופדיה העברית הפקאצות לאחוז בעצמם בכל הצעדים הנדרשים מצדן הם לביצוע ההחלטה. הכרזה זו של האומות המאוחדות בזכות העם הפקאצי לאיןציקלופדיה משלו אינה ניתנת להפקעה.

זוהי זכותו הטבעית של העם הפקאצי להיות ככל עם ועם עומד ברשות עצמו באיןציקלופדיתו הריבונית.

לפיכך נתכנסנו, אנו זוכי כוכב נולד לדורותיו, נציגי אלילי וציבור הפקאצות, ביום פתיחת הבלוגוש המהממוש של סיוונוש, ובתוקף זכותנו הטבעית וההיסטורית ועל יסוד החלטת עצרת ויקיה אנו מכריזים בזאת על הקמת איןציקלופדיה פקאצית במסגרת שרתי ויקיה, היא פקאציפדיה.

אנו קובעים שהחל מרגע מינוי הראל סקעת לבירוקרט הלילה, אור ליום שבת ו' אייר תש"ע, 15 במאי 2010, ועד להקמת השלטונות הנבחרים והסדירים של האתר בהתאם לחוקה שתיקבע על־ידי מועצת זוכי כוכב נולד לא יאוחר מליל האירוויזיון 2010 – יפעל הבירוקרט הראל סקעת ומפעילי המערכת שימנה, ומוסד הביצוע שלו, חבר הפקחים, יכהן כממשלה הזמנית של האיןציקלופדיה הפקאצית, אשר תיקרא בשם פקאציפדיה.

פקאציפדיה תהא פתוחה לערכים פקאצתיים חדשים ולקיבוץ ערכים כאלו מאתרי ויקי אחרים; תשקוד על פיתוח האתר לטובת כל המשתמשים; תהא מושתתת על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של כותבי "השמינייה" ו"האי"; תקיים שוויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל משתמשיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על אלילי הפקאצות של כל הפלגים; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת ויקיה.

פקאציפדיה תהא מוכנה לשתף פעולה עם המוסדות והנציגים של ויקיה בהגשמת החלטת העצרת מיום 29 בנובמבר 2009 ותפעל להקמת האחדות בין האיןציקלופדיות בכל השפות.

אנו קוראים לויקיה לתת יד לעם הפקאצי בבניין איןציקלופדייתו ולקבל את פקאציפדיה לתוך משפחת האיןציקלופדיות.

אנו קוראים – גם בתוך התקפת־מחיקת הערכים, הנערכת עלינו זה חודשים – למפעילי המערכת באיןציקלופדיה העברית העורכים גם בפקאציפדיה לשמור על השלום וליטול חלקם בבניין האתר על יסוד אזרחות מלאה ושווה ועל יסוד נציגות מתאימה בכל דרגיה, האנונימיים והמשתמשים הרשומים.

אנו מושיטים יד שלום ושכנות טובה לכל האיןציקלופדיות בשפות האחרות וכותביהן, וקוראים להם לשיתוף פעולה ועזרה הדדית עם העם הפקאצי העצמאי באיןציקלופדייתו. פקאציפדיה מוכנה לתרום חלקה במאמץ המשותף לקידמת ויקיה כולה.

אנו קוראים אל העם הפקאצי בכל התפוצות להתלכד סביב האתר החדש בהרשמה ובכתיבת ערכים ולעמוד לימינו במערכה הגדולה על הגשמת שאיפת הדורות לאיןציקלופדיה פקאצית.

מתוך ביטחון בצור ישראל הננו חותמים בחתימת ידינו לעדות על הכרזה זו, במושב מועצת פקאציפדיה הזמנית על שרתי ויקיה, בעיר צפון תל־אביב, היום הזה, ערב שבת, ה' אייר תש"ע, 14 במאי 2010.

נינט טייב, הראל מוייאל, רוני סופרסטאר, הראל סקעת, צביקה הדר, משה מהישרדות, שלמה ארצי.