איןמינים:תלמיד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מה זה?"
~ עמיר פרץ על בית ספר
"מי זה?"
~ בית ספר על עמיר פרץ

תלמיד זהו שם של אדם שנשלח לבית כלא לצעירים ללא שעשה שום חטא או פשע. שם הוא מעונה על ידי אנשים בעלי הפרעות סדיסטיות קשות הידועים כמורים.

תלמיד אחרי בית ספר

היסטוריה

לראשונה אדם הפך לתלמיד כשלבני האדם הקדומים נמאס מהילדים שלהם. הגברים רצו להיפתר מילדהם בדרכים אפקטיביות יותר כמו כליאה במערה עם 400 גירבילים רעבים, אך לא הצליחו למצוא כמות מספיקה של גרבילים. וגם נשותיהן דיברו אל ליבן וריככן אותם. לכן הם החליטו לאסוף את ילדיהם ולכלוא כל יום למשך 5-10 שעות את ילדיהם באותו בית הכלא לצעירים שבעתיד ינתן לו שמו, הפוליטיקלי קורקט, בית ספר. הם דאגו למורים על מנת לדאוג שלא יעזו להנות במהלך שעות כליאה אלו. עם השנים עברו על התלמידים פיתחו מורים אלו, שתמיד זוכרים מהו תפקידם המקורי. אומרים גם רבים שהתלמיד הומצא על ידי מורה בשם היינטלוקה סימפהגלוכו אשר חשבה על הרעיון כשאשר השתעממה מאוד וחיפשה מישהו לענות אותו. לאחר כמה דקות ראתה את הילדים בשכונתה משחקים ונהנים מאוד. צץ במוחה רעיון איך לענות ילדים אלה אשר מאוחר יותר נקראו "תלמידים". הרעיון היה שהם יבואו למקום שנקרא מאחר יותר 'בית ספר' או על פי התלמידים 'כלא'. כאשר הם יבואו למקום הם יענו על ידי אנשים הנקראו מאוחר יותר 'מורים'. הם יענו אותם בכל דרך אפשרית שתעלה על דעתם. מאוחר יותר בשנת 24 לספירה המורה הגישה את הרעיון הוגש ל"אוניברסיטה לרע כללי עולמי" והרעיון התקבל ברב קולות: 348 אנשים הצביעו בעד. אדם אחד הצביע נגד. (האדם הזה היה אח שלה) בשנת 26 לספירה פרופסור רמי מוליבגר הבין שהדרך הטובה ביותר לגרום לילדים סבל היא ללמד אותם מקצועות אשר אינם עוזרים בחיים, ונועדו רק לגרום סבל, כגון: מתמטיקה, תנ"ך, ספרות, כישורי שפה, גיאוגרפיה, מדעים, ועוד. אחרי כן בשנת 567 לספירה, (כן, למורות יש תוכלת חיים ארוכה) היא החליטה לקרוא למקום הזה 'בית ספר' מכיוון שבביתה היה רק ספר אחד. בסופו של דבר כמו שאתם רואים התלמידים הם מאוד מסכנים וכל רצונם הוא להנות טיפה מהחיים.

בית הכלא "בית ספר"

בכל עיר יש כמה בתי כלא כזה הנקראים "בית ספר". בגיל 6-7 התלמידים נשלחים לבית ספר על אף שלא חטאו בשום דבר. כל התלמידים החדשים מצטרפים לפרויקט הנקרא "כיתה א'". הפרויקט הזה נועד בכדי להכין את התלמידים לפרויקטים הבאים והקשים יותר שנקראים כיתות ב', ג', ד', ה', ו' וכו'... במסגרת הפרויקטים של בית הספר הם לומדים חשבון, ספרות, מדעים ועוד...

השיחרורים

למעט בתי הספר שהם כליאה מקסימלית , הנקראים "פנימיות", בתי הספר נותנים שחרור כל יום לאחר 4-10 שעות של פרויקט הלימוד בית הספר. וגם אז מחויבים האסירים בעבודות נוספות הנקראות בשפת המורים: שיעורי בית או בשפת התלמידים: גיהנום

סיום המאסר בבית הספר

לאחר 12(!) שנות מאסר על כלום בבית הספר, הם משחררים אותך. וברגע שאתה חושב שהכל טוב ויפה, פתאום אתה נכנס לבית כלא מסוג אחר- לצבא. הבית כלא הזה אמנם מאפשר שיחרור מהיר, אך בתקופת הישיבה בכלא הצבאי הרבה יותר קשה.

ראו גם