איןספר:המדריך השלם להגנה מברבי ובראץ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הספר נכתב בלשון נקבה אך פונה גם אל בנים וגם אל בנות. וגם אל טרנסג'נדרים... מה שהם לא יהיו...

ברוכה הבאה למדריך השלם להגנה מברבי ובראץ. במדריך זה תלמדי איך להיראות מגוחכת ולהפוך לגרביל איך להיות מוגנת מפני הבובות הרצחניות: ברבי ובראץ.

אביזרי בטיחות כשאת נכנסת לחנות צעצועים

 1. משקפי רנטגן אולטרה סגוליות בצבע ירוק
 2. גרביל
 3. פרסומת של ג. יפית
 4. ספר של הארי פוטר מאת: גיי קי רולינג
 5. חולצה של השמיניה
 6. מדבקה של המורדים

הוראות שימוש את משקפי הרנטגן האולטרה סגוליות בצבע ירוק שימי עלייך. את הגרביל תמחצי בתוך הספר של הארי פוטר (את המיץ הגרבילי שיוצא ממנו מומלץ לשמור לעת צרה). את הפרסומת של ג. יפית תדביקי לחולצה של השמיניה. את החולצה של השמיניה שימי על הראש. את המדבקה של המורדים תדביקי על היד. עכשיו את מגוחכת מוגנת!

אביזרי בטיחות כשאת צופה בסרט של ברבי/בראץ עם אחותך הקטנה

 1. פלמינגו סגול
 2. תעודת בגרות נכשלת
 3. דגל הומוטופיה
 4. דג זהב כחול
 5. גיגית מים גדולה

הוראות שימוש קחי את הפלמינגו הסגול ואת דג הזהב הכחול ושימי בגיגית. את תעודת הבגרות הנכשלת ואת דגל הומוטופיה הדביקי אחד לשני ותניפי אותם עד שהסרט נגמר. עכשיו את מגוחכת מוגנת!

מתכון לשיקוי למקרה שנפגעת מברבי/בראץ

מרכיבים:

 1. זנב גרביל
 2. רגלי עטלף
 3. שמן תינוקות (מומלץ לקנות ממקדונלס)
 4. טיפקס
 5. שומשום

אופן ההכנה חממי את התנור לחום של 1000 מעלות. כתשי את זנב הגרביל ושימי בקערה. אחר כך השרי את רגלי העטלף במים פושרים במשך חצי שעה יחד עם הטיפקס. ערבבי את השומשום ושמן התינוקות ואחר כך שימי בקערה. שימי את רגלי העטלף והטיפקס המופשרים בתוך הקערה. עכשיו ערבבי את כל המרכיבים היטב. ניתן להוסיף גם כוסברה לגיוון. לבסוף שימי את הכל בתנור, אופס! לא הסתכלת והתנור התפוצץ! לא נורא... שתי את השיקוי ותמותי ותבריאי מהמחלה!