צפון תל אביב

From איןציקלופדיה
(Redirected from הומוטופיה)
Jump to navigation Jump to search
הרפובליקה הטחונה של צפון תל אביב
דגל צפון תל אביב סמל צפון תל אביב
דגל צפון תל אביב סמל צפון תל אביב
Euro coins and banknotes.jpg
מוטו לאומי אם אי אפשר לקנות את זה בכסף, כנראה שזה ערבי
המנון הו תל אביב לא כולל סודנים
יבשת תל אביב
מיקום צפון תל אביב

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

צפונבונית

עיר טקילה

הרצליה פיתוח

משטר

עירייה

ראש המדינה

ראש הממשלה

ראש הממשלה'

רון חולדאי

הקמה

2004

יישות קודמת

סתם תל אביב

שטח

97,653,872$ קממב"ר

אוכלוסייה

שני אנשים

חגים לאומיים

יום גרש את הסודני
חג הגאווה
יום כיפור

ימי אבל לאומיים

יום הזיכרון לשמאל
חג התועבה
יום כיפור

אזור זמן

זמן בתל אביב

צפון תל אביב היא מדינת-עיר במרכז ישראל, הידועה גם כביתם של אוכלוסייה ייחודית המורכבת משמאלנים, הומואים, אשכנזים, אתאיסטים, טבעונים וטחונים אחושרמוטה. ראש ממשלת צפון תל אביב הוא רון חולדאי הידוע יותר בכינויו העממי מאסטר ספלינטר.

מאפיינים דמוגרפים

צפון תל אביב מאופיינת בשכבה אחידה של תושבים אשר דומים מאוד זה לזה: אשכנזים, אתאיסטים, טבעונים, טרנסקווירג'נדרים, שמאלנים, חברים בקבוצת הפייסבוק "לך", מתגעגעים לימי מפא"י, כותבים בויקיפדיה, התחמקו משירות צבאי אבל עדיין כועסים על זה שחרדים לא מתגייסים, תומכים במרצ אבל מצביעים לגנץ מ'שיקולים קואליציונים', חושבים שגנץ הוא נוכל ורמאי, יצביעו שוב לגנץ בבחירות הקרובות, אוהבים ערבים כל עוד הם לא גרים בשכונה שלהם, וטחונים אחושילינג. ממש טחונים. כאילו ממש טחונים בקטע אחר. מופצוצים בכסף, שוחים בשטרות, מתקלחים במטבעות, משתמשים בצ'קים של 10,000,000 שקל כי לקנח את האף. כאלה טחונים.

מלבד זאת, אנשי צפון תל אביב נגועים במחלה קשה הגורמת לאפם להיות תמיד מורם כלפי מעלה, כך שהם אינם מסוגלים לראות אנשים נמוכי קומה או עניים. מאותה סיבה הם אינם יכולים להסתכל מטה, ולכן הם נאלצים לבנות מגדלים בגבהים מרקיעי שחקים וזאת למרות שהיחידים שמסוגלים לקנות בהם דירה הם אנשים שכבר גם ככה חיים במגדלים, צרפתים עשירים מחו"ל ואנשים מכפר סבא שנאלצו למכור את איבריהם וקרובי משפחתיהם.

ערים תאומות

  • Sryiaflag.PNG דובאי
  • Latviaflag.PNG הרצליה פיתוח
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא צפון תל אביב. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.