איןספר:מה גברים חושבים שהם יודעים על נשים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הקדמה

שלום ותודה שהחלטתם לרכוש מכספכם את הספר הזה או שנתקעתם איתו בתור מתנת יום הולדת והחלטתם לראות מה זה או שהורדתם אותו באופן לא חוקי מהאינטרנט כמו שאתם עושים עכשיו אבל זה לא ייתכן, מי האדם שיעשה עברות אה?.
בכל מקרה, הספר מאגד בתוכו את כל הדברים שגברים חושבים שהם יודעים על נשים. בנוסף מצורף פרק בונוס של מה גברים באמת יודעים על נשים. תהנו מקריאת הספר!
נ"ב - הכינו ממחטות ושקיות הקאה.


פרק ראשון - להתחיל עם בחורה

זאת לא כונפה, זאת מישהי שהמספר הנגדי של הכוסיות שלה עומד על 50,000
 • אישה אוהבת מאוד שמחמיאים לה במיוחד בשמות הבאים:
 1. כוסית
 2. 10
 3. 9
 4. קלוט את הכוסית הזאת
 5. יואו, תראה ת'בלונדה הזאת
 6. וואי, כוסית בשעה 17:00
 7. הטיסה יוצאת בעשר.
 • אך הזהרו, יש כינויים שהנשים לא מעונינות לשמוע שהם:
 1. כונפה
 2. בסדר
 3. מינוס אחד
 4. יואו, קלוט - מפלי הניאגרה

אחרי שקראת לך בכינוי לבחירתך, אתה יכול לפלרטט איתה.

פרק שני - מה בנות רוצות

 • נשים אוהבות מאוד רומנטיקנים, רגישים, ספונטניים, חמודים ושרירים אבל כל מי שמתואר שם הוא גיי ולכן עליך קודם כל לבחור מה אתה:
 1. גיי
 2. שרירי בטירוף
 3. נשים צורחות עליך חתייייייייייייך!!!!1111
 4. חנון מחשבים
 5. חנון מצוי

כעת לך אל תת הפרק המתאים לך

גיי

אם אתה אכן גיי, למה לעזאזל אתה כאן?!, לך להנות עם גייז אחרים

שרירי בטירוף

אם אתה שרירי בטירוף לרוב יש סיכוי שהשרירים תפסו את המקום של כל השכל ולכן אתה טיפש. אם אתה שרירי בטירוף יש לך כבר דבר אחד שבחורה אוהבת. תוכל לקחת פקאצה או מטומטמת אחרת.

נשים צורחות עליך חתייייייייייייך!!!!1111

אתה לא צריך את המדריך הזה - לך תשתולל לך. כאשר נשים רק יסתכלו עליך הן כבר ישכחו מה זה ספונטני (למרות שיש לציין שנשים לא באמת יודעות מה זה ספונטני, הן פשוט יודעות שאתה לא כזה.

חנון מחשבים

אם אתה חנון מחשבים ככל הנראה שאתה רגיש, ספונטני, חמוד ורומנטיקן אבל אין לך את השרירים. מה שחשוב זה האם אתה חנון מחשבים מצליח או נכשל. אם מצליח ויש לך כסף הבחורה מאבדת את העשתונות ומתאהבת בך אוטומטית. לנשים יש התעוורות כללית מכל שטר של כסף. נצל את זה לטובתך!.

חנון מצוי

אם אתה חנון מצוי עליך להיזהר. ערסים ושריריים יקחו לך את כל הטובות. מצא לך חנונית טובה. לפעמים גם חנונית יכולה להיות יפה. אל תשכח - וודקה הופכת בחורות ליפות!.

פרק שלישי - הדייט

קודם כל כל הכבוד. הצלחת לגרום לבחורה לצאת איתך לדייט, ואם סתם אתה קורא את הפרק ועובד על עצמך שאכן יצאת לדייט, גם אז כל הכבוד.
בחורה אוהבת מאוד בדייטים שהגבר יפגין התעניינות בה ובכל זאת גם יראה לה את כל השיגיו. העצה היא לשקר תמיד. אז מה אם אתה לא מצליח, תמיד שליח פיצה יכול להיות "עוסק בתחום המזון" אם אתה פלצני או "מפקח העברת מזון" אם אתה ממש ממש סופר פלצני.
עוד נתון חשוב זה מקום הדייט

מסעדת שף או מסעדה יוקרתית

אם לקחת את הבחורה למסעדת שף, שאפו. בנות אוהבות את מסעדות השף והיוקרה. בחורה אוהבת להרגיש מיוחדת וחשובה. חשוב מאוד שתוכל לשלם על כל החשבון. כאשר מגיעים למסעדת שף הבחורה מחליטה ש"הוא בטח עשיר" ומזמינה את היקר ביותר כיוון ש"הוא משלם". היזהר לך, דאג להזמין אתה מנות זולות. דבר עם המלצר, גרום לו להמליץ על הזול ביותר. הזהר, אתה עלול לפול על מלצר חרא שפרנציפ ימליץ על היקר ביותר ואף ישקר בנוגע למאכלים הזולים ועל טיבם. אם נפלת על מלצרית, אכלת אותה, היא תמליץ על היקר ביותר במחשבה ש"הוא ישלם".

מזללה או מסעדה לא נחשבת

לבנות לפעמים יש אגו גדול משל גברים; הרי אישה לעולם לא תשמח על כך שהיא "יצאתי לדייט עם גבר מדהים בפיצרייה". כאשר תקח אותה למקום כזה היא תרגיש כאילו היא לא מספיק טובה בשבילך ולכן תהיה רעה אליך. בנוסף לכך, היא תקנה בכל זאת את היקר ביותר שניתן להשיג גם אם היא תקיא מזה.

סרט

נשים נעלבות בקלות. כאשר אתה מזמין אישה לסרט יש כמה גורמים מסוכנים:

 1. אם הסרט יהיה גרוע - היא תשנא אותך
 2. אם תקנה לה את הפופקורן המסויים שהיא ביקשה - יהיה בסדר
 3. אם היא תגיד לך תפתיע אותי אתה נקלעת לצרה. אם תביא לה את הקטן היא תחשוב שאתה חושב שהיא שמנה. אם את הגדול היא תחשוב שאתה חושב שהיא גרגרנית ושמנה ואם תביא לה את הבינוני היא תחשוב שאתה חושב שהיא בינונית ולא ראויה.
 4. לרוב הבחורה תגיד "תפתיע" אותי במשקה. אם תביא לה קוקה קולה זירו או דיאט היא תחשוב שאתה חושב שהיא שמנה. אם תביא לה מיץ היא תחשוב שאתה חושב שהיא ילדה.
 5. אם אתה לקחת אותה לדו מימד שיש בתלת מימד היא תחשוב שאתה מתקמצן על עוד מימד
 6. אם אתה לקחת אותה לתלת מימד ולא לדו מימד היא תתלונן שהתלת מימד מציק לה בעין.

לפי שתי הסעיפים העליונים תמיד עדיף להזמין בשתיים וחצי מימדים.

 1. אם לקחת אותה ל - VIP זה יגרום לה לחשוב שקיבלת אותו בהנחה.
 2. סוג הסרט: נשים אוהבות סרטי בנות מפגרים. אם אין לך בושה, קח אותה לשם. אתה תמיד יכול למצוא שימוש למשקפיים שאיתם נרדמים בשיעור ששמרת מהבית ספר

חוף ים

אם לקחת אותה לחוף ים יצרת לעצמך בעיות. הכניסה לחוף עולה חמישה שקלים. הבחורה תחשובה שאתה לא מוכן לבזבז יותר עליה ותעלב.

צפייה במשחק כדורגל/כדורסל

אלא אם הבחורה אוהבת כדורגל/כדורסל אכלת אותה. הבחורות לא אוהבות שהגבר נהנה בדייט. כל המשחק עלול לגרום להן לשנוא אותך.


פרק 4 חלק א' - הצעת נישואין

 • אם יצאת למספיק דייטים, נהייתם חברים ועוד הגיע הזמן להציע נישואין.

יש כמה דרכים להציע

במסעדה יוקרתית

קיטש אבל מרגש. האישה תחשוב שהשקעת הרבה בשבילה.

מזללה, מסעדה זולה

הבחורה תחשוב שאם אתה מציע לה שם כנראה הטבעת ממש יקרה. אם היא לא, סביר להניח שהאישה תגיד לא ותתעורר באיכילוב פנימית ג'.

דרך מקורית

אם תציע נישואין בדרך מקורית ביותר כגון כתיבה בשמיים, נפילה מגגות על מזרון עם שלט או בזמן הסקס היא תסכים ותאהב אותך יותר גם אם הוצאת סכום נמוך.

פרק 4 חלק ב' - הטבעת

בהצעת נישואין החלק החשוב ביותר הוא הטבעת. הטבעת עלולה ליצור מקרה נוראי או לאי הסכמה. בזמן שאתה בוחר את הטבעת לרוב כדאי שתתיעץ עם אחותך. אם אין אחות אז אמא. אם האמא סנילית או פשוט עם טעם רע עדיף לקחת גיי.

טבעת פלסטיק משוק הכרמל

הבחורה מיד תבין את הזיוף ותנסה להתנקם בך על ידי אמירת לא בפומבי או בחתונה יקרה מאוד.

טבעת יהלום מזהב

הבחורה אוהבת יהלומים וזהב יותר מאשר את המציע. הסיכויים שהיא תסכים לנישואין מטבעת יהלום גדלים פי חמישה. תאמינו לי, סטיבן הוקינג אמר את זה.

פרק 5 - הגירושין

אחרי שעשית טעויות מרות במהלך חיי הנישואין שלכם הגיע הזמן להתגרש. בחורה אוהבת להכריח את הגבר לשלם עוד ועוד עליה. רצוי שתתגרשו לפני הולדת ילדים על מנת שלא תשלם דמי מזונות. בנוסף, רצוי לקרוא לה כלבה.

קטע בונוס: מה גברים באמת יודעים על נשים

יש להן ציצים .. .