איןספר:מתכונים/המדריך לבישול גרבילים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

זה הדבר הכי מגעיל בעולם , אבל בכל מקרה אני חייב לכתוב את זה כי זה חשוב בשבילכם , בשביל לעשות מתכון גרבילים אתם חייבים שיהיה לכם הרבה אומץ וזרע של גרביל שהגיע מאבא שלכם ואחרי זה אתם יכולים לעשות את המתכון המיוחד לבישול גרבילים על ידי איזה כושי ממערב אפריקה , אם זה מעניין אתכם מי הכושי הזה תסעו לשם ותשאלו את רק השבט של הכושי הזה מי הוא .

מספר האנשים בעשרות מיליארדים שנהרגו ונטבחו ע"י גרבילים מאז שנכנסת לערך זה:

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif


מצרכים לבישול הגרביל -

תקנו 20 ק"ג גלידת שוקולד , 3 ציפורני חתול , וגרביל שחיי , קחו שק ותילכדו שם את הגרביל בזהירות , אסור שהשק יהיה שקוף אחרת הגרביל יביט בכם ויפעיל יכולת מיוחדת ככה שהעיניים שלו יהפכו לירוקות ואז אתם תהפכו לגרבילים , צריך ללכוד אותו ממש מהר בגלל שהגרביל יכול לברוח ולעשות בכם מעשים מגונים .

אופן בישול הגרביל -

קחו סיר ושימו אותו על בקבוק גז בישול , אין לנו תקציב לדבר הרגיל ששים את הסיר עליו , אז לוקחים מיכל גז ומפעילים אותו , קחו מצית ותדליקו את הפתח כאשר הגז פתוח , אחרי זה שימו את הסיר ותשפכו לשם 20 ק"ג גלידה , תחרבנו לשם ותערבבו את זה במשך 3 דקות , תציבו את זה בשמש במשך 3 שעות ואז תחזרו , בגלל החרא שלכם אז הגלידה לא תינמס והחרא שלכם יעשה תערובת מושלמת , מומלץ ביותר לסתום את האף כי זה יהיה מסריח .

קחו את הגרביל ותהרגו אותו , יש שתי אפשרויות איך להרוג אותו , או שתדפקו לו מוט ברזל בראש או שפשוט תנו לו לנשום מהתערובת שלכם והוא ימות כבר , אל תדאגו זה בדוק כבר , כל גרביל שהריח את זה מת , אחרי שהורגים את הגרביל חייבים לייבש את הגופה שלו במשך 5 שעות בשמש , ואחרי שעורבים יאכלו חלק ממנו ואיזה חולדה תבוא ותכרסם אותו אז תיקחו את הגרביל ותלכו לתערובת שלכם ועכשיו זה ממש חשוב לסתום את האף כי יהיה לזה ריח של חרא של יונים מעורבב אם חרא של פילים שתרנגול השפיך על זה ובתול בן 84 השתין בתוך זה .

תשימו את הגרביל במיקסר וטטחנו אותו עד שתהיה לכם עיסה מדממת , תשפכו את מה שנשאר ממנו אל תוך התערבות שלכם , עכשיו תקצצו את ציפורני החתול לאבקה ותירקו עליהם , תייבשו את זה עוד 5 שעות בשמש ואז תזרקו את זה לתערבות הגרבילים , תפעילו את הגז על 100 % ותשחררו את כל הגזע על הסיר , תחכו 5 שעות ואז תחזרו את התערובת שלכם , תנו לחתול לאכול את הכל , החתול ישתגע במשך 3 שעות ואז הוא ימות , במקרה וזה חתול מיוחד והוא לא ימות תדפקו לו מוט ברזל בראש , כעבור שלושה ימים מה שהוא בלע ייצא לו מהתחת בשקית ניילון , תפתחו את השקית והנה , המתכון מוכן .

המלצות לגבי המתכון -

אין לטעום את המתכון , צוות איןציקלופדיה לא אחראי על מי שיטעם מהתערובת ויהפוך לחתול שיכור , או שפשוט הוא ימות . בתיאבון .

ראו גם -