אלפרד דאב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "אלפרד דאב" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


אלפרד דאב היה אחד מתומכיו הגדולים של אדולף היטלר. דאב נולד בכוכב הגז יהופיטר בשם אדולף מינכן בגאט אסף לוץ טראמפ. כשהיה בן 18 ברח מכוכב הבית שלו והתרסק לכוכב מקסיקן, שם הוליד את טראמפולינה טראמפיפי, אביה של איטצה טראמפ וסבו של דונלד טראמפ.

לאחר שנה, נטש אדולף טראמפ את טראמפולינה טראמפיפי וברח לכדור הארץ. החללית שלו התרסקה באוקיינוס השקט בעיירה בשם ביקיני בוטום, והוא נאלץ לחיות את חיו שם. בשנת 1891 ראה אדולף טראמפ ילד נופל למים והציל אותו. לאחר שהציל אותו, לחש לו באוזן- איטבח אל יהוד, אשר משתמע לפקודה לטבוח ביהודים.

לאחר שנה, גילה אדולף טראמפ דרך לטייל בין יקומים, אך לא יכל להשאיר את צורתו הפיזית. כאשר נכנס לשנת 1293, נכנס לגופה של אשתו העשירית של שול חאן, שמחה ריף, מוכרת מזון מפורסמת ברחבי האימפריה. כאשר הגיעה שמחה לשול, רצחה אותו תחת השפעת טראמפ. לאחר מכן נשבר הפורטל ואדולף היה תקוע בגופה של שמחה ריף, בשנת 1293. אדולף פנה לשטן בבקשה לחזור לגופו ולזמנו. השטן הסכים עבור מחיר נשמתו ושינוי שמו לסקווידוויד. הוא הסכים וחזר לביתו. כאשר חזר, גילה כי הגיעו אליו 2 שכנים חדשים, בוב ספאגוט ההומוסקסואל ופאטריק טלאי היהודי.

סקווידוויד חסר הנשמה האמין בטוהר הגזע, לכן רצח אותם ושרף את גופותיהם. היטלר, שעבר עם צוללתו ליד סקווידוויד, נזכר בהצלת חיו, והציע לו לצאת מהאוקינוס ולחיות חיים חדשים כאחד מתומכיו, בתנאי שישנה את שמו לאלפרד דאב. סקווידוויד הסכים ונכנס לצוללת. בשנת 1940, שנה לאחר שהמציא את הפסטיגל, הוא השתתף בטקס ניצחון של היטלר לאחר כבישת צרפת. במהלך הטקס, הוא הצדיע להיטלר, אך פרחים שסחב האדם לידו הפעילו את האלרגיות שלו, והוא התעטש בזמן ההצדעה, דבר שזכור לימים כתנועה הידועה "דאב". היטלר ראה בתנועה זאת בגידה ברייך השלישי ודן אותו למוות. על חבל התלייה נשאל דאב למילים אחרונות, והוא אמר: "מוות זה דבר יפה" ועשה את הדאב הידוע לשמצה באותה תקופה. כשנייה לאחר מכן מת. מהלך זה ידוע גם בשם 'יציאת דאב' לזכר דאב, שיצא מהחיים בעשיית דאב.

בשנת 1991, שנת הפלת חומת ברלין, בירך נשיא ברית המועצות העתידה להתפרק את אלפרד דאב ושיבח את התנגדותו להיטלר. לזכרו, כל החיילים אשר הפילו את חומת ברלין הפילו אותם באמצעות מרפקיהם בזמן שעשו דאב. מאוחר יותר, בשנת 2011, אמר ארנולד שוונציינגר בריאיון: "אני תומך בהתנגדותו של אלפרד להיטלר" ועשה דאב מול המצלמה. הטרנד הפך לפופולרי בין לילה