אדולף היטלר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Believing-5203.jpg בס"ד

געוואלד!!!
ערך זה הינו עוכר ישראל.
ערך זה עוכר ישראל מפני שהוא

 • תומך בהתנתקות ובהתבוללות
 • תומך בקום מדינה פלסטינית
 • מחולל שבת וחג
 • צוחק על דוסים
 • צוחק על התורה
 • צוחק

כותב ערך זה הוא מייסר אשר יביא על עם ישראל חורבן מחלות ודרעק והוא ייסקל באבנים מחר אחרי תפילת שחרית. השם יקום דמו של כל הצוחק מערך זה.
לערכים עוכרי ישראל נוספים, לחצו כאן.

כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם אדולף היטלר, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "אדולף היטלר" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


אזהרה - נאצים!
ערך זה מכיל תכנים ו/או שטיפות מוח נאציות, ונאסר להפצה במדינת ישראל בהתאם לחוק איסור השימוש בסמלים וכינויים נאצים. כל הקורא ערך זה נידון לשלוש שנות מאסר.
Tzutzu.png הודעה לציבור הפלצנים:
פלצנים יקרים, הרשו לנו:
 1. זאת פשוט בושה!
 2. הגזמנו לגמרי
 3. לאן הידרדרנו?
 4. עברנו כל גבול
 5. לכל שומרי הסביבה, פלוצים רק מגדילים את החור באוזון.

תודה.


"איזה שפם מכוער!"
~ צ'ארלי צ'פלין על היטלר
"אומן, סופר, ואדם יקר."
~ כותרות העיתונים על אדולף היטלר
"לרוע המזל, ויתר על ציור"
~ כולם על היטלר
"זה היה בצחוק, לא התכוונתי, לקחו אותי יותר מדי ברצינות. גרמנים מפגרים..."
~ אדולף היטלר על השואה
"אדולף, יא זין בוא בוא לבית ספר היהודי, זוכר אותנו? איזה ילד כאפות היית!"
~ ינקי המקרל, שימי אבטיח ויוסוף אבו וורדה על הילד כאפות


אדולף היטלר- (בגרמנית: Adolf Hitler‏; 20 באפריל 1889 - 30 באפריל 1945) היה ראש הממשלה (קאנצלר), המנהיג הטוטליטרי (פיהרר), הגמד (Zwerg), שחקן הפורנו (Pornodarsteller) ומתמודד תוכניות המציאות הסדרתי (Sovivorshtisel) של גרמניה הנאצית. היטלר נחשב לחולה נפש, סוטה מין ואידיוט בעיני מומחים רבים, ביניהם גם מוכר עגבניות בשוק הכרמל. רבים מקשרים אותו למושג השואה, למורת העובדה שהיה צמחוני. השפם שלו נחשב למפורסם ביותר במאה ה-20 ולדעתו של זיגמונד פרויד מצביע על אי-סיפוק.

היטלר במבחני קבלה למייסטר שף (בגרמנית: "mueinösuërnschuife") כשהוא אוכל אבטיח וצועק "זה משהו, הא?" פעמים רבות

.

ילדותו של היטלר

אדולף היטלר נולד ב-1 באפריל 1889, בעיירה הקטנה מינסבוכה, לאימו אלה פוגצ'ובה ולאביו חסן נסראללה האב, מוכר השטיחים משקצבוסטראיסן. כשאביו ראה את אדולף לראשונה, הוא דרש מאימו להודיע בפומבי שהיא בגדה בו ושזה ילד מגבר אחר. במשך כל תקופת ינקותו הוא סבל מתסמונת מוות בעריסה. הוא גדל באווירה קיבוצית ועם השנים החל לעזור לאביו בחווה והיה לחולב הפרות סוג ג' הצעיר ביותר הכי לא מבוקש, שזכה בפרס 'הפרה המיובשת והחולה' בעיירתו, כשהוא היה בגיל 13 בלבד.

היטלר במבחני קבלה לגרוייסע ברויידר זלבריטי (שמאל) ולנינג'ע אאוסטריך צוונציק צוונציק איינץ (מצא את ההבדלים גרסה בלתי אפשרי)

אדולף היה ילד צנום ומשופם, ואהב לשחק עם כלבו צ'ראלי ועם איבר מינו אותו כינה 'פיניפנפיניזיניניני'. הוא סבל מהתמכרות קשה ונדירה של התאפקות בהשתנה, כלומר הוא היה מחכה עד שהרגיש צורך עז להשתין, לרמה שלא יכל להתאפק יותר ואז השתין בכמויות גדולות. התמכרות זאת גרמה לו להשתנות מלאות בכאבים קורעי אוזניים וכליות. בנוסף היטלר סבל מהתמכרות לבירה ולסיגריות שעד היום מהווים את אחד הסימנים החשובים ביותר בגרמניה. היטלר המציא את האקדח הראשון שלו כאשר היה בן 5 בלבד אז המציא את הלוגר(בגלל טיפשותו היטלר לא כתב על כך פטנט ולכן בן דודו הוא זה שהמציאו לכאורה). היטלר היה מעצבן ילדים בגן עם הלוגר בין היתר את חבריו הטובים ביותר יוסי סטלין ומחמוד אחמדינג'אד. כשהיטלר עלה לכיתה א', הוא החליט להירשם לחוג נגרות ונשקולוגיה שאיתו נרשמו גם חבריו הטובים. המורה היה מיכאיל קלשניקוב שבא במיוחד כדי לעזור להם. היטלר שיעבד את כולם עם הלוגר וניסה להרוג את מוריהו. קלשניקוב ברח לרוסיה ושם חי חיים שלווים. בגיל 15 כלבו נפטר מטחורים שגדלו לו מעבר לכל פרופורציה, ואדולף הצעיר עשה באיבר מינו קעקוע אש, עם השם של כלבו. יש הטוענים שאת שם הבמה שלו לקח מכלבו צ'ראלי. יש הסוברים כי בילדותו, כילד משופם, נהגו היהודים ללעוג לו על מה שכינו שפם בר מצווה, אך למרות זאת המשיך וטיפח את שפמו אשר לימים הפך לסימן ההיכר שלו. אך יום ארור אחד גילה הנער המשופם עד מאוד שהילדים בחווה שונאים אותו כולם והחליט להחרים אותם בטענה "זה לא הם שלא מדברים איתי, זה אני שלא מדבר איתם." זוהי התקופה היפה, בה כבר החלו להתעורר החשדות על היותו הומוסקסואל, מכיוון שהיסטוריונים רבים גילו שבשנותו אחריי שכלבו מת, נוצר מצב שהוא מאונן לעצמו לבד.

נעוריו של היטלר

"אדולף, מאמ'לה, אתה בטוח שלא יתפסו אותנו?"
~ סבתא של היטלר על מעשיהם באסם

היטלר הנער, אהב להשתובב עם חבריו ואף המציא משחק חדש שאותו לימד את כל בית הספר בשם "קרבות המטומטמים". למשחק זה אף הייתה גרסה נוספת שנקרה "קרבות המטומטמים 2". יום אחד כשהיטלר הגיע לצבא הוא שיעבד את כולם וקבע להם תנאים כמו להשתין בישיבה בלבד ומי שלא עמד בתנאים הרג אותו היטלר עם הלוגר הגאוני הזה שלו. היטלר התעצבן על סטלין כי היה לו שפם ולכן ניסה להורגו אך זה ברח לסובייטיה ונהיה שם לנשיא מאוחר יותר. הוא נודע במעשי קונדס רבים, ביניהם, פריצה לאסם סבתו, גילוי עריות עם אחיו, אמו צ'רלי וחצי, וגנבת קונדומים מאמו.

היטלר אהב לחסוך בסבון, בכך שהשתמש במקום סבון נוזלי רחצה לגוף בשתן של אביו הביולוגי (אף על פי שאמו לא ידעה להגיד זאת בוודאות).

עד גיל 17 כבר החזיק בתיק משטרתי (בעוון שוטטות, לאחר שהלך ברחוב ושתה מיץ תות) שלא היה מבייש אף מלפפון חמוץ. למרבה הצער הוא לא הלך לאוניברסיטה, משום שסטודנט אכל לידו קרמבו עם ציור של ילדה שחרחרה עם עיניים חומות וישר התאהב בה, למרות היותו נקרופיל. גורלו של הסטודנט לא ידוע, אבל הוא קשור איכשהו במקל, בביצים סרוחות, חומר נפץ, מטרד סביבתי ומטען טנ"ט. מאז היטלר הטיל חרם על האוניברסיטה בכך שזרק על המנהל עיפרון שבור בלי חוד.

רק בגיל 17 וחצי לערך, החל היטלר הנער להתעניין באומנות. הוא צייר קשקוש יצירתי שדומה לו וטען שזה דיוקן עצמי. כאשר הראה לכולם את הציור,ישר העיפו אותו מהפנימייה לילדים אוטיסטים, בה כל הילדים היו נוהגים לקשקש על נייר דברים חסרי כל קשר למציאות. הוא החל ללמוד ריקוד ומשחק בבית הספר לריקוד ע"ש "הייל החייל" ועד גיל 19 כבר הפך לאומן מוכר בעיירתו. הוא הופיע בקונצרטים מקומיים, באירועי התרמה לטייסי הטנקים בחיל הים הגרמני, בעלי פיגורים מוחים ואי שליטה על שלפוחית השתן. בנוסף התנדב לעזור לזקנות הדומות לו בשפם לחצות את הכביש, אך היה עושה זאת כשהוא רודף אחריהן עם מקל.

היטלר היה יותר מידיי בעיירתו, לכן כולם רצו להעיף אותו. רק תולעת אחת מפלסטלינה שהייתה חברתו (הוא הכריח אותה וניצל לצרכיו הפרטיים במשך שנים) וכונתה פריס הילטון, מתה בסוף משבץ מוחי כאשר נודע לה שהוא משתמש בדאודורנט נשי. על אף העובדה שהיה שליש יהודי, שליש ערבי ושליש דמות מהמשחק המהולל ליטל פייטר 2, ואף על פי שכולם ידעו שהיה הומו יותר מדי לא מוצהר בעליל.

היטלר עוזב את עירו

היטלר גורש מהעיר על ידי זקנות העיר תוך כדי טקס שהוכן בשבילו. היטלר אמר בנאומו שלדעתו "אחתן פרייכט! יפרייטן בראצט! אוגן יודן למשרפייט!", והקהל פרץ בצחוק. כולם אהבו לשמוע את היטלר מדבר בטון לא ידוע ומספר את הבדיחה הזאת. היה זה צחוק מהול בעצב, מכיון שהיטלר עזב את העיירה לתמיד. העיר כולה שקעה בעצב מריר לאחר לכתו ובמשך שבוע אף מרד איכרים לא פקד את העיירה. היטלר יצא אל העולם הגדול על שביל האבנים הצהובות כשרק תרמיל קטן לגבו ובתוכה הגופה של "פאריס הילטון", התולעת שהוא כל כך אהב אך ניצל והיא החליפה את הכלב שלו בכל הקשור למיניותו החולנית. אכן ילדות קשה ומסכנה.

קריירה פוליטית וצבאית

היטלר במבחני קבלה לסרט המסור 69 שאותם דווקא עבר בהצלחה

בשנת 1923 ניסה היטלר לצאת מההתמכרות החולנית שלו והיא אהבתו לבירה בכך שניסה לבצע ה"פוטש במרתף הבירה" שבהפיכה זו ניסה להישתלט על פאב אירי, אחר כך על תעשיית הבירה הבאוורית, אחר כך על הגרמנית ולבסוף על כול העולם כולו! מהפכתו של היטלר נכשלה.היטלר הושם בכלא למשך שלושה ימים (אותו אהב מאוד)ושוחרר בעקבות בואו של סוכן דוגמני בירה ידוע שצילם אותו בזמן המהפכה ועל כך אירגן לו אחלה בחלה של חופשה בבית מלון הילטון בניו יורק. היטלר לא סבל את בית המלון ובכדי להעביר את הזמן הוא כתב את הספר "מחנה הקיץ שלי", או באנגלית ובגרמנית Mein Kampf. בספר זה לראשונה התייחס לשנאתו ליהודים:"כאשר עיינתי בחוברת אנטישמית בפעם הראשונה, פשוט השליכתי מידיי. "...הטון האנטישמי, בעיקר של העיתונים הווינאיים, נראה לי בלתי הולם מסורת של אומה גדולה כזו". אך באותו ספר עצמו מתאר היטלר את המהפך שחל בו ובעיקר את ניסוח המשפט ש"שנאה באה אחרי קנאה". "פעם כשטיילתי לי בעיר, פתאום ראיתי פרסומת למופע של אדם לבוש בקפוטה שחורה, ופאות שחורות. האם זהו יהודי? הייתה המחשבה הראשונה בראשי. הלכתי למופע וראיתי כמה הוא שרירי ויפה אז חשבתי לעצמי מי זה בכלל!?? אני שונא יהודים מ-ע-כ-ש-י-ו!" היטלר החל להתעמק בנושא או, ליתר דיוק, לעיין בפמפלטים, ספרונים וצהובונים אנטישמיים. "ככל שראיתי יותר יהודים," טען ב"מחנה הקיץ שלי", "כך התחדדה בעיני ההפרדה בינם לבין יתר האנושות... עבורי הייתה זו סערת הנפש הגדולה ביותר שעברתי אי פעם. הפסקתי להיות איש העולם הגדול והפכתי להיות אנטישמי." ניטלר ידע ששהספר שכתב יעלה לו ביוקר ולכן כתב לו גרסת כיסוי שלה הוא קרא:"mein kof" או בתרגום "הקוף שלי". בספר זה הוא מתאר את סיפורו של ילד בודד שחוסך בסבון ומרכך לשיער שלבסוף הופך לגזען ומשתלט על העולם ולבסוף מתאבד כשהבירה עולה לו לראש. בספר זה היטלר חזה את עתידו ועברו (בהנחה שהיה תחת שטיפת מוח במהלך ילדותו). כשנשאל היטלר בידי חבריו לאחר שנים רבות על מי מסופר בספר ה"קוף שלי" ענה היטלר את המשפט הידוע:"Ich bin es, oder wer?" שאומר בגרמנית:"זה אני שם או מי?"

השתלטות על העולם

היטלר ברח מהכלא ויחד עם רבים מתומכיו עוד מתקופת ה"פוטש במרתף הבירה" שלחו ברחבי גרמניה מכוניות על שלט שצועקות:"היי להיטלר" שמאוחר יותר שובש ל"הייל היטלר". היטלר, שהיה הומוסקסואל, שאף להשתלט על העולם ולהפוך אותו לעולם בעל אידיאולוגיה נציונל סקסואלית. הוא תכנן, ברוב זממו שהעולם יהיה שייך להומואים בלבד. היטלר יצא למלחמת העולם השנייה וכבש את פולין, מדינה פרו הומו סקסואלית שתמכה בגרמניה. היטלר הקים מחנות זיון בפולין: אושוויץ, ברגן בלזן ועוד. הנשים נועדו להיות שפחות מין, והן גורשו לאי הזיונים המפורסם קפריסין.

כישלון

היטלר נעזר בחבריו מימי ה"פוטש במרתף הבירה" ומעוד כול מיני חארטות בכך שהוא שלח אותם למדינות אחרות להפיץ את הבדיחה הידועה של היטלר: "אחתן פרייכט! יפרייטן בראצט! אוגן יודן למשרפייט!" ובעזרתה להטיל סנקציות על מדינות העולם במטרה של ייבוא נעצים לגרמניה. אף אחד לא צחק מהבדיחה ולכן היטלר יצא לקמפיין גדול שם הפיץ את בדיחתו. לבסוף הקמפיין נכשל בגלל שסטלין זכר להיטלר את מה שעשה לו בבית הספר ובצבא והחליט לפתוח במלחמה חזרה. אחר כך כול העולם התעצבן על היטלר וסטלין והם ניסו לעבוד ביחד. בסוף היטלר הבריז לסטלין ברמות מטורפות ולכן המדינות העולם התפלגו כול אחת למישהו אחר.

התאבדותו של היטלר

לאחר הכישלון בהשתלטות על העולם וניסיון חסר תקדים לעצבן את היהודים היטלר הרג את עצמו בשימוש מוגזם בבירה שחורה. לאחר שהרוסים גרבילים כבשו את ברלין בה הקים היטלר את מושבו, הם פגשו את נציגיו של היטלר מבוהלים מאוד וביקשו לדעת מה שלומו. הם לא נתנו להם להיכנס לכן הגרבילים ירו בכולם בעזרת הGerbil 43 וראו שהיטלר מת ולצידו כמויות של בירה ופתק: אני אוהב בירה, אני אוהב ילדים, אני אוהב נאצים היטלר היה ידוע בכך שמעולם לא ידע לכתוב בלי שגיאות כתיב ולכן הרוסים חשבו וניתחו שהכוונה היא לנאציזם כלומר נאציונל סוציאליזם, כלומר גזענות נוראית חסרת תקדים שמאז נחשבת ליישות טיפשית.

ראו גם