אסטרולוגיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
אסטרולוג ממוצע
"כל טמבל יכול להסתכל על הכוכבים ולספר שקרים על העתיד... אלא אם כן זה בוקר. "
~ שבתאי צבי על אסטרולוגיה
"אני אוהב לשחוט גורי כלבים!!!....רגע על מה דיברנו? "
~ בני גורן על גורי כלבים ואסטרולוגיה
"אסטרולוגיה? מאיזה נבחרת הוא?"
~ אלון מזרחי על אסטרולוגיה


אסטרולוגיה(חרא חסר משמעות בגרבילית עתיקה) היא אחד מהזרמים הבולטים בתורת הבולשיט. האסטרולוגיה מתבססת על נוכלים חסרי חיים שרק מסתכלים על הכוכבים ומפליצים סיפורים חסרי היגיון על העתיד שלנו, האנשים השפויים. ובכך מוצצים לנו את המזומנים ואת הזמן היקר.

היסטוריה

דב אלבוים בזמן ההארה. "פתאום הרגשתי דחף בלתי מוסבר לחזות לאנשים את העתיד בלי סיבה מובנת."

האסטרולוגיה הומצאה בשנת 1 לספירה ע"י אחד מממובילי תורת הבולשיט הלוא הוא מוהנדס מהטמה דוב אלבוים. דוב ישב בביתו וחיפש את המילה מילון במילון, בזמן שחשב על ההשלכות הפילוסופיות של ספר המגדיר את הקיום של עצמו. ואז הוא החליט לבזבז זמן בדרך אפילו מתרוממת יותר, לצאת החוצה, לשכב על הדשא, להעביר ג'וינט ולהיסתכל על הכוכבים כמו טמבל. כעבור זמן מה של שריפת זמן בצפייה בכוכבים, לדוב הייתה הארה, ההארה סינוורה אותו אז הוא כיבה את הפרוז'קטור, אבל אז הייתה לו עוד אחת, הוא כיבה את כל האורות בביתו אבל ההארות המשיכו לחזור והוא הבין שזו לא סתם הארה. דוב רץ בכל העיר וסיפר לתושבים תמימים שקרים גסים על עתידם הרחוק רק בגלל שהיסתכל יום שלם על הכוכבים כמו מסומם. במשך השנים האסטרולוגיה נהייתה פופולרית בקרב אוהדי בולשיט ברחבי העולם, נרקומנים, חולי רייטינג מערוץ 1 וטל מוסרי.

בהתחלה דוב החליט לקרוא להמצאתו חרא חסר משמעות. אבל שם זה כבר היה תפוס ע"י התוכנית כוכב נולד, אז הוא תירגם את השם לשפת האם שלו, גרבילית עתיקה. אסטרו-חרא ולוגיה-חסר משמעות.

איך להיות אסטרולוג?

אם אתם חננות חסרי חיים רעבים לכסף שנמאס להם לשחק וורלד אוף וורקראפט כל היום, אז הנה המדריך:

איך להיות אסטרולוג בחסות אודטה-חפירות זולות בע"מ

שלב א'- לך לסניף הקרוב של בנק הפועלים ונסה לא לירות לעצמך בראש בתור לפקיד. עכשיו בצע את הטריק המפורסם והמתוחכם שבו השתמשו רבים מהאסטרולוגים והנוכלים בהיסטוריה. בטריק אתה מוציא אקדח מן כיסך, מכוון אותו על הפקיד ואומר לו לתת לך את כל הכסף המוחזק בבנק. לרוב הטריק עובד בגלל שאנשים מפחדים מאקדחים. כעת ברח עם הכסף, במידה והשוטרים מגיעים, תירה בהם ותברח עם הכסף לקובה, במידה והשוטרים לא מגיעים, אל תירה בהם ותברח עם הכסף לקובה כי זה יהיה פשוט מטופש.

שלב ב'- עם הצלחת והשוטרים לא הגיעו, עקוב אחרי השלבים הבאים ותהיה אסטרולוג, עם לא הצלחת והשוטרים הגיעו, עסקי האסטרולוגיה בקובה חזקים מאוד בימים אלה. כעת שיש לך את הכסף של הבנק, השקע אותו במפעל קטן ליצור מיטות מים מתקפלות הפועלות על גבישים תלת אינזימים. אחרי שהמפעל צבר פופולריות, סגור אותו וקח את כל הכסף. את הכסף השקע שוב בלימודים באוניברסיטה, קודם תעשה תואר בנוכלות ואז בתורת הבולשיט הכללית. כך תקבל את ההשכלה הדרושה בשביל להיות נרקומן שבוהה בכוכבים הלוא הוא האסטרולוג.

שלב ג'- אחרי שלמדת איך להיות אסטרולוג אתה צריך אשכרה לעשות עם זה משהו. או שתהיה חכם, תשכח את כל מה שלמדת, אל תהיה אסטרולוג ותזיין בחורה או שתחזה לאנשים את העתיד ברחוב ותעצר על הטרדת חפים מפשע. מכיוון שבאת לכאן בכדי להיות אסטרולוג, בוא נלך על האפשרות השנייה. שב בפינת רחוב צדדית והצע לאנשים לחזות להם את העתיד בעזרת הכוכבים, עם האנשים האלה מספיק פראיירים הם ייגשו אליך, עם זה בוקר ואין כוכבים פשוט תפליץ איזה בולשיט רוחני ומטומטם על יום ולילה ועם האיש מספיק פראייר ועם הוא בדיוק תקע מנה של גראס, הוא יאמין לך. זכור- מסוממים הם לקוחות יותר טובים לאסטרולוגיה.

שלב ד'- עכשיו כשאתה אסטרולוג רחוב מצליח ומדובר, השקע את כל כספך בתוכנית בוקר דלת תקציב בערוץ 1 בה תתקשר לאנשים תמימים, תשאל אותם שאלות אישיות ופוגעניות, תחזה להם את העתיד באמצעות שקרים גסים ותסניף את הכסף שלהם.

ברכותיי!!! אתה אסטרולוג!!!, עכשיו לך לחדר שלך, פתח את המגירה, תוציא את האקדח, תתקע אותו בפה שלך ותלחץ על ההדק.

המדריך הובא אליכם בחסות אודטה-חפירות זולות בע"מ-למה לבזבז כסף, אם אפשר לתת אותו לי!

ירידה בפופולריות

מגפת השפיות

בתחילת המאה ה-21 חלה ירידה ניכרת בפופולריות של האסטרולוגיה. דעיחה זו נקראה "מגפת השפיות" בה אנשים התחילו להיות שפויים, הפסיקו לראות הישרדות, להיות צמחוניים ולהאמין באסטרולוגיה. בין לילה כל העולם נהיה שפוי (חוץ מצפון קוריאה שלא נחשבה חלק מהעולם). האסטרולוגים הנואשים וחסרי העבודה פנו לעבודות אחרות שמתאימות לנרקומנים חולניים כגון:חברי כנסת, עורכי עיתון הארץ, מנהלי בית ספר אנטרופוסופי ועוד... לאחר מאמצים רבים בכדי להחזיר את האסטרולוגיה למיינסטרים של הבולשיט, הפופולריות שלה עלתה ברגע אחד כשביבי נבחר ומגיפת השפיות הפסיקה מידית.

מחאת האסטרולוגיה

הלוגו והסיסמה של מחאת האסטרולוגים

בעקבות מגפת השפיות, האסטרולוגים יצאו לרחובות בזעם וניהלו הפגנה מחאתית נגד מחירי הדירות לאסטרולוגים. בהפגנה שכונתה "הפגנת המיליון" השתתפו כ-37 איש שזה כמעט חצי מאוכלוסיית האסטרולוגים בארץ. מהר מאוד המחאה צברה תאוצה והמשתתפים בה הקימו אוהלים בערים מרכזיות ברחבי הארץ כגון: לוד, כרם בן זימרה, מחלף איילון, קריית עקרון ומה שנשאר מפתח תקווה.

המחאה עוררה את תשומת ליבו של ראש הממשלה שהייתה מוסחת בגלל משחק כדורגל שולחן מכריע נגד נאסראללה. ראש הממשלה ניכנע בסופו של דבר וקיצץ את מחירי דירות האסטרולוגים לפחות מ-370 5,000 שקל לדקה.

הורוסקופים

גיליון של "הורוסקופ למתרומם" בו רואים על הכריכה תמונה מפוברקת בפוטושופ גרוע של דב אלבוים

עוד דרך של האסטרולוגים לרוקן את ארנקיינו.

ההורוסקופים הם מגזיני אסטרולוגיה שמאפשרים לאסטרולוגים לזיין את השכל ולהפיץ את שקריהם בציבור. בנוסף, בהורוסקופים יש הורוסקופ יומי, שבועי ושנתי שזה אותו החרא רק תלוי בפרק זמן מסוים שבו יקרו לקורא הדברים שהם "חוזים".

דוגמאות למשפטים חסרי היגיון מהורוסקופים ותרגומם לעברית:

"יש אפשרות להתרחבות והתפתחות אישית, זאת בתנאי שאתם ערים לגבולות ולמגבלות שמטילה הסביבה על ההתרחבות האישית הזאת"=תרגום: אתה הולך לעלות בכמה קילוגרמים בודדים את תעשה טובה ותפחית עם המקדונלד'ס.

"זו תקופה מיוחדת שבה גדלים סיכוייכם למצוא את מה שאתם מבקשים"= תלוי מה מבקשים.

"מפגש מאתגר יפיח רוח רומנטית. אוראנוס במזל שלכם יוצר זווית נגדית למארס"= תרגום: אני מרושש אותך בעזרת מילים אקראיות וחסרות משמעות.

"מתח זה מדבר על הקונפליקט בין הישן לחדש, בין המערכת הקיימת לבין הפריצה קדימה, בין האופטימיזם לבין הזהירות"= כמובן שמדובר בקונפליקט שבן כותב המשפט הזה לבן המצפון הקטן והמיובש שלו.

בהורוסקופים האסטרולוגים השתמשו בבולשיט שיקרי שהם אהבו לכנות "גלגל המזלות".

גלגל המזלות

טריק שיווקי זול ששימש אסטרולוגים בהורוסקופים.

"גלגל המזלות" כונה ע"י מומחי בולשיט "חבורה של חיות,חפצים ובתולה שבדרך לא מובנת חוזים את העתיד".

גלגל המזלות נראה טיפשי אפילו בשביל אסטרולוגיה ועד היום אף אחד לא מבין איך דלי יכול לחזות את עתידו. לא ברור איך האסטרולוגים מצאו בגלגל המזלות דרך לחזות עתידות, אך מומחי הבולשיט הגדולים ביותר מצאו הסבר הגיוני אחד:"אסטרולוגים הם טיפשים", הסבר זה הוכח כנכון.

האסטרולוגיה כיום

הסמל של "אסטרולוגיה נינג'ה" לאחר הפיכתו ל"פרוט נינג'ה"

בימים אלה האסטרולוגיה הפכה לפופולרית בקרב נוכלים ונרקומנים ברחבי העולם.

האסטרולוגיה בפוליטיקה

האסטרולוגיה שימשה פוליטיקאים רבים בכדי להטעות את דעת המדינה בזמן שהם גונבים כסף ממשרד האוצר. בנוסף, בשנת 2003 אריאל שרון חזה בעזרת הכוכבים ששום אירוע מוחי לא יקרה לו ב-5 השנים הבאות,הוא טעה. גם ניקסון חזה שהוא לא יתפטר, משה קצב חזה שהוא לא ילך לכלא וקאדפי חזה שארצו תהיה ארץ שקטה וצייתנית, אנשים טועים.

האסטרולוגיה בטכנולוגיה המודרנית

חברת התפוחים המפורסמת אפל פיתחה אפליקציה לאייפון המאפשרת לחזות את העתיד בכוכבים בזמן שחותכים פירות שעפים לכל כיוון, לאפליקציה קרו בהתחלה "אסטרולוגיה נינג'ה" אך הוא הפך ל"פרוט נינג'ה" מתאמים מסחריים.

המשפט נגד אלבוים

בשנת 2010, אהוד אולמרט טבע את דוב אלבוים על כך שהאסטרולוגיה גרמה לו לקבל שוחד ופגעה בכבודו העצמי, בנוסף האסטרולוגיה גרמה לו להאמין שיש לו כבוד עצמי. אולמרט הפסיד ויש לו סרטן בביצים.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אסטרולוגיה.