טל מוסרי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
      אופס! אולי חיפשת את השטן?
      אופס! אולי חיפשת את ברני?
"אין כמו טל מוסרי צלוי במנגל ישן לארוחת בוקר(עאלק! חתיכת בן-@*&% עסיסי מ@*&% גסה!)"
~ אבי ביטר על טל מוסרי המניאק לאחר ששהה בכבד של אבי ביטר
""אָרוּר אָתָּה, מִן-הָאֲדָמָה אֲשֶׁר פָּצְתָה אֶת-פִּיהָ, לָקַחַת אֶת-דְּמֵי אָחִיךָ מִיָּדֶךָ""נָע וָנָד, תִּהְיֶה בָאָרֶץ""
~ הקדוש סרוח הוא על אל טל מוסרי לאחר הבגידה הגדולה
"טל מוסרי הוא לא בוגד, הוא טועה!"
~ בנימין נתניהו על טל מוסרי
"הכי מוסרי בעולם! אפילו יותר מאיתנו!"
~ צה"ל על טל מוסרי


טל מוסרי(מוסררה פדלגוצ'קרי פנחס מיונלגקרכזס או בשמו אבו-סמי זוהרי[נציג חמאס]) נולד בשנת 8 לספירה ההינדית, והיה הנשיא המוסלמי הראשון של יוגוסלביה המאוחדת. במלחמת האזרחים המיליון ושבע, רוב אזרחיו רצו לסקולו בסנדלי עקב, ולכן חבש מסיכת "משקפיים, אף, שפם" בכדי שלא יזוהו אותו. בשנת 100,000,000,000, נגמרה מלחמת האזחרים והוא עלה במטוס לארץ הקודש (הראשונה בטבלה של אל-על). בעודו שוהה בכבד של אבי ביטר, התנסה לראשונה במסיר שומנים ובעקבות התגלות שהייתה לו באותו זמן, הבין שהלבלב של מוסתפא ג'מלי אינו ארץ הקודש, ולכן עלה לג'מייקה. ניתן לזהות אותו בשם "ממציא חדר החושך"/"הבוגד"/"גנב כדור השלג של גילי"

ג'מייקה

טל מוסרי שהה בג'מייקה (שבאותם ימים הייתה הודו רק יותר מזוהמת מברני בגלגולם הראשון) רק כ58 דקות. למרות שאהב את הארץ הזו, שעזרה לו לשכוח מעברו הקשה, נאלץ לסגת ממנה מטעמי ציונות, כי הבין שארץ הקודש היא לא האצבע המשולשת של ביל גייטס. בעודו עולה למטוס, לטוס לארץ הראשונה בטבלה של אל-עלישראל, הבין שהמטוס עדיין לא הומצא, והוא בעצם רק בתוך צנצנת שמן ענקית. לאחר דרך לא דרך הגיע לישראל. ונחת ביוגוסלביה המאוחדת, שם סקלו אותו בסנדלי שורש.

בישראל

טל מוסרי בפינת החשיש

בישראל רצה לנקום בכל מי שהוא צריך לנקום בו. הוא החל לשדר בערוץ ישראל פלוס, אבל פיטרוהו לאחר כ4 שעות כי הוא דיבב סרטים ברגש.

טל נהיה הומלס, וקיבץ נדבות לקניית מיץ פטל "ויטמנצ'יק", שבטעות זוהה כאלכוהול. וכחודש לאחר מכן, נשלח למכון גמילה. לאחר גמילתו וחישובים מתמטים רבים, החליט להוציא לפועל את נקמתו, ולהתנקם בכל מי שהוא רצה להתנקם בו. הוא שיחד את נשיא ערוץ הילדים בויטמינצ'יק שנותר לו בבית והפך למנחה. בעודו משדר בערוץ הילדים, הוא שלח מסרים על קוליים ליוגוסלביה, בניסיון לרצוח את כל מי שהוא צריך לנקום בו. לאחר שראה כי תוכנית זו אינה אפקטיבית, החליט לשדר לרחבי ציבור הפקאצות הישראלי מסר סמוי, שיפעיל אותן להרוג את אויביו היוגוסלביים. מסר זה, מתורגם לעברית, הוא "נקמו את נקמת טל מוסרי", או ביוגוסלבית, "סקס סמים וטל מוסרי". יום אחרי יום, שנים על גבי שנים, עבד טל מוסרי בערוץ הילדים במסווה של מנחה חביב. לאחר 86 שנים של שידורים, החליט טל מוסרי, בן 24 וחצי, לפרוש לגמלאות.

חייו האישיים

מוסרי, הפך להיות אדם מבוסס וקנה לו דירה בתחת של ג'סטין ביבר גירסא 1, שם בילה את שארית חייו. בזמן שהייתו שם, כתב ספר על חייו. הספר הפך להצלחה גדולה, והוא הפך אותו לסידרה. את הסדרה אפשר לרכוש בחנויות, בכל שפה קיימת. [חוץ משפת הב'...]

זאת ועוד, טל מוסרי לא מחליט לצאת לגמלאות בקרוב ולהפוך את הסדרה שלו ל-start-up ולהקים חברת טלפונים מצ'וקמקת כולשהי בשם " אני והחרא שלי" (זהו שם שנתן לו חברו הטוב שרק והדרק).

טל מוסרי אוהב ילדים, בגלל סיבה אחת בלבד. אשתו, לא רוצה ממנו ילדים ונגעלת ממנו. אז המטרה שלו, זה שבעוד 20 שנה לאנוס ילדים.אדר גור יאנוס מלא ילדים כולל את מיקי בוגנים.

טל מוסרי בשנותיו האחרונות מחליט להקים חברת וויברטורים, כאשר הראש של הבולבול מפלסטיק הנ"ל הוא פרצופו שלו ולא של אף אחד אחר.

המצאת הקולה

בשנת 95, חשב טל על משקה שיכול להזיק לסביבה ולהרעילה. ב96, ביחד עם עוזריו החכמים מהאוניברסיטה הקטנה, פרופ' פרסטר ופרופ' אשתר, הם פיתחו חומר רעיל לחלוטין שעלול להרוג מדינות שלמות. בהתחלה כל הפרויקט נוסה על גרבילים, שלאחר הניסויים גרבילים רבים מחו בכיכר א-תחריר על חוסר צדק והרג גרבילים ללא הבחנה. אנואר סאדאת זצ"ל, ראש המדינה דאז, התקומם על כך והחליט להפסיק לדקה שלמה את שידורי ערוץ פלייבוי ובמקומם לשדר במשך דקה שלמה את שידורי "אחמד TV". ילדים רבים התאבדו ואחרים יצאו מהבתים ורצחו את אנואר למוות. לאחר דקה השידורים חזרו כהרגלם, וטל הודיע על פרצת דרך בעולם המשקאות החריפים - משקה חדש: קולה. הקולה הראשונה גרמה לתמותה של 95% מאוכלוסיית כדור הארץ, וזה עוד הייתה גירסת הניסיון. לאחר מכן, ב20.9.1997, שחרר פרופ' מוסרי לאוויר העולם את הקולה האמיתית הראשונה, עם יכולת דחיית התמותה לפחות ל4 שנים אם לא פחות. הקולה נהייתה פופולרית וטל התעשר. מאחר והפרופ' אשתר ופרסטר לא הרוויחו כסף מהפרויקט, הם נתנו לו לטעום את הקולה הראשונה (ששוחררה ב96) וטל נפטר לאחר דקות ספורות. לאור התעשרותו, יכלו הרופאים לקבל שוחד ולהצילו, ואכן הם עשו כך.

פרופ' פרסטר היום משתתף בהישרדות, פרופ' אשתר חי עם בנות אקזוטיות באיים הקריביים ואיתי שגב המשיך את הקריירה הכושלת שלו בערוץ הילדים (איתי נשאר בשנת 97 עד עצם היום הזה). לאיןציקלופדיה נודע כי פרופ' פרסטר ופרופ' אשתר מרימים פרויקט אשר נקרא "כולנו תורמים למשה ואסף". ע"פ דעות מומחים, הפרויקט עלול להיכשל ומשה יאבד את התחתונים. וטל, המשיך להמציא משקאות מעניינים ומסוכנים כמו שהספרייט, הפנטה, ועוד. אם יש טעות בערך נא טעשה אצבע שלישית למסך ותפעיל סרטון שבו שומעים "ביפ" בזמן שאתה מקלל אותי (העורך שנראה כמו אצבע שלישית).

הבגידה הגדולה

בשנת 3017 שוכנע טל מוסרי על ידי בובספוג וחסן נסראללה לערוק מצבא ערוץ הילדים ולעבור לערוץ המתחרה, "חמאס לילדים". בסופו של דבר לא היה מקום בלוח השידורים של חמאס לתכנית שלו (שהיא פיצוץ אגב), והוא עבר לערוץ "ניקלודיאון".

המהלך המפתיע של מוסרי גרם לכעס רחב של אזרחים, בעיקר מהמדינות מועצות הברית וקזחסטן, ולפריצת מלחמת המפרץ.

כיום, בערוץ החדש הוא משמש כזונה איש שירות במחלקת הפירוטכניקה (שם פלצני לפלוצים) טל מוסרי הבוגד בגללך אבא של פרנסין עובד בזבל יבוגד!!בגללך ארתור יעלה כיתה פעם ראשונה יבוגד! לא רבים יודעים, אבל 'שביל הנחש' קיבל את שמו רק לאחר הביקור של טל מוסרי במצדה.

תוצאת והשלכות הבגידה

כיום, טל (לא) מוסרי נחשב כאחד הגורמים העוינים ביותר למדינת ישראל. ילדים רבים ובני נוער כעת סובלים מדיכאון קשה ומחשבות סופניות. רבים שמו קץ לחייהם. כמו שעודד מנשה נהג להגיד "איזהו הגיבור הכובש את יצרו". שמעון פרס נוהג לגנותו מדי יום במליאת הכנסת. בזכותו הומצא המשפט "אני פה בגלל התגובות". בימים אלו - טל מוסרי מושפל בצורה קשה ובוטה על ידי מעריציו לשעבר. מדי שבוע הוא נוהג לפרסם פרסום בעמוד הפייסבוק שלו אך הוא מקבל תגובות שליליות ומעליבות רבות בקשר לבגידה הגדולה. ארתור, גילי, בסטר ופרנסין חטפו ממנו מכות קשות. כנ"ל לגבי צבי הנינג'ה, סון גוקו וגרי מנדלבאום. דוגמאות לתגובות נפוצות שקיבל הן: "בגללך גרי הפסיד לצמחוני בבחירות יבוגד!!" , "אני לא מקנא בפיג'מות שהיו צריכים להכנס לראש המלוכלך והבוגדני שלך טל" , " רק לי מוזר שפולארד ישב 30 שנה בכלא על בגידה וטל מוסרי מסתובב חופשי", "ספלינטר חי בביוב בגללך י'בוגד!" , "אתה גנבת לגילי את הכדור שלג מהמקרר יא בוגד!", " עוד מהתקופה שהייתי בששטוס ויצא לי בקיר הגורלות את הניקוד של המינוס 500 ידעתי שאתה בוגד !", "בגללך אבא של פרנסין עובד בזבל יא בוגד", " מי שעומד מאחורי מלפני ומצדדי הוא הבוגד!!", "בהשראתך שקע ותקע עברו לרשות המים יבוגד!", "כל הארץ הפכה לחדר החושך בגללך יחתיכת בוגד", "אוטובוס הקסמים עשה תאונה קטלנית בגללך יא בוגד..." , "כדאי שגם אתה תלך לקוסם מארץ עוץ לקבל לב יא בוגדני".

חדר החושך

חדר החושך היתה המצאתו של טל מוסרי. יום אחד הוא התעורר בבית והיתה הפסקת חשמל וכמובן שהבית שלו מסריח מחרקים. בחושך כל החרקים יצאו ממאורותים. כל יצורי הלילה, הפלישתים והגרגשים. "הַיְבוּסִי וְאֶת הָאֱמֹרִי וְאֵת הַגִּרְגָּשִׁי. וְאֶת הַחִוִּי וְאֶת הַעַרְקִי וְאֶת הַסִּינִי. וְאֶת הָאַרְוָדִי וְאֶת הַצְּמָרִי וְאֶת הַחֲמָתִי" (דברי הימים ב' , פרק ת'כ) מיד עלה במוחו של טל מוסרי רעיון - חדר החושך. ילדים רבים נאלצו לחוות טראומה קשה שתפגוש אותם רבות בהמשך חייהם. טל מוסרי נהג להגיד על חדר החושך "זה הבייבי שלי".