בצל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"בצל!!תגיד בצל!! אני אוהב בצל!! יאאא!!!"
~ פאגין על בצל
"הבצל הוא עגול"
~ שבתאי צבי על בצל

מהותו של הבצל בימי הביניים

תחילת דרכו של הבצל היא ממרתפי העינויים של הטירות הקדומות בנורבגיה. הבצל היה העינוי המרכזי, כאשר המענה נתן לשבוי בצל והורה לו לחתוך אותו. השבוי היה מתחיל לבכות ובנקודה זו היו נכנסים חברי להקת פאניק! אט דה דיסקו לחדר ומתחילים לאנוס אותו, כי הם חשבו שהוא אימו. השבוי לא יכל להגיב בגלל היפר-בצלצילציה, מצב שבו רמות הבצל בעין גורמות להתקף אסתמה ושילשולים (דבר שגרם לחברי 'פאניק! אט דה דיסקו' שמחה מרובה, כי היה להם יותר קל ל....לא משנה.). במידה והיה השבוי מסרב לחתוך את הבצל, היה המפעיל מכניס את ג. יפית לחדר, וברוב המקרים היה השבוי נכנע ועושה כל דבר אחר על מנת שג. יפית תעזוב את החדר. יוצא מין הכלל הוא המקרה של יורם אלפילפוט, שפשוט מצא דרך להתאבד בעזרת גמדי גינה שהיו על המדף. לאחר התקרית הועפו כל גמדי הגינה מנורווגיה לחצרות קדמיות של פרברים בארצות הברית.

היפר-בצלצילציה

מחלה מאוד נפוצה בימינו. החלה בימי הביניים בנורווגיה עקב עינוי הבצל, והופצה עקב גירוש האימו לעבר כל חור אפשרי. לעיתים ניתן לראות נער מחוסר חברים, חיים וחוש הומור לוקה בהתקף בחיי היומיום שלו, לאחר ששם לעצמו בצל בעיניו על מנת לבכות ולהיראות ואנאבי אימו קשוח ואפל, בזמן שילדות בכיתה ד' מרביצות לו ולוקחות את הכסף שהוא חסך לעיפרון שחור חדש.

היפר-בצלצילציה ולהקת מיי כמיקל רומנס

ידוען החולה המחלה זו הוא ז'ראר ויי, שרצה לגרום לבנות הפאוור פאף לצרף אותו לצוות ע"י סחיטת רחמים בדמעות. הניסיון שלו ליצור דמעות ע"י בצל גרם לו לחלות בהיפר-בצלצילציה ולאחר ששחט לבנות הפאוור פאף את החתול עקב הטרדה מינית (עקב ריב על חתיכת בצל מפח האשפה), הועף ז'ראר מבנות הפאוור פאף, מצא קבוצת תמיכה לחולי היפר-בצלצילציה ויחד עם אחיו ואנשים אחרים מהקבוצה, הם הקימו את להקת 'מיי כמיקל רומנס'. שירי הלהקה מדברים על התמכרותו של ז'ראר לבכי-בצל ועל היאבקותם של חברי הלהקה במחלתם. מבקרי מוזיקה על הלהקה: "ניתן לשמוע את ההיאבקות של הסולן במחלה בשירתו, אשר מבהירה טוב מאוד מה יוצא מאיזה חור."


ארץ הבצל

"בראשית ברא הפרינגלס את הבצל. הפרינגלס לא אהב את הבצל כי הוא היה חתיכת חרא, ושלח אותו לגור בחור בנגב." (מצוטט מין המקרא, כלומר מירחון חינמי שמצאו ברחוב. קראו אותו, ולכן הוא מקרא.) חור זה נקרא ארץ הבצל, ובגלל שהנגב כ"כ גדול ולא חשוב, אף אחד אף פעם לא מצא ארץ זו, חוץ משמעון פרס, שדרש להיות ראש ממשלה תמורת מיקומה של ארץ זו. שמעון פרס קיבל במקום זאת תפקיד חלופי אשר ללא-ספר-ללא-פקפוק-או-חשד שווה בחשיבותו. עד היום שמעון פרס עוסק בתפקיד זה, וכיום שרשרת אטבי הנייר שהוטל עליו להכין מגיעה למרחק של 5 קילומטר ו4 במבות.


הבצל ורוני סופרסטאר, מזווית פילוסופית דו קיומית הדוגלת בקומוניזם

פעם רוני סופרטאר הלכה ברחוב וראתה בצל. היא אמרה:"היי בצל!" הבצל אמר:"איוווווווווווו רוני סופרסטאר פתחה את הפה!!!! זהו זה. אני הולך להתאבד." ומאז אותו יום, הבצל עושה את הדבר הכי קרוב למוות שניתן לעשות, והוא צפייה בערוץ 1.


ראו גם

בצלות