פרינגלס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"פרינגלס, ברגע שאכלת אי אפשר להפסיק"
~ שבתאי צבי על פרינגלס
"פרינגלס- האוכל האולטימטיבי לתוכים מצוירים!"
~ שבתאי צבי על יאגו (התוכי מ"אלאדין")
"קנו רק פרינגלס-התוספת האולטימטיבית של סנו לעוף, מרק או דגים"
~ ג.יפית על פרינגלס


פרינגלס הוא למעשה חטיף הצ'יפס הממכר ביותר בעולם, זאת הודות לכמות ההרואין העצומה אשר מצויה בו. לא רק זאת, אלא שגם הוא ממש טעים לכן לא ניתן להפסיק לאכול אותו ברגע שהתחלת. במהלך השנים סוחרי סמים מוכרים רבים ניצלו זאת והחלו לשווקו בחנותיהם.

הלוגו של פרינגלס: עמיר פרץ בצעירותו

כיצד נוצר הפרינגלס

הפרינגלס קיים עוד מתקופת התנ"ך שבה שמעון פרס ואלוהים מאסו באכילת האוכל הקיים בגן עדן והחליטו להמציא מאכל חדש, טעים אפילו יותר מהאוכל שבגן עדן. הם ניסו לשלב כל מיני מאכלים המצוים בגן עדן, אך עדיין לא הצליחו להמציא את המאכל המושלם. פרס שבדיוק ניסה להמציא עוד מאכל שפך בטעות את תכולת ההרואין שלו לתוך ירק מוזר שהמציא, הנקרא צ'יפס. התערבובת התחממה מאוד והפכה למעין חטיף צ'יפס מוזר, אלוהים שטעם את החטיף לא יכל להפסיק ואז הוא הכריז "יצרנו את המאכל המושלם!"

מקור השם

מקור השם במריבה ענקית בין שמעון פרס לאלוהים. כל אחד חשב על שם לחטיף החדש במשך 54089562896895 שנים. לבסוף שמעון פרס החליט לקרוא לחטיף: "חטיף צ'יפס סופר דופר טעים וממכר לאללה". ואלוהים החליט לקרוא לחטיף הרוצ'יפס, על שם כמות ההרואין העצומה שיש בו. לבסוף עבר שם במקרה איזה גרביל אחד, והחליט לקרוא לחטיף פרינגלס, על שם דינוזאור המחמד שלו. הגרביל, שמעון פרס ואלוהים ניהלו קרב ממושך, קשה וארוך של "מי שלוש הוא היוצא!" שבסופו הגרביל ניצח.

שיווק הפרינגלס ברחבי העולם

קצת לאחר הבראשית אלוהים ביקש מחיים יבין לפרסם את הפרינגלס בעבורו, ואכן הפרינגלס זכו להצלחה ונמכרו כמעט כמו התנ"ך עצמו, מכיוון שבאותה תקופה היה רק טעם אחד, הציבור דרש עוד. פרס שילב מרכיבים נוספים עם תערובת הרואין וצ'יפסים ויצר טעמים נוספים. הפרינגלס הפך להצלחה. ואכלו אותו בלי סוף כדי לכם לאכול ולהתחרמן

מרכיבי הפרינגלס

הצרכן מספר אחת של הפרינגלס, שבתאי צבי דרש מאלוהים ומפרס להוציא רשימה המתארת את מרכיבי הפרינגלס, ואכן כך נעשה.

צרכנית פרינגלס קבועה

רשימת מרכיבי הפרינגלס

  • 80% הרואין
  • 14% שתן של ערבי
  • 5% תערובת צ'יפסים
  • 1% אשכי חמורים מרכיב סודי ומיוחד שטעים מאוד(עוגיות עבאדי)
  • 100% אורניום מועשר

טעמים של הפרינגלס

כמובן ששבתאי צבי גם ביקש את רשימת הטעמים של הפרינגלס, וכך נעשה.

רשימת טעמי הפרינגלס

פרינגלס בטעם אורגינל

הפרינגלס כיום

חוות פרינגלס בעיר פתח תקווה

עד היום הפרינגלס ממשיכים להימכר ברחבי העולם, ומיוצרים בחוות פרינגלס (ראה תמונה מימין) שונות ברחבי העולם.

כיצד נשמר הפרינגלס 'טרי'?

את עמיר פרץ החליפו בשומר רוסי חביב אשר ישמור על טריותו של הפרינגלס. ולכן, שום ג. יפית לא מתקיפה את הפרינגלס בפרסומות מרושעות. למרות שהיסטוריונים וחוקרים בנושא הפרינגלס טוענים כי הפרינגלס לא באמת נשאר טרי, בגלל שעמיר פרץ בזמן ששמר על הפרינגלס היה צריך לשחרר את צואת גופו ולכן עשה את מעשיו. וכך, טוענים, הפרינגלס לא באמת טרי.