ג'לי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.


"אמא אמא אפשר ג'לי?"
~ ילד ממוצע על ג'לי


"איכס, מה זה?!"
~ ילד ממוצע לאחר שאכל ג'לי


"הוא היה צעיר כך כך"
~ אמא ממוצעת על ילד ממוצע


"אמא!"
~ מדוזה


ג'לי הוא עיסה מגעילה ודביקה שילדים נוהגים לאכול ממתק לילדים. הג'לי מגיע בטעמים ובמידות גועל שונות: "מגעיל", "מגעיל מאוד", "הכי מגעיל" ותות. מדענים סבורים שהאחראים ליצירת הג'לי הם הגרבילים במטרה לחסל את בני האדם, למעשה סקר קבע שעשרה מתוך חמישה אנשים שאוכלים ג'לי מתים מוות בייסורים. "הפדרציה העולמית נגד ג'לי" ובני גורן קבעו שאכילת ג'לי היא מחוץ לחוק ומי שיאכל ג'לי, גזר דינו יהיה מוות (מה שלא משנה כל כך מכיוון שאם תאכל ג'לי כך או כך תמות).

איך זה נראה?

דמיינו לכם קקי. עכשיו הפכו את הקקי לקפיצי ואלסטי. יפה מאוד ילדים! כעת יש לכם גוש גדול, חום, קפיצי, אלסטי ומגעיל (מה שמאוד קרוב לג'לי אך עדיין לא מדויק). כעת, הפכו את מה שדמיינתם עד אתה למרובע, הגדילו אותו הפכו אותו לשקוף יחסית אך עדיין עם צבע שאותו תבחרו. הידד! יש לכם ג'לי! עכשיו שירפו/ השמידו/ מעכו (מה שקשה ביותר בגלל הקפיציות)/ העלימו בדרך קוסמית - יקומית.

מתכון לג'לי

המצרכים

דמעה טהורה של מלאך המוות (סטטיק)

קקי

צבע מאכל

אבקת כביסה

סוכר

מים

אופן ההכנה

ערבבו את כל המצרכים יחד בכפית שעשויה מסגסוגת קריפטונייט, וויברניום ואדמנטיום (כדי שהכפית לא תימס) ואז שימו במקפיא לחמש עשרה שנים כדי שכל המצרכים יתקשו למרקם שכולנו שונאים אוהבים.

החולשה של הג'לי

אם באמת קראתם את הערך ולא רק ריפרפתם עליו בקצרה גיליתם שהג'לי הוא בעצם נשק בלתי מנוצח להשמדה המונית. אם הג'לי הוא חומר כל כך חזק ומסוכן איך אפשר לנצח אותו? טוב התשובה פשוטה- לג'לי יש חולשה אחת והיא תינוקות.כאשר אתה נולד המערכת החיסונית שלך חזקה הרבה יותר מאשר בכל שאר החיים (כאשר אתה תינוק עוד לא אכלת ברוקולי), חזקה עד כדי כך שהיא יכולה להכיל ג'לי. כמו כן (כידוע) לתינוקות יש כוחות על רבים ובלתי גלויים וזהו אחד מהם. כוח העל הספציפי הזה נובע מהעובדה שגרבילים עשו ניסויים בתינוקות על מנת שהם יוכלו להכיל את הג'לי (לקמפיין השיווק שלהם) ותכונה זאת עברה בדי אן איי של כל התינוקות אי פעם.

ההיסטוריה של הג'לי

הפעם הראשונה שבה תועדה הכנת הג'לי הייתה בשנת 2016 לפני הספירה בידי גרבילים. בתקופה הזאת לגרבילים לא היו אמצעי השמדה המונית ולכן הם היו צריכים להכין כמה שיותר כאלה במידי. הגרבילים לקחו את כל הדברים הנוראים ביותר בעולם וערבבו אותם יחדיו כך שיתקבל הג'לי. לאחר חמש מאות חמישים ושבע שנים של ניסיונות כושלים של הגרבילים להפיץ את הג'לי בקרב בני האדם כפשטידת אוכמניות הגרבילים החליטו לשווק את הג'לי בתור ממתק חדש לילדים מה שגרם להצלחת הג'לי בשוק ולמוות של מאות אלפי אנשים חפים מפשע. בשנת 38 לספירה הרומאים לעומת מה שכולם חושבים לא צלבו את ישו אלא נתנו לו לאכול ג'לי (מדענים חוקרים את הטעם של הג'לי שישו מת ממנו במשך שנים רבות והגיעו למסקנה שהג'לי שהרג את ישו היה בטעם פטל) וכך למעשה הוא מת. בשנת 1950 התקיים דיון ארוך בנושא האם לאפשר לילדים לאכול את הג'לי או לא בו הוקמה "הפדרציה העולמית נגד ג'לי" אשר שמה לעצמה למטרה לשים סוף לג'לי. בשנת 1974 "הפדרציה העולמית נגד ג'לי" ובני גורן קבעו שאכילת ג'לי היא מחוץ לחוק ומי שיאכל ג'לי, גזר דינו יהיה מוות. לאחרונה "הפדרציה העולמית נגד ג'לי" החליטה לפרסם משחקי ווידאו אשר מעודדים ילדים לא לאכול ג'לי- call of duty kill the jelly, assasin's creed jelly destroing וgta evil jellys.

call of duty kill the jelly

משחק יריות גוף ראשון בו המטרה העיקרית היא להרוג כמה שיותר ג'לים. במשחק קיימים מצבים שונים-

מצב משחק יחיד בו אתה עומד לבדך לגמרי חוץ משלמה הרובה שלך ועשרת מיליון הג'לים שמקיפים אותך. במצב זה המטרה היא לירות למוות בכמה שיותר ג'לים לפני שבטעות תאכל אחד מה שיוביל למותך המיידי.

מצב ריבוי שחקנים בו אתה יכול לשחק עם חברך. במצב זה המטרה העיקרית היא דווקא לנטוש את חברך בשטח מוצף הג'לים המגעילים ולקוות שהוא ימות. לאחר מכן אתה עומד לבדך לגמרי חוץ משלמה הרובה שלך ועשרת מיליון הג'לים שמקיפים אותך. כעת המטרה היא לירות למוות בכמה שיותר ג'לים לפני שבטעות תאכל אחד מה שיוביל למותך המיידי.

מצב ג'לי בו אתה חווה את התחושה האיומה של להיות ג'לי.

assasin's creed jelly destroing

משחק פעולה בגוף שלישי בו אתה בן האדם היחיד בכוכב של ג'לים. במהלך המשחק אתה צריך להתאפק לא לאכול את הג'לים ולהרוג כמה שיותר מהם כדי להרוויח כסף. בכסף תוכל לקנות תינוקות, נשקים, מגנים וגם ג'לים מה שירעיל את הדמות שלך ויקריס את המשחק.

gta evil jellys

משחק עולם פתוח בו אתה מנהל כנופיה של בריונים אשר צריכים להציל את עצמם העולם בכך שהם הורגים את ורודיוס- ג'לי הפטל המרושע. כדי לנצח במשחק תצטרכו למנוע מחבריכם לקנופיה לאכול ג'לי ולגנוב מכוניות, רובים ועוד ועוד.

הג'לי בהווה

כיום, מלאך המוות (סטטיק) סגר עסקה עם בנו של אלוהים (בנצרות נהוג לקרוא לו ישו, למרות ששמו האמיתי הוא למעשה בן אל תבורי) מה שגרם למאות ילדים למות, שניהם נמצאים בדמויות תמותה בשם סטטיק ובן אל. סטטיק ובן אל ראו את הפוטנציאל הגלום בג'לי והטילו עליו לחש חיזוק. כיום, כאשר מישהו אוכל ג'לי המוות שלו לא מהיר כמו פעם, אלא איטי ומייסר במידה בלתי נסבלת. כמו כן, אחת מהשפעויו של הלחש היא התמכרות לשירים של סטטיק ובן אל מה שרק מחזק בהרבה את הייסורים שאתה עובר. בזמנים אלו, מרכז העולם (תל אביב) שורץ בערסים. הערסים הם בעצם נפשות מעונות שאכלו ג'לי אי שם בילדות שלהם. הפדרציה העולמית נגד ג'לי מנסה להעלים את הלחש של סטטיק ובן אל כדי לנקות את מרכז העולם מערסים, אך ללא הצלחה.


מספר האנשים במיליארדים שמתו מאכילת ג'לי מאז שהתחלת לקרוא ערך זה.

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif