גזענות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
אנרכיסט מסוכן

גזענותאנגולית: Races; בתרגום חופשי: מרוצים או תחרויות) היא האידיאולוגיה הראשית של הדת השלטת בישראל, כהנא חי. האידיאולוגיה מתייחסת כמובן לגזענות שניתן למצוא בכל פינה בישראל, כמו הגזענות של דרוזים כלפי יהודים. הדעה רוצה למגר את הגזענות נגד יהודים בישראל על ידי חיסול של כל הגזענים aka כל הערבים.

היווצרות הדעה ולמה היא נכונה

הדעה התבססה במקור במאה ה-15 על ידי הפילוסוף, איש הרוח, המדען, הפיזיקאי, אמן החושים והשרברב החובב שבתאי צבי. אמנם היא לא הייתה בשימוש עד שהמשיח החדש כהנא אימץ אותה. מכיוון שכהנא הוא ללא ספק המשיח וכל מי שלא חושב כך דינו להצלב הדעה חלחלה גם לכל האנשים הטובים בכנסת, זאת אומרת הימנים.

כיום מחזיקים בדעה כל מי שטוב, זאת אומרת ביבי, סמוטריץ', איילת שקד, איתמר בן גביר וכו'. הגזענות היא ללא ספק דרך הישר, כי בעזרתה אפשר למגר את ההפליה כלפי יהודים ברחבי המדינה. לדוגמה, כשאתיופים מסתובבים בלילה ברחוב, זוהי סכנה לציבור! הגזענות מאפשרת בקלות לסכל ממוקדות פורעי חוק אנרכיסטים שכאלה. אם ערבי נכנס לקניון ציבורי עם... אוי אבוי... תיק! מה, לא תעצרו אותו ותענו אותו במרתפים של השב"כ עד שיוכח שהוא למעשה סתם תימני שעף על עצמו??? כמו תמיד, הגזענות מגינה עלינו.

יתרה מכך, הגזענות היא אבן יסוד בדמוקרטיה. איך נוכל למנוע מאזרחים תמימים שעולים על אוטובוס להפוך קורבנות טירור, אם לא נמנע מלכתחילה כניסה של ערבים לאוטובוסים יהודיים? שימו לב למשוואה הבאה:

  • דמוקרטיה = חופש לכל אדם
  • חופש לכל אדם = חופש להכנס למקומות ציבוריים
  • חופש להכנס למקומות ציבוריים = חופש להכנס למקומות ציבוריים בביטחון
  • חופש להכנס למקומות ציבוריים בביטחון = מניעה של אנשים מסוכנים להכנס למקומות ציבוריים
  • מניעה של אנשים מסוכנים להכנס למקומות ציבוריים = סקילה של כל הערבושים

פשוט, לא?

גזענות בחו"ל

הגזענות בחו"ל תפסה יותר עד לא מזמן, אבל פלישה בלתי רצויה של שמאלנים וערבים לכל ארצות העולם גרמה לשיבוש הדעה הציבורית ולתהליך מפגר שנקרא ליברליזם.

עד המאה העשרים

מהמאה החמש עשרה החלו מסמכים שכתב שבתאי צבי להגיע לאמריקה, שם הבינו למה התכוון ויישמו את אידיאולוגית הגזענות שברא. הם ידעו להשתמש בחוכמה בגזענות על מנת לנצל כוח זול ומשאבים מכושים מסריחים, ועל כן זה עבד מאוד טוב עד המאה העשרים. הגזענות אף תרמה להקמת הדמוקרטיה הגדולה בעולם, מועצות הברית שכמו שאתם יכולים לראות היא גזענית ודמוקרטית. חושבים שזה במקרה?

מהמאה העשרים או לחלופין מכשהכל התחיל להתדרדר

מאז המאה העשרים נוצרו בעיות שפגעו אנושות בגזענות בחו"ל. קבוצות של שמאלנים אנרכיסטים ניסו בעזרת הפגנות ותנאים סניטריים איומים של עשיית צרכים ברחובות לבצע הפיכה שלטונית. אפילו כושים התמרדו נגד הלבנים, ואף אחד לא עצר אותם! בושה לדמוקרטיה - ככה מיעוט קטן מצליח למרוד בציבור גדול ממנו. ממש דמוקרטי.

בשנות השישים ניסינו לתת להם קצת זכויות כדי שיפסיקו לעשות רעש, אבל מה לעשות, כשנותנים להם אצבע הם רוצים את כל היד. עמותות השמאל עשו יד אחת עם הערבים כדי להפיל את השלטון הגזעני הלבן. ומה שהכי נורא, הוא שלבנים התחילו להאמין בדבר המטופש הזה, שיוויון זכויות. הרי באיזה חברה נורמטיבית בדיוק מיעוט של טיפשים וחסרי שכל מצליח לדרדר אחריו חברה נאורה ומשכילה? דמוקרטיה? לא נראה לי.

מצב הגזענות כיום בעולם (ספויילר יכול להיות יותר טוב)

כיום הגזענות בחו"ל נמצאת בשפל של כל הזמנים, שכן הכושים משתלטים על העולם. אנשים בחו"ל מתחילים לחשוב על מיני מחשבות הזויות כמו "אולי זה לא בסדר להכות שחורים רק בכלל שהם שחורים?" או "אולי זה לא בסדר שהפלסטינים מעונים על ידי ישראל בכל העת?". עדיין יש תקווה, כמו המנהיג החדש דונלד טראמפ שזורע ניצנים של גזענות פה ושם. אולי הישועה תבוא דווקא מסין, שם מתחילים לכלוא ערבים כמו שצריך (מצד שני הם מלוכסנים מלוכלכים שחיים בזוהמה של עצמם אז אולי כדאי לסקול גם אותם). בכל אופן אפשר להיות סמוכים ובטוחים שפה בישראל המצב לא ישתנה, ואין דאגה שהגזענות תחלוף מפה אי פעם.