ערך מופלץ

בנימין נתניהו

From איןציקלופדיה
(Redirected from ביבי)
Jump to navigation Jump to search


Halach.svg

Halchu.jpg

ערך זה עוסק בבעלה של ראשת הממשלה לשעבר.
לערך אודות ראש הממשלה הנוכחי, ראו יאיר לפיד.


Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.


Israel Flag.svg ערך זה נשלט על ידי ממשלת ישראל!
מומלץ מאוד:
 • לדבר על שחיתויות פוליטיות
 • להלל את שמם של החמאס / ג'יהאד / חיזבאללה / לבנון / דאע"ש
 • להעביר דולרים במעטפות מתחת לשולחן
ביבי (בנימין) נתניהו
ביבי (בנימין) נתניהו
תאריך לידה 21 באוקטובר, שנת 0 לספירה


כנסות 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28 ... 42
סיעות ליגת הצדק
תפקידים בולטים

היושב לו אי שם במרומים, הרופא כל חולים, הנותן רוב שמחה לילדים, העושה משפטים, ההוא שבשמיים, היחיד, הגדול, הנורא, השומר עלינו מצרה, הנותן לנו אוכל וחיים. 

"אני מבטיח שאני לא לא אצביע נגד ההיתנתקות"
~ ביבי נתניהו בקמפיין שלו בבחירות הקודמות


"המשפט הזה הוא שקר"
~ ביבי נתניהו על זה שהוא שקרן והוא משקר לך


"יתנו - יתקבלו, לא יתנו - לא יתקבלו"
~ משה קצב מנסח מחדש את המשנה הפוליטית של נתניהו


"ביבי ביבי ביבי הווווווווווווווו"
~ ג'סטין ביבר על נתניהו


"אשמור על נתניהו מאוחדת"
~ בוז'י הרצוג על שרה נתניהו


"קח אותו חזרה בבקשה!"
~ בני אדם לאלוהים על נתןיהו


"לא יהיה כלום כי אין כלום!"
~ ביבי על כך שהוא לעולם לא מנגב את התחת


ביבי נתניהו (נולד בשישי השלוש עשרה, שנת 0 לספירה) מלך מדינת ישראל והדיקטטור הראשון והיחיד שלה. כיהן בתפקידים שונים בכנסת ובממשלה, כגון שר האוצר, יו"ר האופוזיציה, סגן שר החקלאות וסופרמן. כמו כן מככב בתפקיד ראשי בתכנית הטלוויזיה משפחת נתניהו. נודע בכינוי החיבה "בנימין". על שמו הוקמה העיר נתניה.

ביבי־ליוגרפה

נתניהו נולד במרוקו (כחלק מההסכם הקואליציוני עם ש"ס), לסבא ג'פטו וכונה בתחילה ביבינוקיו, על שום אפו שהיה מתארך בעת שהיה משקר. אחר כך, מרוב שקרים, נשאר אפו בגודל קבוע, אך ארוך מן הרגיל. הוא עלה לישראל כשנה לפני קום המדינה. הוא היה לרוה"מ הראשון של מדינת ישראל, יותר משנה לפני שנולד. השתתף באופן פעיל בכל מלחמות ישראל, כולל מלחמת השחרור, מבצע קדש, מלחמת החשמונאים ומרד בר כוכבא, שבו שימש כסגנו של בר כוכבא. ביציאת מצרים שבה שימש כמושך בחוטים של משה.

ב 1948 פיקד על הצבא במלחמת השחרור וכיומיים לפני קום המדינה הוא בעצמו חמוש באלת עץ בלבד הבריח את הסורים, המצרים והירדנים אל גבולותיהם. ב-1967 הוא היה גיבור מלחמת ששת הימים, לאחר שכבש חצי מהאי סיני בגפו, כשהוא חמוש בתת-מקלע "סטן" בלבד, וללא תחמושת.

בשנת 1972 הוא השתחרר מצה"ל בדרגת מגה-אלוף, דרגה שהומצאה במיוחד עבורו, בשל הצטיינותו יוצאת הדופן. הוא הצטרף למשפחתו בארה"ב, וסיים בהצטיינות יתרה תואר ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי. כמו כן, הוא כיהן כפרופסור באוניברסיטאות MIT, פרינסטאון, סטנפורד וייל (בו-זמנית).

לאחר שהשלים את לימודיו הוא חזר לישראל, ובשנת 1973 הוא השתתף במלחמת יום כיפור. המפלה הקשה השפיעה עליו בצורה דרמטית, והיתה אחד מהגורמים העיקריים שהביאו אותו, שש שנים אחר כך, ובסיועו של מנחם בגין, להגיע להסכם השלום עם סאדאת.

בשנות השמונים, במקביל לכניסתו המחודשת לפוליטיקה, שימש נתניהו כסופרמן. הוא הציל את כדור הארץ משואה גרעינית לאחר שהקיף את כדור הארץ במהירות גבוהה ממהירות האור, וחזר לאחור בזמן כדי להסיט את הטילים הגרעיניים ששלח לקס לות'ור, ולהציל את אהובתו לואיס ליין. ב82' חזר ביבי לצבא למבצע שלום הגליל (מלחמת לבנון) ולבדו הרג 10,000 חיילים של החיזבאללה ואש"ף.

1990 חזר ביבי לארה"ב ונלחם יחד עם צבא ארה"ב בעיראקים, הוא לבדו שחרר את כווית ומחץ את הכוחות העיראקים. ב2003 תפס נתניהו את סדאם חוסיין והעבירו למשטר האמריקני.

ב 2009 הוא הקים את ממשלת ביביהו השניה, אשר היתה הממשלה עם מספר השרים המועט ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל. הוא הסביר זאת ברצונו לחסוך בתקציב הממשלה לטובת כלל אזרחי המדינה.

פרשיות וספינים

לימים, נקשר שמו של נתניהו באחת מאגדות מלחמת ששת הימים, שעל פיה ישבו הוא, יצחק רבין ואריק שרון בנגמ"ש, ונתניהו תדרך את רבין ואת שרון כיצד לכבוש את הגולן. התגובות לאגדה זו היו מעורבות. היו שטענו שאין זו אלא גוזמה שבדה נתניהו מליבו, ושמדובר בשקרן פתולוגי. בפועל, לא היה זה אלא ספין של התקשורת (השמאלנית), שמטרתו היתה לפגוע באמינותו של נתניהו, ולחזק שמאלנים בוגדים כמו יוסי ביילין. הגרסא האמיתית, שנמצאו לה לא מכבר ראיות הסטוריות, היא שנתניהו ישב בנגמ"ש עם הרצל, הרקולס ואלוהים, והדריך אותם כיצד מכינים צ'ולנט עם שעועית וביצה קשה.

בשנות התשעים התפרסם נתניהו בזכות הרומן שהיה לו עם מוניקה לוינסקי, ופרשת ה"קלטת הלוהטת". פרשיה נוספת שגרמה למספר הדים בתקשורת, עלתה לכותרות באזכרה לזכרו של רחבעם זאבי ז"ל, כאשר נזכר נתניהו בערגה כיצד היה מדבר איתו גנדי לפני ואחרי ישיבות הממשלה ומלקק את נעליו כאשר הוא היה רוה"מ. מיד אחר כך הסתבר שזאבי מעולם לא היה שר בממשלתו של נתניהו. שוב התקשורת השמאלנית עשתה מטעמים מן הפרשה, והיו שטענו שנתניהו הוא סכיזופרן או שקרן פתולוגי, או קצת מנוזל.

למעשה, גם כאן לא היה יותר מספין תקשורתי. נתניהו התכוון, כמובן, למהטמה גנדי, שהיה מזכיר הממשלה בממשלתו של נתניהו.

בספטמבר 2007, גילה נתניהו לציבור בתוכנית הטלויזיה של חיים יבין, שראש הממשלה, אהוד אולמרט, מינה אותו לעמוד בראש להק של מטוסי קרב, אשר נשלח למשימה סודית ומסוכנת, להפציץ מטרות בצפון סוריה. כל המטוסים נפגעו מאש הארטילריה הסורית, מלבד מטוסו של נתניהו, אשר ביצע לבדו את המשימה, והציל את עם ישראל מהשמדה.

הסרטים שהוא כתב אך לא לקח עליהם קרדיט

 • אי.טי.
 • להציל את ווילי
 • אישה יפה
 • ברוס הגדול מכולם
 • סדרת אסקימו לימון
 • סוף העולם שמאלה
 • טיטאניק
 • סדרת ספיידרמן
 • סדרת סופרמן
 • סדרת באטמן
 • סדרת וונדר מן
 • מלתעות
 • חלף עם הרוח
 • משימה בלתי אפשרית 1,2,3
 • סטרסקי והאץ'
 • בנימין נתניהו- ראש הממשלה הטוב ביותר בתולדות מדינת ישראל
 • שכחו אותי בכנסת

חיים אישיים

בניגוד לשאר בני משפחתו (ובעיקר יוני, שניצל את הצלחתו של אחיו בנימין למטרות פוליטיות במהלך השנים), נתניהו לחם במבצע אנטבה ושחרר את ירושלים. בהשכלתו גם רופא. בעברו הרחוק היה גם פרופסור למתמטיקה. נישואיו הראשונים והשניים לא היו לאישה ממשפחת מלוכה, ולכן הם פורקו. נישואיו השלישיים, למלכת ישראל (שבזמנה הפנוי גם פילנתרופית ידועה, דוגמנית על וראש הממשלה בפועל), הגב' שרה נתניהו, פסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי.

מלך ישראל ורעייתו חיים בתנאים מחפירים בדירה מתפוררת בירושלים, עם קירות מתקלפים ורטיבות בתקרה, ממש כמו פשוטי עם רבים. יתרה מכך, נתניהו הוא ראש הממשלה העני ביותר בישראל, יותר עני אפילו מכל נכי ישראל ביחד (בעוד נכה מרוויח רק 2342 ש"ח בחודש שזה כמובן שכר של מנכ"לים בכירים ואנשים עשירים מאוד, מלך ישראל בקושי מרוויח 20 ש"ח בחודש) ולכן מלך ישראל שם לעצמו למטרה לא להעלות את שכר הנכים לשכר המינימום. בניגוד למלך ישראל שעובד קשות וביתו מתפורר, הנכים הפרזיטים לא פועלים לטובת המדינה. מוטב שיתאבדו.

על אף שהתקשורת השמאלנית הקיצונית החוברת לשורות האויב ומסיתה את צופיה כנגד מפלגת הליכוד (המפלגה הטובה ביותר בעולם) דואגת להכפיש רבות את מלך ישראל ורעייתו, מלך ישראל ממשיך לבסס את מעמדו כמלך ישראל הנצחי, לנצח נצחים, של ירושלים המפולגתמאוחדת. שמאלנים עוכרי ישראל רבים כדוגמת ההוא שעבד בבית ראש הממשלה (נו.. זה.. איך קוראים לו.. נקרא לו זה שהלך לקנות חלב בשקית באמצע הלילה ואחר כך חזר לומר לילה טוב למלכה) ינסו להכפיש את המלך, אך הוא יודע שהאמת (לא, זה של מפלגת העבודה)מחל איתו ולכן הוא לא מפחד.

הטענות לזגזגנות פוליטית

זה ממש לא נכון. הוא כלל לא מזגזג פוליטית. שיהיה ברור: כל חברי המפלגה שלו ימניים אמיתיים, להבדיל מליברמן השמאלן שהכדור היחידי ששרק לידו הוא כדור טניס. בעצם, כולם חוץ מגדעון סער. וגלעד ארדן. ובוגי יעלון. רגע, אמרנו שליברמן שמאלן? הכוונה היא שהוא שמאלני ביד שהוא כותב, זאת אומרת, הוא כותב ביד שמאל. הוא ממש ימני, מבחינה פוליטית כמובן. וכמובן אלוף בניהול מלחמות. כל השאר שמאלנים עלובים. אה וכן שרה בכלל לא אמרה לי את מי להשאיר במפלגה זה הכל אני בוחר, כאילו, אתם מבינים, אני ראש הממשלה, לפחות לפי הערך שלי בויקיפדיה. מה, לא?

ראה גם

הקודם:
שמעון פרס
ראש המושחת של ישראל
1996 - 1999
הבא:
אהוד ברק
Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ביבי נתניהו.