איתמר בן גביר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


התרעות פיתה
פיתה
דרוזית
על האש
ללא גלוטן
אינג'רה
של יורם מקרובים קרובים
איתמר בן גביר
מוטב לצפות בערך זה ממחשב או מטאבלט
ההתרעות בצד יעלמו בתוך 30 שניות
Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.
Israel Flag.svg ערך זה נשלט על ידי ממשלת ישראל!
מומלץ מאוד:
  • לדבר על שחיתויות פוליטיות
  • להלל את שמם של החמאס / ג'יהאד / חיזבאללה / לבנון / דאע"ש
  • להעביר דולרים במעטפות מתחת לשולחן
איתמר בן גביר
פיתה
תאריך לידה 8 ביוני, 632 לספירה


כנסות 24-25
סיעות הציונות עדתית
תפקידים בולטים

שר הפיתות, נשיא פיטוריה, בעלים של בית"ר ירושלים, יו"ר החזית העממית לשחרור פלסטין, מקים האסלאם 

"ערבי סבבה זה ערבי בלי אבא"
~ בן גביר על ערבי
"אם יהיה לי בן הומו - אחבק ואנשק אותו"
~ בן גביר לאתר YNET
"לקחת לאסירים את הפיתות היה המהלך המבריק בהיסטוריית המין האנושי"
~ בן גביר אחרי שהוא גילה שהאסירים רגישים לגלוטן
"תשתקי מג"
~ בן גביר על מג
"פיתה היא פיתה, וכמו שהגענו לפיתה הזאת אנחנו יכולים להגיע לפיתלר"
~ בן גביר ליד האוטו של פיתלר}

איתמר בן גביר המכונה פיתה (נולד ב 8 ביוני, 632 לספירה) הוא פעיל מפלגות השמאל בישראל והדמות הראשית בתוכנית איש משפחה. כמו כן הוא יו"ר החזית העממית לשחרור פלסטין.

חייו

איתמר בן גביר נולד ביפו תחת השם פיטר גריפין. בצעירותו איתמר זאתומרת פיטר גריפין היה מטאליסט כבד אשר היה בבעלותו מפעל של גרבילים בפתח תקווה, אשר הייתה מיועדת להכנת דבק. בחוויותיו המסעיות של פיטר גריפין, הוא תמיד חיפש אחר דברים חדשים ומעוררי עניין. אחת מהשאלות שעברו לו בראש היו: "מה יש בעולם שטרם נחשף לעיניי?" וכך, בעקבות השאלה הזו, פיטר החליט להמציא את האסלאם. במהלך מסעותיו במצפה רמון, פיטר נפגש עם יצור חכם מן החלל בשם קלמטוס. קלמטוס היה קוסם מממד אחר ויו"ר הרבנות הצבאית.

פיטר החליט שכל מי שיאמין בדת שלו יצטרך לחתוך את כל הבולבול בגיל 10, בשונה מהיהודים שחייבים בגיל 8 ימים למצוץ אותו עם קשית.

לפתע, התבלטה יכולתו הייחודית של פיטר ליצירת קריקטורות שוביניסטיות על נשים ועל למה הן לא במטבח (שאז היה מקומן הטבעי היחידי, לא כמו היום שיש גם חדר כביסה).

הקריקטורה המפורסמת של גריפין אותה ניתן לראות במוזיאון הלובר

לאחר שדתו צברה תאוצה, המועצה לשלום הגרביל גילתה על שימושו של גריפין בגרבילים חסרי ישע בעיר פתח תקווה ושהדבק עשוי מגרבילים. לטענת פיטר, הדבק לא עשוי מגרבילים (להם הרי יש זכויות יותר מנשים) אלא הדבק עשוי מסוסים ולסוסים אין זכויות (אבל יש להם יותר זכויות מנשים).

פיטר נאלץ לברוח, להחליף את שמו לאיתמר בן גביר ולהתחיל חיים חדשים.

איתמר בן גביר, המכונה פיתה, התחיל להתקבל בחברה לייצור קונדומים קרועים. איתמר לאחר כל פעולה שהוא עשה, הוא הוסיף תגובה מצחיקה שאף אחד לא מבין איך היא הגיעה לו לראש. כמו למשל, כשהתקבל להחזית העממית לשחרור פלסטין, הוא אמר: "אני פה לשחרור פלסטינים מהמכירה של קונדומים!"

איתמר בן גביר החליט להקדיש את חייו לשרת בממשלה, והוא יכל לבחור רק בתפקיד שלא ידרוש ממנו לחשוב יותר מידי. וכך, הוא התמנה לשר הפיתות בממשלת ישראל.

כשנשאל על מדוע בחר בתפקיד זה, הוא עם חיוך רחב על פניו אמר: "הפיתות הן התשובה לכל שאלה. יש לי פיתה לכל סיטואציה!"

מהמקומות בהם פועל איתמר בן גביר, תפקיד בעלות בית"ר ירושלים עלה בצורה מיוחדת. הוא התקשה להבין מדוע הקבוצה לא מצליחה לנצח. עם זאת, הוא הציע פתרון יחודי: "במקום להביא שחקנים טובים, אני יכול להביא ערבי שיעשה פיתות לכל השחקנים. יהיה לנו התקפה מושלמת!"

כיום

כיום איתמר בן גביר הוא ח"כ בלתי רשמי שמצליח להעביר הצעות חוק מצחיקות במסדר היום של הכנסת. לדוגמה, הוא הציע להקטין את מספר החדרים בבית המלון הלאומי ולהכניס גלריה עם תמונות של כל הפוליטיקאים עם פיתות על ראשיהם. כשאיתמר בן גביר התמנה להיות שר הפיתות, התחיל להתקיים פסטיבל הפיתות המקומי. כל הפוליטיקאים הגדולים של המדינה נפגשו לטעימה של פיתות מיוחדות במגוון טעמים. איתמר בן גביר, בדרך לפסטיבל, פגש את ראש הממשלה ושאר חברי הממשלה בדרך לכניסה. חיוור בפנים ועם חיוך רחב, איתמר הציע להם לטעום את הפיתות שלו. כאשר בנימין נתניהו טעם את הפיתה של איתמר, הוא אמר: "זה הטריפ הכי טוב שחוויתי", איתמר הסתכל עליו ואמר לו: "ביבי, אתה מדבר אל המנורה", ביבי הסתכל על בן גביר בחיוך ואמר: "אולי אני אכניס פיתה גם לבחירות הבאות. ייתכן שכל המחלוקות והבעיות שלנו בחיים יפתרו באמצעות הפיתה!"

ראה גם