דג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
גרביל
I 263 funny-fish.jpg
סדרה דגים
משפחה דגיים
סוג אנטי-אנושי
מין נפוץ
שם מדעי
Dagiiiiiiim
"בלופ בלופ בלופ!!!@#!!"
~ דג על השמדת האנושות
"הכנסתי אותם ואת כל הנשק הגרעיני שלהם בחריימה שלי"
~ שבתאי צבי על דגים

דג היא חיה קטנה שחיה באוקיינוסים, הימים ותאי השרותים בבתי ספר ממלכתיים. הדג הוא הגורם הראשי להתחממות הגלובאלית ומנסה להתיך קרחונים כדי שהדגים יוכלו להשתלט על כדור הארץ ולשעבד אנשים. רוב הדגים חיים בזהות כפולה ומנסים לתכנן איך לחסל את כל המין האנושי או להפוך אותו לעבדי הדגים.

אנטומיה

לדגים אין רגליים כבר מספר רב של שנים בגלל שאי אפשר ללכת על המים [1], הדגים גם לא יכולים להסתדר בלי מים אז יש להם זימים שקולטים להם את המים בשבילם. בגלל שלדגים אין רגליים אז הם נאלצים לבדוק לעצמם רובוטים ענקיים שאיתם יוכלו לתפקד ביבשה ולהשמיד את האנושות וגם יש להם צי של טנקים ימיים וטנקים יבשתיים. רוב הדגים מצויידים בזנב שחתוך לשתיים ועורם חלק עקב מריחת יתר של שמנים ארומתים (שהדגים מאד אוהבים להשתמש בהם. פיהם של הדגים מצוידים בזוג שיניים לבנות וסנטר מסוקס ללעיסת בשר של בני אדם.
שלד הדגים מאופיין בגולגלת ועליה מחוברת בטן קטנה עם ריאה שבתוכה זוג אשכים (גם לנקבה).

לדגים מסוים יש שפם קטן של היטלר שלא כל כך ידוע מאיפה הוא התפתח.

דג בגרסאתו הראשונה

אבולוציה

הדג הראשון שנוצר היה מסוגל ללכת על שתי רגליים ולחיות גם ביבשה וגם בים, מאוחר יותר התגלה לדג זן ימי בשם בתולת ים לאחר הזיווג בין שניהם הדג איבד את רגליו וכך גם את כל הפרסים שקצר בתריאטלונים ותחרויות ריצה. מאוחר יותר לאחר עדכון גרסאת הדג (2.0.1.1) היה הדג מושך מאד גם את המין השני וגם הראשון (במקרים מסויימים גם את השלישי), אך לאחר שחייה קצרה באגמי סומליה הדג שינה את מראו החיצוני ויופיו הפך חזרה למכוער כפתח תקווה וכך קיבל אפדייט לגרסאת ממשק 2.1.0.2 . בסוף עידן הקרח הדג פיתח תת-מין חדש, שחצן יותר ומתנסה יותר הדולפין. הדג המשיך להתפתח עוד ועוד לגרסאות שונות ובאחת מהם אפילו כלל גרסא עם חיבור HDMI,USB,HD-R וגרסאת ממשק יחודית אך כל גרסאות אלו התאפסו כאשר נוצר האדם.

בדת

הדג ביהדות

ביהדות יש כללים הקובעים שכל דג שלא מזכיר את היטלר בצורתו/שפמו הוא כשר. בנוסף דג עם גבינה גם כן כשר. אך דג אשר אכל או נגס בבן אדם נחשב רק חצי כשר, בנוסף דג שהרג מעל 17.3 יהודים הוא לא כשר. החוק בתלמוד אומר: "כל שיש לו שפם של היטלר יש לו סנפיר" (נדה, פרק ו', משנה ט') מה שאומר שאסור לאכול דגים עם שפם של היטלר וגם שלדגים יש סנפיר למי שלא שם לב. בדג לא מקובל לבצע שחיטה אלא פולחן שטניסטי כדי לוודא שהשטן אכן מאשר ומסכים שמותר לך לאכול דג זה (שלפני זה היה שייך לשטן).

כומר דגי-נוצרי מחזיק את הברית החדשה וצלב

בערב ראש השנה נוהגים לאכול אשכים של דג, ומבקשים "שנהיה לאשך של דג" מכיוון שהאשך היפה של הדג מסמל טובות ונאמנות לחברנו, מה שמסמל אחווה ושלום עם כל אחד ואחד לא משנה מאיזה גזע, דת ומין (חוץ מצבע שיער, צריך להשמיד את כל הג'ינג'ים כמובן).

בנוסף אין בכלל דגים יהודים כל הדגים הם בדרך כלל נוצרים בדמם.

הדג בנצרות

הדג בנצרות מסמל דבר קדוש עוד בתקופתו של הדג העתיק ביותר, ישו. רוב הדגים הם נוצרים (כל השאר שטניסטיים) והברית החדשה היא דבר מאד קדוש בשבילהם, כמו שאמר מנהיג אטלנטיס:"אם הברית החדשה הייתה אישה הייתי מתחתן איתה והיו לנו מלא ילדים ולשניים מהם היו קוראים אקסביור ואמנדה". הדבר השונה היחיד בין הדגים הנוצרים לבין הבני האדם הנוצרים הוא שהדגים מאמינים שישו היה דג וכל קהל המאמינים שלו היו דגים ושצריך להשמיד את כל בני האדם. בנוסף לבני האדם הדג מסמל אחווה ושלום, הנוצרים בכלל לא מבינים את הסכנה שהחיה מלאת הקשקשים הזאתי מנסה להשמיד את כל האנושות בעזרת שמן הסיכה שמרוח לה על כל הסנפירים המגעילים האלה שלה.

הדג באיסלאם

המורקאים המוסלמים הם הדת והעדה שרוצחת הכי הרבה דגים בכל היקום, אך הדגים חיים בפחד מן המוסלמים ומפחדים להתקיף אותם בימים אלה שחלילה יכנסו לתוך החריימה הנורא שלהם. למרות כל הפחד של הדגים מן המוסלמים יש לא מאט דגים שהידים ודגים מחבלים וגם אין חשש לסכנת הכחדה אצל הדגים המחבלים בגלל מחזור המחבלים בטבע שמבצעים פיגועי טרור בפיקניקים משפחתיים אצל מרוקאים ומשתחררים כל הזמן עקב הצעות שחרור מחבלים.

דג כובש איזור במדשאות אסיה

הדג והאדם

הדג והאדם נמצאים ביריבות מתמדת, הדג כביכול מנסה לרצוח את האדם כבר שנים והצליח כמה פעמים למרות שהממשלה מכחישה כל קשר לפרשה ובקרוב, לפי הדגים לפחות, העולם הולך להיות מלא בדגים שישעבדו את כל בני האנוש הטיפשים. האדם מנסה להפטר מכל הדגים אך זה די קשה כי יש הרבה ואין איפה להחביא אותם אז האדם מצא דרך קצת שונה, חולנית, מוזרה ודי מגעילה עם קצת טעם מרוקאי, לאכול את כל הדגים. הדגים לא הבינו מה לעזאזל האדם מנסה לעשות וברחו לאוקיינוס אך המורקאים המשיכו לרדוף את הדגים. בשנת 2003 הדגים השתלטו על יבשת אטלנטיס ואטלאנטיה ושיעבדו שם את כל בני האדם שמשמשים כיום כחיילים בצבא הדגי האדום שמאומן על ידי הרמטכ"ל הדגי ישו בים האדום.

בשנים האחרונות הדגים התחילו להשתלט ולכבוש אזורים בקרבת יבשת אסיה עקב פיתוח שיטתם של כבישת שטחי דשא ואדמה. המין החכם קרפיון הדשא מנהיג את הצבא הדגי ובינתיים תוכניתם היא לכבוש את כל אסיה. צבא הקרפיונים נלחמים בסינים כרגע, אין הרבה חדשות רוב המידע הוא מסווג אך ידוע שהרבה סינים מתו ושלוש קרפיונים נצלו (על המנגל). רוב המידע כנראה לא התגלה עד דצמבר 2015.

ראה גם

הערות שוליים

  1. חוץ מהתת-זן היוצא דופן "ישו".