ישו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
TheJeeMan.jpg ג'יזס כרייסט (בעברית ישו) מחבב את הערך הזה
מכיוון -
  • שהערך עוסק בישו.
  • שהערך עוסק בנצרות.
  • שהערך עוסק בכל נושא אשר קשור לכנסיה הקתולית הרומית הקדושה. (או כל חיקוי פרוטנסטנטי חיוור אחר)
  • שהערך עוסק בנשים בתולות שנכנסות להריון.


המירו דתכם היום וקבלו שני וידויים חינם!

"אנשים שחושבים שהם המשיח מחליאים אותי"
~ שבתאי צבי על ישו
"הוא היה איתי בגן, תמיד רבנו למי יש אבא יותר חזק."
~ ארצ'ר על ישו
"ישו הוא קדוש ישו הוא קדוש ישו הוא קדוש"
~ דמות מאיש משפחה על ישן
חילול הקודש!

ישו, הנודע גם כ"ילד שמן ומטומטם" או "יימח שמו וזיכרו" או "יש שקל? וואו!" נולד בשנת 0 (איזה קטע...) למריה הקדשה ולבעלה, רוח הקודש.

ילדותו

ישו נצלב

ישו נולד בעזה כתוצאה מסקס בלתי נראה בבקתה לאבא פעיל תנזים (יוּסוּפ "רוח הקודש" שַיחי) ולאמא מוכרת מזונות (מריה). שמו האמיתי הוא מושון, אך הוא מעדיף להקרא בשם החיבה שלו-ישו. את השם הזה קיבל לאחר ששמע מישהו אומר "קבב" וחשב שזה שם טוב אז קרא לעצמו ישו הוריו מעולם לא נישאו כי משרד הפנים סירב להכיר בנישואי ישראליה עם פלסטיני. אמו, ששמה הפרטי היה מריה ושם משפחתה היה הקדושה היתה ממוצא תימני. לאחר שצה"ל חיסל את אביו, עברה משפחת זלמנובשווילי לנצרת עילית והשתקעה בקרב הקהילה הרוסית בעיר. מסיבות פטריוטיות גרידא שינתה המשפחה את שמה לנוצרי, על משקל ישראלי. אחיו הקטן מישו הפך עם השנים למנחה תכניות בוקר ברומניה.

לישו לא היה שם משפחה בכלל אז קראו לו סתם ישו, ר"ת של ילד שאוהב וופלים, ישנן שמועות מוכחשות ששם המשפחה שלו היה פרצינקלאכצינקאר, אבל השרת הפרימטיבי של אתר החדשות הגדול ביותר בזמנו לא החזיק את אורך המילה אז מאז קוראים לו סתם ישו.

אי נישואי הוריו של ישו גרר חרושת שמועות, אשר השפיעו פסיכולוגית על הילד ישו. ילדים בבית הספר צחקו עליו שהוא חצי גרוזיני. דבר זה גרם מאוחר יותר לנער להמציא גרסה מעודנת לסיפור. ישו סיפר לחבריו שאביו הוא אלוהים, זמר חתונות מקומי ובנו של המיסטיקן יאיר לפיד מנישואיו השלישים לאווה בראון.

ישו עבר להתגורר ברצועת עזה, שם עבד כמבריח סחורות מזויפות ופגומות לישראל-שהן חיקויים לדבר האמיתי. כך למשל הפיץ ישו מספר חבילות כדורי ויאגרה מזויפים, ג'ינסים ואת ג' יפית. ישו ניסה את מזלו גם בתחום המוסיקה. הוא קנה מחשב ביתי ובעזרת צולב פשוט במהירות 32X החל לצלוב דיסקים ולהפיץ אותם בישראל. בשל כך זכה ישו לכינוי "הצולב" ולאחר מכן, בעקבות חוסר שליטתם של ערבי האיזור באותו הזמן בשפה העברית, הוטה שמו ל-"הצלוב".

גרסה נוספת גורסת כי ישו נפגע במהלך הפגנה נגד גדר ההפרדה מכדור גומי שנורה על-ידי צלפים ופגע לו בדיוק בפי הטבעת. על כן, כך מסופר, זכה ישו לכינוי "הצלוף" ששונה ל"הצלוב" עקב מבטאם של תושביה הערבים של רצועת עזה. לא הרבה זמן עד ששלוש אנשים באו לעיר וחיפשו את מושון וכשהוא פגש אותם הם התחברו ונעשו ידידים.

ערכים בנצרות
נצרות
Cross.jpg

יהודה איש קריות הלך עם ישו לראות הופעה של סינרגיה ואחרי חצי שיר ישו צלב את עצמו במקום כי היה לו משעמם. אבל כשניסה לרדת הבין שהוא תקוע. יהודה הלך להזעיק עזרה במקרה מגן דוד אדום היו ממש שם ובאו להורידו. ישו ניצל. לאחר המשחק צ'לסי-ברצלונה שמחה איטליה ואמרה שזהו ההישג הגדול ביותר שלה השנה. ספרד אמרה שברצלונה שלה. איטליה התעצבנה והכינה מטח של לזניות וזרקה על ספרד, ספרד זרקו גיטרות על איטליה ואז איטליה (ברוב חוכמתה) כבשה את ישראל, התגובה של אהוד אולמרט "לא ידענו שברצלונה תנצח" ישו לא אהב את מה שקרה ומכיוון שהיה אוהד של צ'לסי הפגין הפגנת ענק עם סך הכל שלוש אנשים מול איטליה. כמה איטלקים כעסו על ישו ורדפו אחריו לישראל. ישו שחה אל חיפה והתחבא בבר מקומי. יהודה היה שם וכשהרומאים נכנסו יהודה אמר להם לפני שהם שאלו משהו "אין לי מושג איפה ישו" הרומאים נסוגו אבל המפקד נשאר כדי לראות את המשחק ואז הבחין בישו. חזקי השרת לקח פנקס ורשם עליו את הברית שצ'לסי עשתה עם בית"ר וקרא לפנקס "הברית החדשה" לאחר שנתיים מישהו מצא את הפנקס והחל לשווק אותו כדי (על פי ציטוט) "להרוויח בוכטות מאנשים פטים." חזקי רשם שיהודה בגד בישו. הרומאים כמובן הביאו את ישו לגבעה ושם זרקו עליו פיצות, הרוטב החריף נכנס לו לעיינים והוא בכה. חזקי היה גם שם ורשם שישו בוכה, כדי לא להיראות כמו נמושה ישו צלב את עצמו שוב כדי שתהיה לו סיבה לבכות. אבל מגן דוד אדום לא היו שם וישו מת.(חכם מצידו הא?). כשחזקי נשאל על הפנקס שלו הוא ענה שהוא סופר סתם. אבל הם פירשו את זה אחרת.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ישו.