דוקטור הו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


Attention niels epting 01.png אזהרה!
קריאת ערך זה תהפוך את הקורא הלא חנון לחנון ואת הקורא החנון לדאלק, אין איןציקלופדיה אחראית לנזק הנ"ל!הדוקטור הוא חייזר אשר מדבר במבטא מוזר (בשפת הכוכב: מבטא סקוטי) ומגן על המין האנושי מפני חייזרים אחרים. "דוקטור הו" היא הסדרה המספרת על חייו המסובכים והלא מובנים של חייזר זה. יום אחד בשנת 1963 הדוקטור הציל את גאידמק מפני הסייבורמנים. גאידמק פנה אל סוכנות השעמום הבין לאומית ( ה- bionic boring corporation - BBC) ושילם להם כדי שיעשו סרט דוקומנטרי על הדוקטור. הסרט ראה הצלחה גדולה בארץ התה, והיוצרים החליטו לעשות ממנו סדרה.

מעריצים של דוקטור הו בתחרות השמדת ארנבים

היסטוריה

הדוקטור הוא אדון זמן.
לאדוני הזמן יש שני לבבות. הלב הנוסף, כמובן, הוא פיצוי על עיוות מסויים בגופם (כגון מחסור בגבות או עודף באוזניים). כוכב הלכת המקורי של אדוני הזמן הוא גאליפריי (ראוי לציין שכן, להרבה כוכבי לכת יש סקוטלנד).
אדוני הזמן יכולים לנסוע בזמן ובחלל בקופסאות טלפון בריטיות כחולות (כן, להרבה כוכבי לכת גם יש אנגליה) הנקראות "ט.א.ר.ד.י.ס" (ראשי תיבות של "Try And Rescue Ducks Is Slow", כלומר ראשי תיבות של המשפט "לנסות ולחלץ ברווזים זה איטי"), הן ידועות בשמן "ואו! זה גדול יותר מבפנים!".
יום אחד אגודות אדוני הזמן החליטו לשלוח את הדוקטור. הנחיתה הראשונה שלו בכדור הארץ הייתה בלונדון, אנגליה, המרפאה המאוחדת. מאז הוא התקבע אצל הבריטים ומשום מה 99% מהחייזרים שנוחתים על כדור הארץ נוחתים באנגליה, בדיוק כמו המאסטר, יריבו של הדוקטור (למרות שהוא נחת פעם בסן פרנסיסקו...אבל זה סיפור אחר. 42).

הצלת גאידמק ויצירת הסדרה

כאשר הסייבר-מן טיילו בין יקומים מקבילים הם ניסו להפוך את גאידמק לאחד מהם, אבל כשהדוקטור בא להציל אותו, כבר היה מאוחר מדי. לכן הדוקטור לקח דגימת DNA ממה שנשאר מגאידמק ושיבט אותו למה שהיה רגע לפני הניתוח. גאידמק לא הספיק להודות לו אז הוא שילם 100,000 פאונד לBBC כדי שיעשו סרט עליו. המקומיים הבריטים אהבו את הסרט, אז סוכנות השיעמום הבין לאומית החליטה להפוך את דוקטור הו לסדרה באורך "מלא", עם 52 פרקים בעונה - שם הדוקטור הוא רשע בעל כוונה סודית למנוע כל התקדמות טכנולוגית של כל ציוויליזציה שהיא, ולהשמיד את העתיד! מוהאהאהאהא!!!!! בקיצור, בדיוק כמו המאסטר (רוצים הוכחות? הנה.)

לוחית רישוי של מעריץ של דוקטור הו מגזע החנון העשיר

המעריצים

הם המעריצים הכי קוליים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הם כל כך קוליים שבמילון אוקספורד אפילו יש מילה בשבילם!!! Whovian

הטארדיס בעיתון של חנונים

אחד המעריצים זה ג'ימבו דונל ויילס אזהרה:ג'ימבו דונל ויילס מפנה לג'מבו דונל ויילס ו ג'מבו דונל ויילס מפנה ל ג'ימבו ויילס ו ג'ימבו ויילס מפנה ל ג'מבו ויילס ו ג'מבו ויילס מפנה ל ג'ימי ויילס בקיצור, מסכת ייסורים ארוכה.

בנות הלוויה והטארדיס

הדוקטור אף פעם לא אהב לנסוע לבד. הדוקטור מפתה את הנשים בעזרת הטארדיס שלו, הידועה בתור "קופסאת מזמוזים". כך רוז טיילר, מרת'ה ג'ונס, דונה נובל, איימי פונד וקלרה אוסוולד. וכך גם סוזן פורמן, ויקי פאליסטר, קטרינה, שרה קינגדום, דודו צ'אפלט, פולי רייט, ויקטוריה ווטרפילד, זואי הריוט, ליז שו, ג'ו גראנט, שרה ג'יין סמית', לילה בת שבט סבהסכירה, רומאנה, ההתגלמות השניה של רומאנה, ניסה מטראקן, טיגן ג'ובאנקה, פרי בראון... אוקיי, מספיק לחרוש בשכל, בטח כבר הבנתם שהדוקטור היה רודף שמלות. אם גם את אחת מנפגעות המעשים המגונים של הדוקטור, התקשרי לקו החם *2080 ואנחנו נעזור לך לחדש לדוקטור ת'צורה. הדוקטור גם שוטף את מוחן של נפגעות מעשיו המגונים, וגורם להם לחשוב שהוא "חתיך אעש!!!!!!!!!!!!!!!"... רגע, זה נכון... (הוא עושה את זה בעזרת מוות דרמטי ואז הפיכה למראה שהמלווה שלו הכי תאהב). ככל הנראה, הדוקטור מסרב לספר את שמו למלוות כדי שכשיגיע זמנן להיאנס, הן לא יוכלו להגיש נגדו תלונה כי הן לא יודעות את שמו. ראוי לציין שסופן של הרבה מלוות היה טראגי ביותר ולפי מה שהדוקטור הסביר, הוא לא מסוגל לראות אותן שוב, מה שמקל על עצמו להימלט מהעונש המגיע לו.
לדוקטור גם היו בני לוויה. ולפני שאתם חבורת סוטים מתחילים לחשוב על דברים מסוימים...אל תחשבו עליהם. תפסיקו מייד. זה לא מה שקרה, ולא צריכים להיות לכם שום מחשבות כחולות מטרידות.
טוב, אולי מג'ק הארקנס כן, אבל נעזוב אותו לעכשיו. הוא לא מעניין. אותו נשאיר לסדרה הבת המצליחה של דוקטור הו. לדוקטור גם פעם היה כלב רובוטי בתור מלווה. וגם ראש של סייברמן (דווקא מהיקום שלנו, ולא מהסוג שנראה כמו גרוטאה מהלכת וחושב שהוא מחשב PC).

ראו גם