החריה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

"כל חריין - מלמיליאן"
~ שבתאי צבי על החריה

החריה הוא מאהל הטירונות הרשמי של חי"ר. הוא ממוקם בפאתי גבעת חביבה.

מתחם החריה כולל גם את מטה חיל זונות, את מטה חתיכת אגוזי, את מטה חיל החריון, את מטה חיל התחתונים ואת מטה בטורינה. בשעות בהן הוא אינו פועל כבסיס צבאי (יום שישי 11:00 - יום ראשון 12:00) הוא משמש כמאהל בדואי של שבט הח'יריא (حيريا), וזהו המקור הבלתי-רשמי לשמו.

היסטוריה

מתחם החריה.

עם הקמתה של ממלכת ישראל ב-2000, הוכרזה חרית ביאליק כעיר הטקילה הזמנית של הממלכה (עד להיבחרה של גבעת חביבה). מסיבה זו, אוחסנו בחרית ביאליק אוהלים רבים ששימשו כפרטי לבוש של אריאל שרון. לאחר פטירתו המצערת של ביאליק, הש.ג. המעוטר ביותר בתולדות החריה (קוטר עטרה: 69.9 מ"מ), מהרעלה שנבעה מקוויאר צה"לי שהוגש על מצע עלי חסה ירוקים-בהירים במקום על מצע עלי חסה בצבע חאקי בתוספת קורט קוביין, התקבע השם הידוע לנו כיום, "החריה".

אחד הש.ג.לים המוערכים ביותר בתולדות החריה. הטענות על כך שהושלך ב-2005 נדחו בתוקף.

השלכות

השלכות רבות של בשר טחון טרי מתקיימות מדי סוף שבוע אל תוך מתחם החריה; עובדה זו גורמת לו להיות המאהל הצה"לי המסריח ביותר מסטייקים בתולדות היקום. טירוני החריה נחשבים לחיילים חרוצים, בעלי משמעת גבוהה, וכאלה שהפינוק מהם והלאה. פקידה בחריה שהגיעה באיחור קל של 72 שעות, יודעת מראש שעליה להראות את הגב שלה למפקד ולבלוע כל מה שהוא יגיד לה. שר האנרגיה בחרייה הוא גונן שגב, שמייצר כסף מפרגים נבולים.

משרד הבטחון

ראו מאמר מורחב: משרד הבטחון

משרד הב. טחון ממוקם במרכזה של החריה, והוא אחראי על איסוף כל הבשר טחון שמושלך אל תוך תחומי המתחם. בשר טחון שמכיל מים יותר מכפי הצורך, מועבר מיידית לטיפול חיל התחתונים, שם עוטפים אותו בתחתונים (רצוי לא תחתונים של פקידה. במחשבה שניה, גם לא של פקיד) והוא מיובש בצורה מבוקרת.

ראו גם

Bagrut.jpg

ערך זה היה פעם ערך מופלץ אולם הטעות תוקנה והפלצתו הוסרה!!!