תחתונים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "תחתונים" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


תחתון

תחתונים הם קבוצה של אנשים דחויים חברתית הנוטים להתחבא מתחת לשולחנות ולאכול חמצוצים ברוב שעות היום . התחתונים בעיקר מאופיינים בהתנהגותם הילדותית ובנטייתם לחפש באופן אוטומטית את השולחן/החמצוץ הקרוב ביותר להתחבא תחתיו, במיוחד כאשר מגיעים אושפיזין. בעבר הרחוק נחשבו התחתונים למכשפים מטעם השטן בשל קרבתם אל רצפת האדמה ונידונו למוות. כיום ניתן למצוא תחתון כמעט בכל בית בישראל. למעשה, אחד מכל עשרה אנשים בישראל הוא תחתון בפוטנציה. בנוסף יש להם שיר מיוחד שמאמינים שמזמן את השטן "למה את לא בוכה ילדה כי אולי את לא בודדה ולמה יש אנשים שאין להם תחתונים תחתונים תחתונים טו טו טו טו טודו למה יש אנשים שאין להם תחתוניםםםם למה אתה לא בוכה תחתון כי אולי אתה לא בארון ולמה יש תחתונים שאין להם אנשים אנשים אנשים אנשים טן טו טו טו טודו למה יש תחתונים שאין להם אנשיםםםםםםם" זהו שיר שחיברו שניים מחברי הכת אף גדול ואף קטן כיום הכת מובלת על ידי שתי מנהיגות חזקות להפליא שיער בלונדיני ויותר נמוכה מעידו כיום חברי הכת הראשיים הם הענק הירוק אף גדול אף קטן החולה פרעה שזוף והמלך של העולם הזה כוחותייהם של התחתונים מאופיינים בשתי מיחות עוצמה חזקות שלייקס אגוז מוסקט תהנו בטיול😘

בוקסרים

בוקסרים הם מסוג התחתונים שהם בעלי פוטנציאל להיות מכנסיים, מכנסיים זה כבר ערך אחר אז אני לא אפרט. הבוקסרים הם אנשים חשובים מאוד אך חושבים מחלקם האחורי, בינהם: ג'ודי ניר מוזס שלום, מיקי בוגנים, שמעון פרס, ביבי נתניהו והאסלות בכל בית ובית.

הבוקסרים ערכו מרד גדול בסין שמטרתו העיקרית היא ביטול האורז ומעבר לבגטים מיקרוסקופים שלא נאפו-המרד הצליח ועד היום אוכלים בסין קערות של בגטים מיקרוסקופים שלא נאפו, ישנם הסטוריונים שגורסים שבעצם מדובר באורז.


בוקסרים נועדו להרביץ לבנות,הגדולים ונפוחים ומלאי שתן של בנים!!! אחרי בריחה של פיפי במכנסיים אז אפשר להרביץ גם איתם!!!

חוטיני

סוג תחתונים שכמו שמו, מורכב כמעט כולו מחוט, מלבד חלק קטנטן מהישבן והסתרה חלקית של ה"שער". אותו לובשות בעיקר שרמוטות בעלות גוף יפה כדי לפתות את הטיפשים אך לצערנו מראה של אישה זקנה עם חוטיני אינו נדיר.

תחתונים כמרכז פוליטי

ברומא האמינו שהתחתונים הם בעלי כח קסם רב שנוצרו עלידי זאוס. התחתונים הראשונים שנקראו "תחתונאוס" היו תחתוניו האישיים של אשתו של זאוס.

התחתון הראשון

התחתון הראשון התפרסם במוזאון "אל-תבואו" ונראה עקום וזה כל מה שידוע כי יום למחרת ההצבה של התחתונים נשדד המוזאון והתחתונים נעלמו (גם 1000000000000000000000 דולר נעלם אבל זה לא חשוב). המאמינים בדת ה"ג'חנון" אומרים שאשתו של זאוס שמה לב שנעלמו תחתוניה ולכן לכחה אותם בחזרה (ובטעות לקחה גם את 1000000000000000000000 הדולר למימון קניית זוג תחתונים חדש).