הכומר גרין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הכומר [לשעבר הרב] גרין, נולד ב30,000 לפנה"ס וחי עד היום הוא מאנשי הדת והרוח הגדולים של ימינו הידוע באהבתו לברווזים, אך עם זאת מהווה דמות שנויה במחלוקת.

עברו המפוקפק

הכומר גרין בתמונה מרשיעה ממצלמות האבטחה באחוזה של ד"ר בלייק (שימו לב למפתח צינורות בידו של הכומר)

ככל הנראה, עת הכומר גרין היה בן 21 הוא נעשה חבר של אדם אשר היה ידוע בשם "ד"ר בלייק". הוא הוזמן למסיבה אצל מר בלייק. במסיבה היו כל המי ומי של עולם הרוח ומשחקי קודקוד דאז - העלמה שני, גברת רקיע, הפרופסור שזיפי, סא"ל חרדלי וגברת לבני. בליל האירוע ארעה תאונה מצערת וד"ר בלייק נרצח. החשוד המיידי היה כמובן פרופסור שזיפי שהיה ידוע בחיבתו להריגת אנשים, ושכיבה עם גופתם חסרת האונים, אולם חקירת המשטרה העלתה תוצאות שאינן היו חד משמעיות - לא היה ברור האם הפרופסור שזיפי או הכומר [דאז רב] גרין ביצעו את הרצח, האמת התגלתה רק 31,900 שנה מאוחר יותר.

השינוי

בכדי להימלט מידי המשטרה שינה הרב גרין את שמו הפרטי ל"הכומר" וכך נמלט מידי החוק. גם פרופסור שזיפי הצליח להמלט מהחוק ע"י שינוי שמו הפרטי מ"פרופסור" ל"ז'וז'ו". באותו זמן נפגש הכומר גרין עם אנשי רוח גדולים, כאפלטון ומונטי פייטון ששכנעו אותו לפנות אל תחום הפילוסופיה וההגות. הכומר גרין השתכנע, כתב כ60 מסות וחביורים ונודע מיד כאחד הפילוסופים המובילים בעולם העתיק.


אבן החכמים

בשנת 91 לספירה, עת הכומר גרין היה בן 30,091 החליט כי הוא פוחד מאד מהזיקנה שכבר הידפקה על דלתו והחלה להכות בו דרך שיערות שיבה קטנות שצצו בשפמו השחרחר. הוא אף הושפע מן המסות הפילוסופיות שהוא עצמו כתב על חיי נצח. אי לכך הוא החליט למצוא את החכמים מהארי פוטר. הוא מצא אותה ומאז יש לו חיי נצח ונורא כיף לו.

התגלית על עברו

עקב התחלפות דורות טבעית, בין הדור של השנים 30,000 לפנה"ס-1961 והדור של 1961-1962 כל מעשיו הנלוזים של הכומר גרין בעבר נמחקו כלא היו ואיש לא ידע עליהם. אולם עיתונאי צעיר ושאפתן בשם עודד בודנר החליט לחקור את עברו של הכומר גרין ולא רק שחשף את פרשת ד"ר בלייק אלא הוכיח מעל לכל ספק כי הכומר גרין וז'וז'ו שזיפי רצחו שניהם את ד"ר בלייק. מאז קרנו של הכומר גרין מעט ירדה בעיני העולם, אולם עת הגיע הדור של 1997-2002 קרנו עלתה בשנית והיום הוא חי חיים רגילים ונטולי דאגה ומחסור, ביחד עם משפחתו ברוכת הילדים וארבעת כלביו ושפחותיו.