הנוקמים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

תבנית:גוי

"זוהי מלחמה, ואנו זקוקים לצבא"
~ ניק פיורי על ארוחת ליל הסדר
"הסרט הזה נכתב עלי"
~ צ'אק נוריס על הנוקמים


הנוקמים הינה קבוצת גיבורי על שהמציאה חברת הקומיקס מארוול, על הקומיקס והסדרה אף אחד לא שמע אז כל המידע שנשאר לערך הוא על הסרט.


העלילה

הכל מתחיל כאשר ארגון ש.י.ל.ד (מגן) מתחיל להשתעמם אז הוא יוצר קבוצה של גיבורי על. לאחר מכן חייזר בשם לוקי מתעצבן על זה שאביו אודין בחר לו את השם הזה אז הוא מחליט להשתלט על כדור הארץ. קבוצת גיבורי העל "הנוקמים" החליטו להציל את העולם ולהלחם בלוקי. בזמן שהם חיסלו את כל צבא החייזרים של לוקי, לוקי עשה אקדח מהיד שלו ואמר "פיו פיו" באובר סקסיות והוא הרג את הנוקמים. מפלצת הספגטי המעופפת (האלה הגדולה של כולנו, שכולנו אוהבים אותה, וששומרת עלינו) באה להציל את המצב והיא הצליחה להביס את לוקי. ניק פיורי התעצבן מזה שהנוקמים לא הצליחו לנצח את לוקי אז הוא החליט לעשות משהו (לא כי עד עכשיו הוא לא עשה כלום!). המשרתת הפראייריתעוזרת של ניק פיורי, מריה היל שאף פעם לא מתה חשבה שמההצלחה של מפלצת הספגטי המעופפת אפשר לעשות סרט והלרוויח הון והסרט יקרא על שם הקבוצה הכושלת: הנוקמים. אחרי הקרדיטים יש כזה סרטון על גלידה סגולה מוטנטית ענקית בשם ת'אנוס שעומדת לצאת בסרט הבא שיקראו לו: "הנוקמים 2 - שובו של הסרט הקודם", אל תפספסו!

גיבורי העל

איירון מן

איירון מן הוא נסיון גרוע לגרסה מחודשת של איש הפח מהקוסם מארץ עוץ שיום אחד שיחק באייפון שלו והתפלא מזה שהוא כזה טכנולוגי אז הוא החליט להפוך את עצמו לטכנולוגי כדי שהוא יוכל לשחק טמפל ראן ופרוט נינג'ה גם בלי האייפון שלו. איש הפח הזה החליט גם לצ'פר את חבר שלו ולהפוך גם אותו לטכנולוגי כדי שגם הוא יוכל לשחק טמפל ראן, ואז הוא החליט שלחבר שלו יקראו מכונת מלחמה.

ת'ור

ת'ור הוא אל אשר נולד בממלכה קסומה ורחוקה בשם אסגארד (או כשמה השני "נרניה"), עוד מהמיתולוגיה הנורווודאיתיותית ,ת'ור נחשב לאל הרעם, כי הוא נראה כמו אריה. ת'ור הוא בלונדיני מכוער עם זיפים שאינו משקיע במראו, לעומת זאת אחיו לוקי מאוד משקיע במראה שלו: הוא שם איפור, עושה פן לשיער ונראה כמו גיי כגון ג'סטין ביבר/ג. יפית

קפטן אמריקה

קפטן אמריקה הוא היה ילד כאפות חלש בשם סטיב רוג'רס עד שלבש תלבושת מוזרה והתרסק לתוך קרחון ומאז הוא הפך לזקן. כמו כן, כמורשת הזקנים קפטן אמריקה אינו יכול להבין במחשבים כך שהוא חושב שאיירון מן זה קסם ות'ור זה טכנולוגיה. לקפטן אמריקה יש מגן וקסדה שהוא מסתובב איתם כל הזמן כי הוא פחדן

הענק הירוק (האלק)

הענק הוא חיית המחמד של ת'ור. מדי פעם שהוא רגוע הוא הופך להיות דוקטור מכוער ולא החיה החמודה שהוא. הענק אוהב לאכול קרני גאמה, למרות ששמו "האלק" מזכיר ארטיק הוא לא אוכל ארטיקים. הענק הוא ידידותי לכולם מי שרוצה להזמין אותו יכול להתקשר למספר הטלפון: 012-3456789 .

האלמנה השחורה

האלמנה השחורה היא אישה יפה שלא יכולה להלחם, אך בגלל פיתוייה לבנים, ניק פיורי הסכים להפוך אותה לסוכנת ש.י.ל.ד, שנטשה הייתה בת 7 היא הפכה לקטנה ואז אלמנה שחורה טרפה אותה ומאז קוראים לה: "האלמנה השחורה"

עין הנץ (הוקאיי)

הוקאי הוא קשת מעולה שמתאמן על יכולות ה"בול פגיעה" שלו במשך שנים, בכדי לעבור את כל השלבים במשחק של החץ וקשת שצריך לירות על התפוח מעל הראש של מישהו בלי לפגוע בו. על הוקאיי אין הרבה פרטים,אבל מה שחשוב זה שהוא מזכיר את פרב

וונדה מקסימוב

אישה על סמים קשים שהוזה את כל מה שקיים ולכן היא חושבת שוויז'ן חיי. הזונה של וויז'ן. סתם אשכנזיה פרחה מסכנה.

פלקון

אתיופי עם כנפיים.

חייל החורף

מגרד בביצים באמצעות הזרוע המתכתית שלו. חולה סרטן. סודני.

ספיידרמן

אנס בן 16 אשר יורה קורים מכל גופו ( כולל הזין שלו ). עובד בדומינוס ומגיש פיצות. ספיידרמן שוכב קבוע עם קפטן מארוול בזמנו הפנוי ללא רצונו.

קפטן מארוול

היחידה שמנשקת את פיטר פארקר על השפתיים. הזונה הפרטית של פיטר.

סטאר לורד

טייס חלל ללא כוחות על. ברשותו יש לו רק אקדחי מים שלא הורגים אף אחד.נמצא בארגון הטרור הבוזזים . חולה קורונה. רוקד כל הזמן לשיר come and get your love כי אין לו חיים. עושה אורגיות עם גאמורה. ביתו נוצר על דדיי צ'אק נוריס. אביו איגור לקח רק חלק קטן.

הפנתר השחור

אתיופי המוחה נגד גזענות. לבוש כמו חתול או כלבלב מסטול.יודע לשות ראפ מכך שצבעו שחור וכולם יודעים שאנשים שחורים הם הראפרים הכי טובים.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על האוונג'רס.


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הנוקמים (סרט).