הפרעה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


"אני נותנת לך הפרעה"
~ מורה ממוצעת בזמן שיעור
"אבא אני אני... אני קיבלתי הפרעה רק בבקשה בלי החגורה"
~ ילד מפוחד לאבא הרוסי שלו

הפרעה (やめてください או Yamete kudasai) היא שיטה מתמטית לפתרון מקורב של בעיות, מערך מובנה של תסמינים המופיעים אצל האדם כל הזמן לפחות חלק מהזמן, הפרעה בהתנהגות ליד אנשים שיש להם תוכי, שמקורו בגופו של האורגניזם ועוד... משום שיש כל כך הרבה סוגים שונים של הפרעות, אריק שרון קיבץ את הסוגים הכי פופולריים של הפרעות כגון הפרעות על פי בני גורן, הפרעת קשב והפרעות לתוך ערך זה. כמו כן למרות כל סוגי ההפרעות השונים ההגדרה של שלומי שבן להפרעה היא ילד שמדבר בזמן השמעת אחד משיריו או בזמן השמעת השיר השמלה החדשה שלי מאת רן דנקר.


הפרעות קשב\נפשיות

הפרעת קשב וריכוז (לפי ארגון המורים: "פיגור שכלי") הוא תוצאה מכך הילדים של היום כל היום משחקים בגיימבוי שלהם שיגרה אשר גורמת להם להירדם כל פעם שיש טקסט יותר ארוך מ2 שורות, וכל מה "שהבייבי בומרס" עושים כדי לעזור הוא לצחוק עליהם באפליקציית מסדר הלטאות (או בשמה היותר מוכר: "facebook").

הפרעה נפשית

הפרעה נפשית היא הפרעה אשר גורמת ללוקה בה להתנהג כמו דורה, הסיבה להיווצרות של הפרעה נפשית זו היא עצם המחשבה שארתור הוא זה שגנב את כדור השלג של גילי (ברור שזה לא היה הוא) ליותר מ7 שניות. חלק מהתסמינים של הפרעות נפשיות הם: פלירטוט עם סירי, צפייה באח הגדול והתמסטלות עם החברה הדמיונית של אריק איינשטיין.


הפרעה על פי בני גורן

הפרעה על פי בני גורן היא שיטה מתמטית לפתרון מהיר ככל היותר. שיטה זו הייתה משמעותית מאוד במציאת החלקיק האלוהי (כמובן נעשה על ידי אברהם אבינו), מציאה אשר חשפה לנו את מינון המת' המדויק, במובן מסוים השיטה הזו היא פיתוח לטיילור סוויפט. דוגמה פשוטה היא תיאור מצבם של המים בשלולית: המים בשלולית יכולים להיות מתמי ארבע, מהברז, בו פני המים אחידים, או מפארק הירקון בו פני המים יכולים גם לנוע, אם קופצים לתוכם אנשים. בעזרת שיטה זאת כרגע הבנו את ההבדל בין כל סוגי המים אשר האנושות מודעת אליהם.

עוד 9 סוגי הפרעות אשר לא שמעתם עליהן עד היום

  • הפרעה אלקטרו מגנטית - הפרעה שנוצרת על ידי מקור חיצוני ומשפיעה על מעגל חשמלי\חברי על ידי השראה אלקטרומגנטית ממפורסמים כגון משה חוגג, חיים אתגר ויעקוב בודו.
  • הפרעה גנטית' - הפרעה אשר משפיעה על הבן אדם דרך ה"D&A" שלו.
  • הפרעה דו-קוטבית - כאשר שני אנשים באותו גובה עומדים על שני קצוות העולם וצועקים בתאום לא נכון את המילה חשיש, כאשר דבר זה קורה, צריך לכתוב שזה קרה בויקיפדיה.
  • הפרעה אנדוקרינית - באג בתוכנה אשר אחראית לפעולות כימיות שונות בגוף, השומרות על הבריאות ועל הכושר הגופני של רובוט לניקוי בריכות.
  • הפרעה אפקטיבית - כמו הפרעת קשב וריכוז אבל עם מילה יותר ארוכה בשביל חיה יותר ארוכה (בין היתר נחש).
  • הפרעה לאור שמש - כאשר פלוטו (הכלב) מסתיר את השמש וגורם לצל על כל העולם.
  • הפרעה נרקיסיסטית - הפרעה אשר תגרום לך לחשוב שאתה צ'אק נוריס.
  • הפרעת ניתוק - הפרעה שתרגום לך לצאת מהאתר הזה.
  • הפרעת התנגדות - הפרעה שתגרום לך לא לקחת את כדור הקסם של אמא.