וומבאט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.


וומבאט מצוי משתכשך לו בשלג

תאוריות רבות פורסמו על הוומבאט, בזמן האחרון, נשמעו אף קולות מסתוריים (מאנשים נבזיים המכנים עצמם פרופסורים, אך הם בעצם רעבאלאך במסווה), הטוענים כי הוומבאט הינו חיית כיס אוסטראלית, טעות נפוצה זו נובעת מחוסר ידע וטמטום מוחלט, שהרי הוומבאט הינו חיה קדושה בקרב כל 17 הדתות העיקריות.

כיום קיימת סדרת טבע אחת המציגה את הוומבאט כפי שהוא, והיא "טאורה-הסיח הכסוף", שזכתה על כך בעיטורי גבורה רבים ובפרס סדרת השנה זה 5 שנים ברציפות!

בעקבות הבלבול הנפוץ, והדעות הקדומות על הוומבאט, החלטנו אנו, צוות של פרופסור מוסמך, שחקר את החיה המעניינת הזו מהיסוד- מיום היולדה ועד היום, שזהו הזמן המתאים ביותר לחשוף את העולם לעמידה על טיבה של חיה זו.

ידע כללי

הוומבאט הוא יצור מוזר שמקום גידולו העיקרי הוא הישיבה התיכונית המכונה "יתמ"ל", והוא מתגורר בעיקר בעעעעמאורה שלו. כיום ידוע לנו אך ורק על וומבאט אחד שקיים במזרח התיכון, אותו ניתן לזהות על פי סימנים שינתנו בהמשך. הוומבאט הינו חיה בסכנת הכחדה מתמדת, ורבים מעוניינים לפגוע בו ולהרוס את קיומו!

הוומבאט ישן כ-22 שעות ביממה, ובזמן שהוא ער הוא נוהג לאכול, לעשות קולות "בעעעעעעעע" רעשניים וקולניים, לאבד את הפלאפון שלו, לחפש את הפלאפון שלו אחרי שאיבד אותו ועוד דברים שהשתיקה יפה להם. הוומבאט משתמש בין היתר בכישרונו (ה"בעעעעעעעעעע") בעונת החיזור וגם כדי להרחיק מעצמו אויבים וננדים מצויים (יצורים הדומים לג'וקים עם עד 14 רגליים משוננות וארסיות!!!).

הוומבאט ניזון בעיקר מחסה, אותה הוא צד באלימות רבה בעזרת שיניו החדות והמפחידות, שמשמשות אותו גם לנשיכת הקורבנות שלו, תאמינו לי שלא תרצו להיות הנרדף במרדף של וומבאט רעב ועצבני, משום שאם הוומבאט אכן יגיע אליכם בסופו של דבר, הנזק לגופכם ולנישמתכם יהיה בלתי הפיך בעעעעעעעעעליל....

נקבת הוומבאט נקראת בעעעעעעשפה המקצועית וומבצ'ינה, היא נראית כמעט כמו הוומבאט, רק שהיא ישנה יותר ממנו והקולות שהיא מפיקה קצת שונים... על אף פופולריותה הרבה בקרב חברות כת הבעעעעעע הפמיניסטיות (הכוללות חמשוש אחד עם זקנקן)כיום עדין לא ידוע על קיום איזושהי וומבצ'ינה חיה בעעעעעעולם, וספק אם תיראה כזאת גם בשנים הקרובות.

אויבים רבים יש לוומבאט, אך הנורא ביותר מבין אויביו המסוכנים, הוא אויבו המושבעעעעעע המקל האיום והנורא, שיכול לגרום לוומבאט צעיר להתעוות ואף לחזור לשפיות. הוומבאט נאלץ לבקש סליחה מהמקל האימתני פעמים רבות בחייו- החל מיום הולדתו ועד הרגע בו מקבל הוומבאט את שכלו.

כת הבעעעעע

וומבאט אוחז בזרועותיו את אחד מחברי הכת שאימץ

זוהי כת המורכבת מכשבע עשרה "אנשים" המכונים ברובם מב"רניקים, שלקחו להם למטרה לפרסם את מורשת הוומבאט בארץ ובתפוצות הם עושים זאת ע"י חיכוי התנהגות הוומבאט, עשיית קולות בעעעעעעעע ממושכים, וקידוש המספר 17 (הנאמר בחרדת קודש ומבוטא: שבעעעעעעעעעעעשרה) מנהיג הכת הוא לא אחר מאשר הוומבאט האמיתי. מידע חדש שהגיע למערכת מעיד על כך שישנם מעטים מחברי כת המטאו"ר שהינם גם כן חברים בכת זו. את חברי הכת ניתן לזהות ע"י התבוננות בהתנהגות האדם , אם האדם סובל מבעיות קשב וריכוז ו\או יציאות מוזרות ו\או ריגוש מיוחד לשמע איזכור המספר 17, קרוב לוודאי שהוא אחד מחברי הכת.

הכת מתרבה ע"י נשיכת אנשים שאינם נמנים עם חברי הכת (כמו שנהגו בעבר פלוגות אנשי הזאב). האנשים שננשכו יתחילו לפתח תסמינים מדאיגים תוך שניות ספורות, וישארו חברי הכת בעל כורחם עד ליום מותם. חברי הכת יוצאים למצעד "גיוס החברים" הזה כל חודש ב17 לחודש, כשהכוכבים בקבוצת הוומבצ'ינה הגדולה זוהרים חזק יותר משאר הכוכבים. לאחר שהאדם ננשך הוא זוכה לקבל מאורה פרטית ותעודת וומבאט יחודית מאוד:תעודת וומבאט

תעלול אופייני לחברי הכת הוא לזעוק בקולות "בעעעעעעעעע" במהלך שיעורים, ולהנות מבעעעעעקשות המורה המתוסכל להפסיק עם הקולות, אך כמובן להמשיך בהשמעת הקולות האלה.

הספורט הפופולרי האופייני ביותר בקרב חברי הכת הוא האבקות וומבאטים. עמידת המוצא בהאבקות זו היא עמידה בכיפוף הברכיים והצמדת שני האגרופים (כשהם קמוצים) לרכות הראש, תוך כדי פתיחת הפה בטמטום רב ככל שיתאפשר. בענף הספורט הזה חברי הכת אף מפתחים את החשיבה שלהם ע"י המצאת תרגילים מחוכמים שנועדים בעיקר כדי לבלבל את האויב.

חומר עזר

ניתן לקרוא עוד על הוומבאט בסדרת רבי המכר: "הוומבאט"- הכוללת את הכרכים: "אני וומבאט", "מי הזיז את המיטה שלי", "17 עצות שימושיות לוומבאט המתחיל", "הוומבאט המצוי- התבגרות", "מישהו גנב לי את הפלאפון!" ועוד ועוד ועוד!!!

כמו כן ניתן לצפות בסרטים: "מאורת השבט", "פצ'יני ופצ'ינו בעיר הגדולה", "הצעקה 17", "מלך המאורות-1,2,3", "בעעעעעעעעעעט הים הקטנה", ועוד, להשיג בחנויות הוידאו המובחרות!