חיים בן פסח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

חיים בן פסח נולד וגדל למשפחה במועצות הברית, אביו ממוצא פולני ואמו ממוצא מצרי. כשהיה לנער צעיר גילה רבים והזויים כמוהו. הוא מיד נשבה בקסמו של הרבי כהנא מנהיגם האדיר בעל הכריזמה, שקרא להזויים להגן על עצמם ולהקים קייטנות לאהבלים שם יילמדו להגן על עצמם.

הרב ניצל את גילו הצעיר של חיים, אז בן 14, כדי להטיל עליו את מימיו מכיוון שידע שלא ישפטו אותו כי חיים היה קטן ולכן לא יעז להלשין עליו למנהל הקייטנה אשר ולפיכך לא יוכל להישפט בשל היותו קטין. וכך צמח חיים בתוך תנועה שחינכה להיות גאים חזקים ושמחים ואיש בתוך רעהו.

לאחר מכן אזל לחיים בן פסח המזל והוא נעצר על תקיפות מיניות של קטינים שלחמה בין היתר למען שחרור נאדים ופלוצים ברחובות העיר נתניה ללא שום ספק או פחד, בניגוד לשאר האנשים שישבו בבתי שימוש כמו שנורמאליים עושים. לאחר ששוחרר מבית המשוגעים לצורכי בדיקה "האם מסוגל חיימ'קה הקטן להסתגל לחיים נורמטיביים" השיג חיים עבודה בחנות צעצועים ויראליים. חיים התגלה כעובד מסור המתנדב לכל משימה חדשה ומקריב את גופו למען המדע פעם אחר פעם ואפילו זכה פעם באות "העובד המצטיין של החודש".

ביוגרפיה

לאחר כמה שנים תכנן חיים להגשים את חלום חייו ולעלות לארץ ישראל. הוא הכין הכל על מנת לעלות לישראל ולהצטרף לרב מאיר כהנא שנטש אותו בכלא כמה שנים קודם לכן ועבר לנצל ילדים אחרים שעדיין היו קטינים והתלהבו מהשטויות שהוא אמר.

חיים ניסה להגשים את שתי שאיפותיו בו זמנית: גם לעלות לישראל וגם להמשיך להיות מנוצל על ידי גדול ההזויים בדורנו, הרב כהנא בשינוי ההיסטוריה ובהקמת קייטנות למשיגינעס! חיים בן פסח לא זכה להגשים את חלומו, הוא נאלץ להיענות לבקשתו של הרב כהנא (שבינתיים התאהב בילד אחר והטיל עליו את מימיו באופן בלעדי) ו"להציל" את הליגה להגנה יהודית בארה"ב שסבלה היעדר מנהיג אמיתי. כאמור, באין אחד כזה בכל תנועת הקייטנות הקיקיונית מינו את חיים בן פסח הקוקילידה. שמרוב שבילה בכלא כבר לא הלך טוב.

הליגה פתחה במתקפה עכוזית חסרת תקדים נגד אישים בכירים ודיפלומטים בארה"ב, פעולות אלו העלו בין לילה את העניין הרקטאלי לכותרות, והחלו לייצר רעש וריח שהוביל לבסוף לריכוכה ובעצם לכניעתה של מערכת הבריאות המשפט והאכיפה בארה"ב.

חיים ישב בכלא בארה"ב עוד 5 וחצי שנים בתנאים לתי אנושיים תוך שהוא הופך לעבד של כל שאר האסירים שחגגו עליו בכל מקום אפשרי ובכל הזדמנות אפשרית. מיותר לציין כי גבר יפה כמו חיים לא ישן חמש וחצי שנים. ניסוי פסיכולוגי זה זכה לתיעוד של טובי הפסיכולוגים שקבעו לבסוף כי חוסר שינה והרבה פעילות פיזית פאסיבית מוציאים אדם מדעתו.

מעשי הגבורה של חיים בן פסח

על מעשי הגבורה שלו, במהלכם נאלץ לשמוע על רצח כהנא מתאו בכלא באותו לילה מקולל בו הו חולל על ידי ארבעה ניאו נאציים. אלה היו ימים קשים, בהם נאלץ להילחם על מקום במקלחת, לסבול בשל מחסור מכוון בנקניקיות וצ'יפס של אמא שלו. אולם למרות כל החוויות הקשות שעבר, חיים לא נשבר הוא עמד באתגר בחוזקה ובגבורה (כי לא היה מסוגל לשבת...)

כשהשתחרר לבסוף מהכלא, גילה חיים שהליגה להגנה יהודית בהיעדרו ובהיעדר הרב כהנא שנרצח, הפכה להיות תנועה חסרת כל טעם וריח, תנועה מלוקקת ומתחסדת כמו שאר התנועות ההזויות שרק מפליצים בבתים אבל לא עושיה את זה בפרהסייה ברחבי העיר נתניה; זו היתה סופה של הליגה להגנת קייטנות. אולם גם אז לא וויתר חיים בן פסח על החלום המשותף שחלק עם האדם הראשון שניצל את תמימותו ופיגורו השכלי הרב, מאיר כהנא ברוך שפטרנו.

הוא הקים עם עוד כמה אנשים טובים את "כוח המשימה", שהיה למעשה מפגש של כמה חבר'ה שהבו לשחק בנינטנדו. במיוחד אהבו את האחים מריו. זה עשה אותם מאושרים. תחילה הוא אף הורשה לבקר בישראל, אבל לא יכל להשאר בגלל תנאי השחרור שלו מהכלא (שקר כלשהו מכיוון שהוא הי כלוא בארה"ב - אבל זה לא משנה, אין צורך לספר). הביקור האחרון של בן-פסח בארץ היה ב-1994, בניסיונו לעלות ארצה. לאחר מכן הוא נעצר בנמל התעופה בישראל, נכלא בתא ל 24 שעות ללא נינטנדו וסופר מריו. , וגורש בבושת פנים חזרה לאמריקה.מאז,לא הורשה לחזור לישראל יותר. כיום חיים בן פסח משדר תוכניות מצחיקות בעברית ובאנגלית באינטרנט ובטלויזיה האמריקאית, חיים כמו הרב כהנא, ניבא לא מעט דברים - העיקרי שבניהם -פלייסטישין ופלייסטיישן 2, תכנון פיגועי ה-11 בספטמבר ואת התקדמות הטכנולוגיה. כמו כן חיים בן פסח צופה כי העולם יהיה יותר ויותר טכנולוגי ומעריך כי כוח הגרביטציה הוא מה ששומר עלינו מלעוף לחלל. אין ספק מדובר בעוד אדם גדול, מגדולי דורנו. ובעצם מגדולי דורי הדורות מאז ועד עולם. חיים בן פסח רוצה להוסיף כי לאחרונה הוא נורא התעצבן שלא נתנו לו לכתוב את שמו באתר ויקיפדיה (כי הוא לא מספיק חשוב - לטענתם).

מאז החל חיים עוסק בניסיון להבין את הקשר בין מכוערים לבין הביולוגיה העדינה של מיקרובים, מהם הזהיר בתוכניתו בשנת 1994. כיום באין גורו אחר תומך חיים בן פסח בנעם פדרמן (עוד יהודי גדול - שיישכח בטרם יחלפו חמישים שנה) וממשיך לחלום כי יום אחד אמא שלו תיתן לו לצאת מהמרתף החשוך בו נמצא לעלות לישראל שם יוכל להפליץ בנתניה. רק ביחד נוכל לנצח הכל - רק אם נפיץ את האתר והפורום שלנו בין יהודים טובים נזכה להתאחד ולגאול את עצמנו במהרה, ולקיים את חלומו של הרב מאיר כהנא זצ"ל, חלום הגאולה הכהניסטי.