מריו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קארל מארקס, יוסי סטלין.


Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
 • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסויסטים
 • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
 • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
 • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
 • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיאFe-male.PNG משתמש זה לא סגורה בקשר למין שלו. היא יחזור אליכם מחר."הוא כמעט מגיע אלי בקפיצה"
~ צ'אק נוריס על מריו


מריו (נולד ב-1981) הוא שרברב קומוניסט בן העם האיטלקי ששירת לצידו של יוסי סטלין בנסיון השליטה באירופה בעת שירותו בברית המועצות והיה לסגנו של סטלין יחד עם אלמו.

נסיון ההפיכה[edit]

מריו בתלבושת כסגנו של סטלין

מריו, אלמו וסטלין הטילו טרור רב באירופה בעת שהכריחו את הציבור לצפות בשידורים חוזרים של בארני. בנוסף הם אימנו צבא של גרבילים מרושעים כדי לחזק את שלטון הטרור, הגרבילים אומנו כדי לאכול את המתנגדים.

הכישלון[edit]

אולם 5 שנים לאחר שברית המועצות השיגו שליטה, צ'אק נוריס ראה כי הם מתחילים להשיג כוח שעולה כמעט על שלו, נוריס פלש למבצר הקומוניזם של סטלין שהוקם ברוסיה והביס ללא בעיה את צבא הגרבילים הרצחני שאומן בעבור סטלין. נוריס פנה לעבר סטלין עצמו, בזמן שסטלין ברח מריו ואלמו נלחמו בנוריס, אלמו לא הצליח לחדור את עורו עם הסכין שברשותו ומריו לא הצליח להכאיב לו כשקפץ ללא הרף על ראשו. כשנוריס הכין את הבעיטה המסובבת מריו הבין כי אין להם סיכוי מולו ובעזרת יכולתו לקפוץ גבוה הצליח לברוח, אלמו נפגע מהבעיטה המסובבת ונחת באולפני רחוב סומסום. נוריס מצא את סטלין, הרג אותו והפליל את היטלר בנפילת ברית המועצות.

הקריירה כשרברב[edit]

מריו שהבין כי אין לו סיכוי לשלוט בעולם והיה מרושש, החליט עם אחיו לואיג'י ההומו למצוא עסק שבו יוכל להתעשר, הוא בחר בשרברבות כי זה היה המקצוע הזמין. מריו ולואיג'י התעשרו והקימו אחוזה ביפן. הם צברו קהל מעריצים גדול וסגרו חוזה עם חברת נינטנדו, לפי החוזה הם יופיעו במשחקי וידיאו שונים שמייצרת החברה, אולם לא היה רעיון לעלילה והרעיון ננטש.

גילוי ממלכת הפטריות[edit]

הפטריות

בזמן קריירת השרברבות מריו ולואיג'י הוזמנו ע"י אלמו שדיווח להם על סתימה באסלתו. מריו שמח לפגוש את חברו ולואיג'י ניסה לשכב איתו, אלמו התנגד לכך. בזמן שתיקנו את הסתימה אלמו דחף אותם לשירותים כנקמה על זה שמריו נטש אותו בקרב מול נוריס ופתח את המים, אלמו לא ידע שבצנרת של אסלתו יש שער למימד מקביל הנקרא ממלכת הפטריות.

בממלכת הפטריות[edit]

מריו ולואג'י הופתעו מן העולם החדש שראו. הם מצאו תושבים עם ראשי פטרייה הנקראים קרפדים (באנגלית: Toads) ואת הנסיכה אפרסק שרפרף קרפדים(באנגלית: Princess Peach Toadstool). מריו והנסיכה התאהבו זה בזו מיידית והחלו עם קיום יחסי מין. לואיג'י נהיה לבובת המין של הקרפדים באותו זמן בסתר מריו קיים יחסי מין עם דורה והיה לו ריב עם בליפ ובלופ (ראו ערך)

קופה (או באוזר), מעין הכלאה של צב ודרקון שחי בממלכת הפטריות, כעס משום שהיה המאהב הקודם של אפרסק. הוא החליט לחטוף אותה ואת הקרפדים ולהחביא אותה בטירתו, הוא שכר יצורים שונים החיים בממלכה כדי לעכב את המריואים מלהציל אותה. מריו ולואיג'י יצאו להצילה וכמעט התייאשו לאחר שבשבע מהטירות מצאו רק קרפדים שאמרו להם כי הנסיכה בטירה אחרת. בטירה השמינית סוף סוף מצא מריו את הנסיכה והתמזמז איתה בשנית. משום שקופה הוא אימבציל שלא לומד מטעויותיו, הוא מנסה לחטוף שוב ושוב את הנסיכה ולשפר את המלכודות, זה לא עוזר מול יכולותיו של מריו.

בעת ביקור בממלכה מריו ולואיג'י מגלים פטריות קסם המגדילות אותך פי שניים, פרחי אש המשנים את צבע בגדיך ומעניקים יכולת ליריות כדורי אש. הם מגלים עוד חפצים שונים שיירשמו בהמשך.

הטירה של פיץ' טודסטול

החזרה לעולם האמיתי[edit]

יפני אחד בשם שיגרו מיאמוטו מגלה את השער למימד בביתו של אלמו ונכנס לשם, הוא מוצא את מריו ולואיג'י ועוזר להם לחזור לעולם האמיתי, הם חותמים מחדש על החוזה עם נינטנדו ומצליחים בעקבות המשחקים שמתבססים על הרפתקאותיהים של האחים בממלכת הפטריות (בלי החלק המיני). מריו היה כמעט מרוצה, אבל נזכר שיש לו מספר דברים לעשות לפני שיוכל להיות שבע רצון.

הנקמה באויבים[edit]

מריו היה צריך להנתקם בשני אויביו: אלמו וצ'אק נוריס כדי להיות שבע רצון.

הנקמה באלמו[edit]

מריו הלך להילחם באלמו כשהוא חמוש בפטריות ופרחי אש. מריו מצא את אלמו, נטל פרח אש והתקיף אותו בהתקפה אינסופית של כדורי אש, אלמו שגסס התרפס בפני מריו והתחנן על חייו. מריו החליט לגלות רחמים ולחוס על חייו של אלמו.

הנקמה בצ'אק נוריס[edit]

מריו הלך להילחם בצ'אק נוריס כשהיה חמוש בפטריות ופרחי אש גם כן. מריו השתמש בפטריה כדי לגדול אבל זה בסך הכל גרם לבעיטה המסובבת של צ'אק נוריס לפגוע לו במפשעה במקום בפנים, נוריס הזהיר את מריו שאם זה ייקרה שוב הוא ייחסל אותו. מריו לא התעסק שוב עם צ'אק נוריס. אבל... מריו גנב לצ׳אק נוריס 5 טונות של צ'אי, והביא אותם לבני האדם. בני האדם, שלא ידעו שמריו נתן להם את הצ׳אי, חשבו שהסינים המציאו את הצ׳אי.

ההצלחה[edit]

מריו ולואיג'י הפכו להצלחה אדירה בעולם האמיתי והחליטו להשאיר את קיום ממלכת הפטריות בסוד מחשש להתקפת תיירים. מריו ולואיג'י החליטו לנסות את מזלם בתחומים שונים.

מספריו של מריו[edit]

 • מפתח שוודי, פומפה וחריץ: המדריך לשרברב המושלם.
 • סיפורו של שרברב: האוטוביוגרפיה.
 • מא מא מיה, איטלקיה: מדריך להכנת מאכלי העם האיטלקי.

פילמוגרפיה[edit]

הפוסטר לאחים סופר מריו: הסרט

מריו שיחק בסדרות ובסרטים שונים. בחלקם הוא שיחק עם אחיו.

 • צוות לבגאז'-בתפקיד עצמו, הוא נשלח על ידי מאן דהוא כדי לעצור את מיסטר טי וגרוריו. הוא מכה את חבריו החננות של מיסטר טי, מיסטר טי נלחם בו, מריו לוקח פרח אש כדי לשרוף את מיסטר טי אבל כדורי האש נהדפים הודות לשרשראות של מיסטר טי. מריו לוקח פטריה כדי לגדול ואז מיסטר טי מנצל את ההזדמנות כדי להכותו בביצים. בעודו חוזר לגודלו הטבעי וזועק מכאבים. הוא מושלך לבגאז' באינטנסיביות.
 • פאוור ריינג'רס כוח קומוניזם-בתפקיד ריינג'ר קומוניזם אלפא.
 • האחים סופר מריו: הסרט-בתפקיד עצמו.
 • דרגון בול Z-בתפקיד עצמו. הוא מככב בסאגת מריו ולואיג'י שלא שודרה עקב אלימות מוגזמת.
 • מלחמת המפרץ-בתפקיד סדאם חוסיין.

מהלכים/תכונות מיוחדות/ציוד[edit]

 • קפיצה גבוהה-מריו מסוגל לקפוץ גבוה במיוחד כדי להתחמק מכל אויביו, רק לואיג'י וצ'אק נוריס קופצים יותר גבוה ממנו.
 • נעלי שרברב-בעזרת נעליים אלו, מריו יכול להכאיב לאויביו בעזרת קפיצה עליהים.
 • פומפה ומפתח שוודי-באלה מריו משתמש לציוד השרברבות שלו.
 • פטריית קסם-פטרייה שמריו לוקח כדי לגדול פי 2 מגודלו הרגיל.
 • פרח אש-פרח המשנה את צבעי בגדיו של מריו ומעניק לו יכולת לירות כדורי אש.
 • נוצה-בעזרת הנוצה מריו מקבל גלימה איתה הוא עף.
 • כובע מתכת-בעזרת כובע זה מריו נעשה מתכתי, הוא כבד מאוד ושוקע במים, מחליד ומת כי צ'אק נוריס רצה לחסל אותו.
 • כובע היעלמות-בזה מריו משתמש כדי להיות בלתי נראה, שימושי לצורך התגנבויות.
 • פטריית כיווץ-בזה מריו משתמש כדי להקטין את עצמו. שימושי לכניסה למקומות קטנים ולשימושים אישיים...
Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מריו.