חמאת בוטנים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הללו את התינוק של במבה!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד להתינוק של במבה!

ערך זה סוגד להתינוק של במבה!

הגעת לערך אשר סוגד להתינוק של במבה, אל החמאת בוטנים. -

"אוי החרא הזה טוב"
~ שבתאי צבי על חמאת בוטנים
"הוא עשה מאיתנו חמאה"
~ להקת בוטן מתוק בקרקס על רפי גינת
"אה,בה,ציגלה,מה"
~ רפי גינת על משהו לא ידוע
"איייכס, חמאת בוטנים???? איי,איי סטיגייי..."
~ חולה רבביזם על חמאת בוטנים
Zombiemilky.gif דף זה נולד מחדש לאחר מחיקה, כותב הדף מוסיף "תנו לו צ'אנס הוא מצחיק מהלב, מהלב, מהלב",

נא להתנהג בהתאם, אפילו שאנחנו לא בבית האח הגדול.

Zombiemilky.gif
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.

חמאת בוטנים הינה ממרח העשוי רובו מקקי ההוראות הינן פשוטות ביותר.

חמאת הבוטנים נוצרת כך:

 • לוקחים קקי של כל חיה אך עדיף לשלשת ציפורים
 • לוקחים בוטנים
 • מערבבים אותם ביחד
 • בסוף אולי יוצאת חמאת בוטנים

ניסים רפואיים

פעם למישהו שאכל חמאת בוטנים לא היה סרטן סימן שחמאת בוטנים מונעת סרטן אז תאכלו חמאת בוטנים ואז לא יהיה לכם סרטן.

מי המציא בעצם את חמאת הבוטנים

יש הרבה פסוקים בתנ"ך שמתעמקים בעניין זה ומראים כל מיני דברים אבל אף איש שפוי לא באמת יקרא את זה כי זה לא מעניין אף אחד. בנוסף חבורה של חנונים אנשים מאד אינטליגנטיים מתאספים מדי שנה ודנים בנושא. בגלל רמת הקודש הגבוה של חמאת הבוטנים אף אחד לא יודע... אבל יש הרבה תאוריות שהתפתחו במהלך השנים. הרבה אנשים גם לא מבינים את מקור השם, עד עכשיו אף לא יודע מה המילה "בוטנים" מסמנת או מה זה "בוטנים" יש אנשים שמשערים שזה סוג של קטניות אבל הם כנראה חולי נפש כי למה שמישהו יכין חמאה מקטניות, התאוריה המרכזית מסתמכת בכך שחמאת הבוטנים בעצם הומצאה על ידי גרבילים קדמוניים לפני כ 2000 שנים למטרות רשע. אבל אולי יום אחד נדע למה חמאת הבוטנים קיימת.

מדען לאחר שטעם חמאת בוטנים

תופעות לוואי ואיך להרפא מהם

 • במקרים נפוצים הצמחת ראש נוסף
 • חצ'קונים
 • שיער באוזניים
 • וחבורה של דוסים שיעקבו אחרייך לכל מקום

איך להרפא?

זה קל צריך הרבה מכשפים רמה 150~200 ושיהיה להם כישוף קרח רמה 53 זה חשוב! כאשר הם מקריבים אותך לשטן חשוב לך להתרכז ואז לברוח ולמרוח את השטן בחמאת בוטנים. אחרי שכישוף הקרח מתחיל להשפיע תופעות הלוואי מתחילות לעבור לאט לאט חוץ מהדוסים זה בלתי אפשרי להעיף אותם.

מתוך האגדה

"מלחמת חמאת הבוטנים הווייטנאמית הייתה קשה, רק מעטים שרדו אחריי שאחרון הכושים נלחמים למוות נצחו הרוסים המשוגעים וזכו בקנקן חמאת הבוטנים התאורה האחרונה. עם מה הם לא ערבבו אותה וודקה, טאקילה, ג. יפית ועוד. זאת הייתה מלחמה כל כך קשה שלא נשארו בוטנים יותר. לא היה אף אחד שהצליח לצוד בוטנים! כל הבוטנים פחדו וברחו למערות העמוקות של בתי השחי של ג' יפית, ואף אחד לא מצא אותם. רק לאחר טראומות קשות הבוטנים נכנעו ויצאו. עד היום יש סימנים ומשפחות שלמות של בוטנים שאבדו את קרובי משפחתם, בוטנים שלמים שמתאבלים על מותם של קרובי משפחתם." מתוך המדריך המלא לבוטן כרך א'.

איך לצוד את הבוטנים?

אחת הדברים המסובכים ביותר בתהליך הייצור של חמאת הבוטנים היא צייד הבוטנים, הדבר האהוב על בוטן מצוי הוא בקבוק בירה וגם תמונות עירום של טל מוסרי אפילו שידוע לציידים את חולשתם של הבוטנים, זה עדיין תהליך מסובך ביותר הכולל בכי, צרחות ואף הקרבה לשטן(כשהבוטנים מאד כועסים הם מקריבים את הציידים לשטן).כאשר מצליחים סוף סוף לצוד את הבוטנים חותכים את ראשם בדרך כלל בעזרת גיליוטינה ומשתמשים בדם שלהם לייצר חמאת בוטנים כמו לכושים גם הדם של הבוטנים בגוון חום רק ששל הבוטנים בהיר יותר משל הכושים.

חמאת בוטנים שמועבדת על ידי ילדים, אחרי שהילדים ראו שהוא לא מצליח לכתוב נורמלי בגלל שאין לא אצבעות הם הפסיקו להעביד חמאות בוטנים בפרך.

שימושים

חמאת הבוטנים היא מאד שימושית אם אתם מאושפזים בבית משוגעים יצירתיים. במשך השנים השתמשו בה בהרבה מאד מקומות, ולהרבה מאד מטרות. הינה כמה דוגמאות לשימושים מודרניים

 • להכין משטח הקרבה לשטן.
 • למרוח על העור בלי שום סיבה.
 • למרוח על זקנות שאתה לא מכיר ברחוב.

אתם יכולים גם להיות יצירתיים, ולהשתמש בה איך שתרצו. הינה כמה שימושים בימי הביניים לחמאת הבוטנים

 • בימי מלחמת הגרבילים השלישית השתמשו בחמאת הבוטנים כדי להרעיל את הגרבילים ולהחכים עליהם.
 • יש כאלה שנצלו את חוכמת חמאת הבוטנים ומכריחים אותה בניגוד לרצונה להכין להם את שיעורי הבית!
 • השימוש הנפוץ ביותר בחמאת הבוטנים בימים אלה הוא הגילוח. רוצה גילוח חלק יותר? קח חמאת בוטנים שומנית יותר!
 • עקב צמיגות חמאת הבוטנים היא נפוצה ביותר לשם התאבדות.

חמאת הבוטנים בתרבות והביוגרפיה שלה

חמאת הבוטנים הופיע בהרבה מאד ותכניות ותכניות אירוח. בשנת 1950 חמאת הבוטנים השתתפה בששטוס וגם בסרט פורנו עם טל מוסרי. בשנת 1952 נתבעה חמאת הבוטנים בגן שימוש בסמים, למרות הכחשותיה של חמאת הבוטנים שזה סתם כתוב לה ברכיבים, חמאת הבוטנים נתבעה על סכום גבוה מאד של אלפי עשר שקל. כיום חמאת הבוטנים מככבת במספר סרטים ואף הייתה מנחה בערוץ הילדים עד לא מזמן. יש המשערים שלחמאת בוטנים ולשטן הייתה מערכת יחסית במלחמת העולם השנייה אבל אף אחד עוד לא בטוח ועדיין חוקרים את העניין. הוריה נולדו בפולין, אביה היה עובד במסעדת נעליים מפוארת ואמה הייתה מוכרת מזון. לחמאת בוטנים היו גם אחים ואחיות אבל היא אכלה אותם והוכנסה לבית חולים פסיכוטי אבל ברחה ממנה ושנתה את שמה בשנת 1995.

גזענות כלפי הבוטנים בעולם

אחד מן המחלות הנפוצות בפס ייצור חמאת הבוטנים נובעת מבוטנים פגועים ובוטנים עם טראומות חיים קשות. במשך השנים הבוטנים נתקלו בבעיות חבריות קשות בגלל מוצאם, ואף לבוטנים מסוימים היו במקרים קיצוניים בעיות שינה קשות! במשך השנים היו הרבה עצומות 'צדק חברתי' והרצאות בבתי הספר. עד היום בוטנים נתקלים בגזענות קשה כגון "ראיתי את אמא'שך בלי קליפה אתמול", "יואו איזה בוטן קטן אתה, אין פלא שלאמא שלך יש בוטנים כאלה". כיום יש מגוון פתרונות נגד תופעה זאת כגון פסיכולוג-בוטנים, פסיכיאטר-בוטנים, אם הינך בוטן פגוע ואתה קורא את זה אנא פנה לעמותת פיצוחים 1-500-300-535.

מיני חמאת בוטנים בעולם

יש מיליוני מינים שונים של חמאות בוטנים כגון 'חמאת הבוטנים המצויה' ו'חמאת הבוטנים המצויצת', או המן הנפוץ ביותר באפריקה 'שלשול'. בעולם יש יותר מ-5000 מיני חמאות בוטנים שונות ומגוונות ושבטים עתיקים ותרבויות שונות! אדם החוקר חמאות בוטנים נקרא משועמם, אנשים רבים פגשו חמאות בוטנים ברחבי העולם, ולמדו להכיר את תרבותם של חמאת הבוטנים אך נדיר מאד למצוא אדם כזה בחיים כי רוב תרבויות חמאת הבוטנים הם אלימות ולא מומלץ להפגש איתם לדוגמא :חמאת הבוטנים הפדופילית. גם בארץ התפתחו מספר זני חמאת בוטנים שאליהם הרחיב בהמשך.

חמאת בוטנים מצויה

חמאת בוטנים בארץ

חמאת הבוטנים בארץ היא אגרסיבית תוקפנית ואף מכילה גושים שעלולים לחנוק אותך במזיד, חמאת הבוטנים המצויה בארץ מסוכנת ומאד לא כדאי להפגש איתה או לצאת איתה, לטייל איתה במקומות חשוכים או לאכול איתה שווארמה. חמאת הבוטנים הארצישראלית מאופיינית בשרשרת ח"י עם מגן דוד, אוצר מילים אגרסיבי הכולל מילים כגון "שתוקקק" ו"אחושרמוטה","לך תמצוץ" בנוסף חמאת הבוטנים הארצישראלית נושאת אתה אולר כיס לאתם נפוצות.

חמאת הבוטנים והשקרים בויקיפדיה

בויקיפדיה כפי שהם טוענים חמאת הבוטנים עשויה מ'זין' שהוסיפו לו בוטנים מרוסקים. כפי שאפשר להבין מזה שזה פשוט שקר וספאם טפשי ושקרי של ויקיפדיה שמנסה להיות מצחיק! ציטטו מויקיפדיה "חמאת בוטנים היא ממרח מזין ועתיר קלוריות, שעשוי מבוטנים (אגוזי אדמה) קלויים המרוסקים לכדי משחה." כפי שהמפגרים שכלית האלה טוענים בוטנים גדלים באדמה!(זה פשוט טמטום נכון?) והם מצפים שמישהו יאמין לשקרים הטפשיים והלא מצחיקים בעליל שלהם.

הבוטניים

הבוטניים בדומה לצמחוניים הם אנשים החובים חיבה לבוטנים, רק שהצמחוניים חבים חיבה לעציצים. הבוטניים עשו הרבה הפגנות במהלך השנים כמו "בוטנים זה רצח" ההפגנות הגדולות ביותר בעולם התקיימו בניו יורק, לוס אנג'לס ואפילו נרניה. יש הטוענים שלהיות בוטניי זה מחלה שכלית בגלל שהם טוענים שלבוטנים אין רגשות, או שלבוטנים אין חברים ומשפחה! אך כמובן שדבר זה עדיין לא מוכח על ידי אף אחד... כיום, המציאו מספר מכשירים לתקשור עם בוטנים כמו ה "מקרוגל" שזה הוא מכשיר מסתובב שקורא מחשבות של בוטנים, אך יש מספר אנשים משוגעים שמשתמשים במכשיר זה לחימום מזון מופשר או קפוא.

ראו גם

זהירות - מערוך
אזהרה!
מערוך

הגעת למערוך בנושא חמאת בוטנים. מערוך הוא ערך שהורחב מעבר לכל פרופורציה עקב פירוט יתר, וכולל בין השאר זיוני שכל העלולים להזיק לקוראים שאינם משתמשים באמצעי הגנה. תוכל לתרום לאיןציקלופדיה בכך שתפסיק לייגע את הקוראים בערכים שהוצאו מהקשרם ומכלל פרופורציה, ומסכנים את בריאוּת הציבוּר.