רפי גינת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"קוליפורמים"
~ רפי גינת
"אני מריח קומבינה! "
~ רפי גינת עושה ביקורת פתע ב"חומוס קומבינה"


רפי גינת הוא אחד מאנשי הטלוויזיה המוערכים בישראל. רפי הוא מנחה התכנית המצליחה כולבוטק ואחראי לתפיסתם של פושעים רבים (השף המשפשף, הבז הנועז,המציל המשחיל, השוטר השוטר, והטחול הכחול) רפי גינת הוא בנוסף לכל גם מדען (הוא היה בין הראשונים שגילו את מחלת הסלמונלה, מה שגרם לו להתחרפן ולהשקיע את חייו בלומר כמה שיותר פעמים "סלמונלה" בטון מפחיד), ונודע בפיתוח החיידק הידידותי "קוליפורמים" ובהמצאתו. בהמשך דרכו יואשם רפאלג'נשוולי בהחזקה, שימוש עצמי ושידול קטינות לסחור בקוליפורמים בחומוס.

ילדותו של רפי

רפי נולד בתור ילד נורמלי קטן עם זקן וקמטים על הראש וגם עם מוח מחורפן, בשם רפאלג'נשווילי שנולד למשפחה טטרית באזרבייג'אן ואחד אבות אבותיו היה מוחמד הנביא ישו הנוצרי וחד אופן. באותו הזמן שרפאל הקטן נולד קיבל צה"ל מסר שמחבל עומד לצאת מבית החולים בוקה בוקה בארמניה. הצבא פלש לבית החולים וחשב את רפי הקטן לשאהיד (יש וויכוח בין החוקרים יש הסוברים שהם חשבו אותו למחבל בגלל הזקן ויש החושבים כי הצבא חשב אותו למחבל בגלל חגורת הנפץ עם 50 קילו מסמרים שהייתה עליו כשנולד).הצבא לקח את רפאל וכשגילו שהוא בן כמה שעות הם נתנו אותו למשפחה בקיבוץ קוליפורמית החולות. בני המשפחה המסכנים לא ידעו איך לקרוא לתינוק ובסוף הוחלט השם רפי (יש ויכוח בין החוקרים יש החושבים שזה בגלל שהוא היה דומה לפרה ויש החושבים שקראו לו רפי בגלל חגורת הנפץ עם 50 קילו קוליפורמים).רפי אהב את הפרות ברפת של הוריו והחליט שכשהוא יהיה גדול הוא יהיה פסיכולוג של פרות. אבל הוא אהב פרות טיפה יותר מדי ונכנס לכלא אחרי שהפרה התלוננה על מעשים מגונים. שחררו אותו לאחר שעתיים מהרגע שעצרו אותו משום שלא יכל לסתום את הפה, התא היה קטן מדי, וגם לכולם נמאס ממנו. רפי ידוע כיריבו המושבע של נתנאל פונס.


חברו הדימיוני של רפי

כשרפי היה ילד הוא היה חסר חברים אז הוא קימבן לעצמו חבר קומבינתור אשר קראו לו מר סל פירות הידוע לשימצה מר סל פירות היה חבחב על כל אדם שהיה רואה אותו (שזה רק רפי בכבודו ובעצמו) ויום אחד מר סל פירות אחל תפוח ולבסוף גילה שזה מוחו והוא מת לאחר שניות ספורות. רפי לא ידע מה לעשות הוא אמר שיש משהוא מסריח (וזה לא מהנבלה של מר סל פירות) רפי היה עצוב לאחר השיבעה והאבלות הוא החלית ליפתוח תיק ולגלות איך מר סל פירות ז"ל מת רפי גילה שעקב אכילת התפוח מר סל פירות קלט שיש תולעת התולעת הממזרה אשר גרמה לקילקול קיבה למר סל פירות המנוח לאחר שנים רבות בחיפוס אר התולעת הממזרה רפי הבין שמר סל פירות הוא בעצם לא אמיתי

התרומה הציונית של רפי

  • זכה בתחרות מר עולם ומיס יוניברס באותה שנה - שנת 87
  • בשנת 1990 רפי יסד את קרן הנוער לילדים שמנים באישור מפעל הפיס.
  • הקים את להקת המחול "חברא קדישא" הלהקה שלא הלכה טוב כי היותו שמן גרמה לכך שהכו בו עם אלות ופטישים.
  • זכה בפרס מחבל השנה הודות לכך שהוא היחידי שנולד ושמר חגורת נפץ 50 ק"ג כל חייו.

המנגל הראשון

זה היה בליל יום העצמאות, כשכולם השתוללו עם המנגל החדש שלהם MANGAL-X1 (כולל אינפרא אדום, שלט רחוק, מראה, אופניים וטוסטר) רפי ישב בבית מביט אל השקיעה בתקווה לזכות במנגל, אך מפאת היותו שמן כולם זרקו עליו שיפודים וקבבים. למרות שהוא אכל את כולם הוא עדיין נעלב. רפי הלך הביתה עצוב ובוכה (אבל שבע. בפעם האחרונה לחייו), ואז אביו הביא לו הפתעה MANGAL-X5 (כולל אינפרא אדום, שלט רחוק, מראה, טוסטר, נעלי בית, מזגן וגלגלים) כולם ישבו בבית והביטו לשקיעה בתקווה שגם להם יהיה מנגל כזה, אבל רפי היה בחוץ ושיחק לו עם המנגל, בגלל היותם שמנים העיפו עליהם קבבים ושיפודים. אבל גם אותם רפי אכל. אך מה שהוא לא ידע זה שגם הציפורים אחרי זה עשו את צואתם והוא אכל גם את זה.


נסיון ההתאבדות

בשנת 2005 עשה רפי את תכנית "מדינה על המשקל" בה ניסה לרדת במשקל. אחרי שחתם על החוזה והבין כי הוא צריך להתחיל לעשות ספורט ולאכול פחות רפי לא עמד בזה, וניסה להתאבד בכך שניסה לאכול את אביב גפן (הידוע כרעיל ביותר) אך למזלו הרע של רפי באותו התקופה היה אביב סתם זמר משעמם ולא רוקיסט רעיל במיוחד. אחרי שמפיקי התכנית "מדינה על המשקל" שמעו את זה הם החליטו לשים במקום רפי כפיל (חלק מהחוקרים סבורים כי הכפיל היה סתם שמן עם זקן אבל יש הסוברים כי היה רק גוש קוליפורמים עם חגורת נפץ של 50 קילו מסמרים).

= חקירות של רפי גינת ===== ראו גם

  • ישו
  • סמים
  • מחבל-על הסיפור על הדרך הארוכה של 50 ק"ג המסמרים של רפי לאחר שזכו הפכו לשוויצרים והתחילו להשמין כמו רפי.

רפי גינת חקר את תקרית החמוס המשלשל אשר גרם לשילשול אצל האנשים האוכלים אותו רפי טעם ואמר "יש פה קומבינה " וויש גם את תקרית מחבל הבננות אשר גרם לבננות להתקפל רפי גילה שזה לא מחבל עשה את זה אלה שככה ניראת בננה אבל הוא חשב לעצמו שיש משהוא מסריח משהוא כמו קומבינה